Titanodrol ke zvýšení svalové hmoty: uvolněte testosteron a pociťujte extrémní nárůst svalové hmoty

Titanodrol ke zvýšení svalové hmoty: uvolněte testosteron a pociťujte extrémní nárůst svalové hmoty

NABERTE ZA NĚKOLIK MĚSÍCŮ HMOTU, KTEROU OSTATNÍ NABÍRAJÍ NĚKOLIK LET!

 • Rychlejší a větśí svalová hmota
 • Více testosteronu
 • Rychlejší svalová regenerace
 • Více energie na cvičení
 • Větší libido
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Uvolněte testosteron a pociťujte extrémní nárůst svalové hmoty!

Titanodrol je kombinací drahocenných látek, které zvyšují produkci testosteronu a vytrvalost. Vaše práce takto přináší mnohem lepší a rychlejší výsledky!

Aby vaše výsledky byly LEPŠÍ, ve vzorci Titanodrol najdete přísady, díky kterým nebude vaše hladina energie klesat, budete cítit méně únavy a budete tak moci cvičit déle a lépe.

Titanodrol vám poskytne látky, s nimiž hladiny nejdůležitějších mužských hormonů: testosteronu a růstového hormonu (HGH), překročí limity! Na rozdíl od některých škodlivých a zakázaných látek, Titanodrol tyto hormony neposkytuje přímo, ale stimuluje organismus k tomu, aby jich jednoduše vyrobil více. Více testosteronu je rychlejší vývoj svalové hmoty!

Titanodrol ke zvýšení svalové hmoty: uvolněte testosteron a pociťujte extrémní nárůst svalové hmoty

Tímto způsobem dosáhnete svých cílů, uděláte si svou vysněnou postavu RYCHLEJI a každý trénink bude na 100%!

ANI NEVÍTE, CO JE VAŠE TĚLO SCHOPNO, KDYŽ MU DÁTE SPRÁVNÉ PALIVO!

 • ZVÝŠENÍ ČISTÉ SVALOVÉ HMOTY O 32%
 • O 67% VÍCE ENERGIE BĚHEM TRÉNINKU
 • VÍCE TESTOSTERONU O 35% PO 2 MĚSÍCÍCH UŽÍVÁNÍ
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

RESPEKT

Svalová silueta je jedním ze symbolů skutečného muže. S Titanodrolem bude vaše silueta inspirovat respekt a úctu. Na ulici, u bazénu, na dovolené. Lidé na ulici vám budou závidět a kamarádi vás prostě budou respektovat za to, čeho jste dosáhli, a za to, kolik práce jste vložili při dosahování výsledků. Chceme, aby vaše práce nebyla zbytečná, a aby byla o něco snazší a očekávané výsledky by přicházely rychleji!

Titanodrol ke zvýšení svalové hmoty: uvolněte testosteron a pociťujte extrémní nárůst svalové hmoty

SLOŽKY KONTROLOVANÉ NEJLEPŠÍMI

 1. D-asparagová kyselina (DAA) – více testosteronu! Díky této aminokyselině bude Vaše tělo plné testosteronu. Tímto způsobem budete budovat svaly mnohem a rychleji, uvidíte také vidět rozdíl ve vašem sexuálním životě.
 2. Beta-alanin – účinnost a vytrvalost. Pokud chcete, aby vaše cvičení bylo 100% účinné, beta-alanin to zajistí. Tato aminokyselina je prekurzorem karnosinu, který je zodpovědný za acidobazickou rovnováhu a oddaluje vznik kyseliny mléčné. Zjednodušeně řečeno: beta-alanin, který se podílí na prevenci zakvašení organismu, snižuje únavu a pomáhá regenerovat. Jednoduše trénujete tvrději, déle a častěji.
 3. L-arginin – svalová pumpa. L-arginin reguluje vylučování růstového hormonu a zvyšuje účinnost tréninku. Stimuluje oxid dusnatý, který usnadňuje transport živin do tkání. V důsledku toho se kyslík a živiny dostanou do svalů a vaše svaly jsou připraveny pracovat tvrději.
 4. Tribulus terrestris – posilovač testosteronu. Tato rostlina byla používána muži po celá staletí. To je další složka, díky které zaznamenáte svalový nárust a sílu. Tato rostlina má ještě jednu důležitou výhodu. Díky tomu, že zlepšuje průtok krve ve svalech, dostane se k ním více kyslíku a živin. Efekt? Menší svalová únava.

POSILOVNA NESKRÝVÁ PŘED VÁMI ŽÁDNÉ TAJEMSTVÍ? NEBO PRÁVĚ NAOPAK, PRÁVĚ ZAČÍNÁTE?

Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo pokročilý, Titanodrol je pro vás. V každé situaci Vaše svalová hmota bude prudce narůstat. V každém případě budete pociťovat novou energii, která výrazně zjednoduší trénink. Pokud jste dříve užívali jiné doplňky, s Titanodrolem pocítíte rozdíl. Pokud jste nikdy nepoužívali žádné doplňky stravy, nyní objevíte nový rozměr tréninku.

PŘEDEVŠÍM BEZPEČNOST!
Možná si kladete otázku… Jestli Titanodrol zaručuje takové výsledky, má něco společného se steroidy? Jsou pro vás všechny ingredience bezpečné? Můžeme vás ujistit, že Titanodrol nemá nic společného se steroidy a všechny účinné látky pocházejí z přírody. To je důvod, proč ho můžete používat bez strachu.

Titanodrol ke zvýšení svalové hmoty: uvolněte testosteron a pociťujte extrémní nárůst svalové hmoty

FAQ

 1. CO JE TITANODROL?
  Titanodrol je doplněk stravy, který vám pomůže budovat svalovou hmotu.
 2. JAK POUŽÍVAT TITANODROL?
  Použijte 2 tablety denně, cca. 30 minut před jídlem. Tablety zapijte vodou.
 3. JE TITANODROL PRO MĚ?
  Pokud chcete vybudovat působivé svalstvo rychleji – ano. A není důležité, zda právě začínáte cvičit, nebo jste již zkušený návštěvník tělocvičny, který používal mnoho doplňků.
 4. KOLIK TOBOLEK NAJDU V JEDNOM BALENÍ?
  60 kapslí najdete v jednom balení.

PŘIDEJTE SE K TITÁNŮM!

„Na nový rok mi moje žena koupila permici do posilovny, protože jsem jí několikrát říkal, že musím jít do sebe. A začalo mne to maximálně bavit! Začal jsem číst, co jíst, jaké doplňky používat. Titanodrol byl zvláště doporučován. A řeknu vám, že mě efekty překvapily. Faktem je, že jsem tvrdě trénoval, ale přeci jsem nebyl jediný, kdo se takto snažil! A svaly rostly z týdne na týden! Po několika měsících jsem byl téměř na úrovni lidí, kteří už léta trénují! Super!”

Alexandr, 26 let, Ostrava

“Zúčastňuji se amatérských soutěží, takže vím, o co zde jde v případě doplňků. V poslední době jsem právě přešel na vaše produkty a musíte zdůraznit, že jen velmi málo měním své návyky. A proč titanodrol? Je to jednoduché, složení. Dobré proporce. Mnoho přísad. Žádný padělek. Noa tablety, které se snadno polykají, protože někdy jsem míval s tím problémy.”

Wiktor, 32 let, Varšava

„Na rovinu řeknu, že jsem začal chodit do posilovny, abych přitáhl pozornost dívek na diskotékách. A chtěl jsem to udělat před prázdninami, protože je jasné, že toto období je nejplodnější na párty. V tělocvičně mi jeden borec řekl, že pokud chci něco, co bude fungovat rychle, ať zkusím Titanodrol. Trvalo několik měsíců a já jsem vypadal tak, jak je potřeba, mohl jsem začít nosit trička zvýrazňující svaly. A během prázdnin bylo celé město moje:D Teď jsem stále ve formě a je to ještě lepší.”

Karol, 27 let, Kutná Hora

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: