Onixan proti houbě: zabíjí houby a urychluje růst zdravého nehtu

Onixan proti houbě: zabíjí houby a urychluje růst zdravého nehtu

  • Odstraňuje nepříjemný zápach a svědění
  • Zklidňuje zanícenou pokožku
  • Snižuje pocení
  • Má silný antiseptický účinek
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Příznaky nehtové houby

Nehtová houba není jen kosmetická vada. Jedná se o onemocnění onychomykózy, které v počáteční fázi kazí vzhled nehtů a přináší nepohodlí mužům a ženám.

 

Při dlouhodobé nečinnosti se houbová infekce vstřebává do měkkých tkání a může se rozšířit do vnitřních orgánů.

 

Prvním důvodem vzniku houby je oslabená imunita, kdy tělo trpí nedostatkem živin a jeho ochranné bariéry neplní svou funkci na plný výkon.

Onixan proti houbě: zabíjí houby a urychluje růst zdravého nehtu

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Vzorec Onixan působí postupně a eliminuje houbu pouze při použití kurzu

Sprej Onixan je prostředek, který proniká hluboko do pórů pokožky a působí na ohnisko infekce. Výhodou spreje je, že při jeho použití není nutné kontaktovat postiženou oblast, protože houbová infekce se může dále šířit. Udržitelný výsledek by měl být očekáván pouze při komplexním postupném použití. Po klinických studiích se ukázalo, že Onixan působí ve 3 fázích

1 fáze. Bez zápachu, svědění a nepohodlí. V první fázi přírodní složky přípravku postupně neutralizují nepříjemný zápach pocházející z nohou, snižují pocení, snižují intenzitu svědění a pálení

2 fáze. Žádné zarudnutí a puchýře. V druhé fázi použití Onixan lze očekávat snížení zarudnutí a odlupování, zmizení puchýře mezi prsty a praskliny na ступнях

3 fáze. Odstranění infekce a růst zdravého nehtu. Ve třetí fázi používání spreje lze očekávat zmizení černých skvrn na nehtu, odstranění infekce na hlubší podkožní úrovni a urychlení růstu zdravého nehtu

Zbavte se nehtů houby pro 1 kurz!
Průběh aplikace spreje Onixan vám pomůže odstranit příčinu infekce a vrátit nehty zdravý vzhled

Nejčastější dotazy

Co je Onixan?
Onixan je přírodní komplex látek, které eliminují houbu a urychlují růst zdravého nehtu díky aktivním molekulám. Přírodní složky léku přispívají k bezpečnému odstranění houbové infekce a ohniska infekce. Také komponenty Onixanu přispívají k rychlé obnově kůže na prstu a urychlení růstu zdravého nehtu.

 

Jak dlouho je nutné použít Onixan, abyste získali výsledek?

Záleží na vašem zdravotním stavu, dodržování hygienických pravidel, náchylnosti imunitního systému k vlivům vnějšího prostředí. Odborníci doporučují používat sprej Onixan nejméně 1 měsíc 2 krát denně.

 

Onixan mi určitě pomůže?

100% efekt nemůžeme zaručit. Záleží na dodržování návodu k použití a rozsahu napadení houbou. Pokud je průběh příjmu přerušen nebo není plně dodržen, pravděpodobně nedojde k žádnému potřebnému účinku. Při dodržení návodu k použití a doporučené trvání kurzu je maximální pravděpodobnost účinnosti přípravku Onixan.

Účinnost přípravku Onixan potvrzuje vzorec 100% přírodních složek

Onixan proti houbě: zabíjí houby a urychluje růst zdravého nehtu

  1. Extrakt z dubové kůry. Extrakt z dubové kůry vytváří na povrchu lidského těla nerozpustný ochranný film, který zabraňuje pronikání hub a bakterií. Navíc bojují proti zánětlivým procesům, mají antiseptický účinek, pozitivně ovlivňují obnovu poškozených tkání, odstraňují pocení a nepříjemný zápach.
  2. Šalvěj léčivé listy extrakt. Šalvějový extrakt, díky rozmarýnovým a salvianolickým kyselinám, má výrazné antioxidační vlastnosti. Také silné chemické složení má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Výrazně snižuje pocení.
  3. Olej z pšeničných klíčků. Složení obsahuje vitamíny B. A, D.E. mastné kyseliny, bílkoviny, minerály, které jsou velmi užitečné pro nehty. Složky oleje z klíčků nehtů ovlivňují nejen nehty, ale i pokožku kolem nich. Při správném použití se snižuje nebezpečí vzniku zánětlivých procesů pod nehty a v nehtovém lůžku.
  4. Panthenol. Obsahuje vitamín B5. Urychluje regeneraci kožních buněk a nehtů poškozených vlivem oxidačních procesů, které jsou způsobeny přítomností houbové infekce. Účinek složky je zaměřen na odstranění infekce a obnovení růstu zdravého nehtu.

Názor expertů

“Doporučuji sprej Onixan jako inovativní prostředek proti houbám nehtů. Funguje komplexně-ve 3 etapách.

Sprej nejprve odstraňuje povrchové příznaky infekce: strašný zápach, pocení, pálení a svědění. Samy o sobě nejsou děsivé, ale přinášejí nepohodlí a problémy při komunikaci s ostatními lidmi. Ve druhé fázi aplikace spreje začínají ztrácet vizuální příznaky: zarudnutí, odlupování, puchýře. Ve třetí fázi dochází k hlubšímu čištění, v důsledku čehož lze očekávat úplné odstranění houby nehtů.”

Marcel, Matějka, 15 let lékařské praxe

Recenze lidí, kterým už pomohl Onixan

Dlouho jsem se snažila zbavit houby nehtu na prsteníčku pravé nohy. Používala různé masti z houby nehtů, zakoupené bez doporučení lékaře. Velmi pečlivě jsem je vtírala do prstu. A stalo se, že v důsledku toho se mi houba dostala do rukou. A to je ještě horší než houba na noze. Šla jsem k dermatologovi. Dal mi několik doporučení, včetně doporučeného spreje onixan, při jehož použití není třeba se dotýkat infikované oblasti.

Použila jsem sprej 3 měsíce, protože jsem ztratila čas kvůli tomu, že jsem se předtím zabývala samoléčbou, aniž bych se poradila s odborníky. Teď je všechno v pořádku!

Jaroslav Valenta, 45 let

Nepřikládal jsem tomu význam, když nehet na noze začal měnit barvu a odlupovat se. To mi nevadilo. Ale po několika měsících se hnis začal uvolňovat zpod nehtu, objevil se nechutný zápach. Lidé mě začali obcházet.

Vyděsil jsem se a šel k dermatologovi. Řekl mi, že mám onychomykózu (houbovou infekci na nehtu), kterou se musím zbavit a dal mi nový sprej z houby Onixan, protože to ještě nebylo v lékárnách. Zkusil jsem to, po dvou týdnech mi zmizel ten odporný zápach. Hnis se zmenšil. Na webových stránkách produktu jsem objednal několik dalších kopií pro absolvování celého kurzu.

Natálie Mašková, 37 let

V kosmetickém salónu jsem nejspíš chytla houbu. Zpočátku jsem neměl téměř žádné příznaky. Jen jsem začal svědit prst, došlo k nějakému pálení. Kvůli uschnutí kůže. Používala jsem hydratační krém. Ale pak přišel strašný zápach. A to už není vtip. Nemohla jsem jít ani na pláž, ani za muži. Známý lékárník mi doporučil sprej Onixan z houby nehtů. Řekl, že nový přírodní lék.

Používala jsem 1 měsíc, protože infekce nebyla silná. Pomohlo to. Všechny příznaky jsou pryč. V létě budu používat pro prevenci, protože pravděpodobnost infekce se zvyšuje v horkém počasí.

Rostislav Kašpar, 28 let

Houba se mi objevila před dvěma lety. A já jsem absolutně nerozuměla – odkud. Dodržovala jsem všechna hygienická pravidla, vždy jsem dbala na to, aby boty byly čisté. A houba se stejně objevila. Ukázalo se, že se mi s věkem snížila imunita.

Tělo se stalo náchylné k různým infekcím a plísním, včetně. Manžel měl také houbu. Zřejmě se nakazila. Nyní společně aplikujeme sprej Onixan. Už existují vylepšení. Ale až do úplného zotavení musíte být trpěliví.

Marta Müllerová, 65 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: