Cardinol: tajemství dlouhověkosti je v zdravých cévách

Cardinol: tajemství dlouhověkosti je v zdravých cévách

MUDr. Jan Valšovský vysvětluje, že tajemství dlouhověkosti je v zdravých cévách. Pokud jsou cévy čisté a zdravé, můžete žít až do 120 let, dokonce i déle při plném zdraví. Ex-kardiolog je zářným příkladem svého vlastního přesvědčení.

 

Náš reportér se s panem doktorem setkal a MUDr. Jan Valšovský byl tak laskavý, že se podělil o svůj způsob čištění cév a prodloužení života.

— Pane doktore, opakovaně jste tvrdil, že čisté cévy jsou základem zdraví člověka. Proč si to myslíte?

– Je to jednoduché. Funkce všech vnitřních orgánů a systémů závisí na kvalitě krve. Krev dodává kyslík a živiny vnitřním orgánům a pomáhá eliminovat oxid uhličitý a metabolické produkty. Když jste mladý, máte hodně pohybu a vaše cévy jsou pružné a čisté, proto poskytují maximální množství kyslíku a živin orgánům. Avšak s věkem se vaše hladina fyzické aktivity snižuje a vaše krevní cévy se zanášejí. Je to způsobeno různými faktory, včetně škodlivých (například kouření, nezdravá strava, znečištění ovzduší, sedavý životní styl) a také zcela přirozenými (jako je ukládání lipidů, což se stane každému).

Co mám na mysli zablokováním cév? Představte si potrubí plné rzi. Co se stane s vodou v takovém případě? Tlak vody se zvyšuje a kvalita vody se snižuje. Totéž se děje s cévami. Když se v krvi zvyšuje hladina cholesterolu a dalších látek, zvyšuje se krevní tlak. Zanesené cévy jsou hlavní příčinou hypertenze! Kromě toho se nečistoty dostávají i do krve. Krevní oběh přestane fungovat tak, jak by mělo. V důsledku toho trpí všechny orgány a systémy, což dramatickým způsobem ovlivňuje vaše zdraví. Dokonce i kůže je orgán, na to nezapomínejme.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Cardinol: tajemství dlouhověkosti je v zdravých cévách

Usazeniny v cévách způsobují řadu onemocnění:

 1. Aterosklerotické vaskulární onemocnění. Vaše cévy přestanou fungovat: menší cévy jsou zcela ucpané a velké cévy mají nános cholesterolu.
 2. Koronární onemocnění srdce. Nastává, když jsou koronární tepny zčásti ucpané a nedokáží dodat dostatek krve do srdce.
 3. Mrtvice. V případě přetrvávající ztráty přívodu krve do tkání mozku začínají nervová zakončení odumírat, což vede ke ztrátě některých funkcí mozku.
 4. Hypertenze. Pokud jsou krevní cévy příliš úzké, zvyšuje se krevní tlak.
 5. Křečové žíly. Křečové žíly se mohou vyvíjet v nohách (které často znepokojují ženy) a dalších částech těla. Hemoroidy jsou jedním z důsledků křečových žil.
 6. Venózní a arteriální trombóza. Pokud se neléčí, pak se v cévách mohou vyvinout sraženiny, což vede k vaskulární atrofii a smrti buněk v určitém orgánu. Pokud se sraženina uvolní do krevního oběhu, může to vést k zablokování krevních cév v srdci, což vede k infarktu, který v 70% případů končí smrtí.
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Existují nějaké zvláštní příznaky, které znamenají nárůst usazenin?

– Ano jistě. Mezi hlavní příznaky patří:

 • Migréna
 • Zhoršení paměti
 • Chronická únava
 • Nespavost
 • Erektilní problémy
 • Zhoršení zraku a sluchu
 • Vysoký krevní tlak
 • Dýchavičnost a angína
 • Bledá kůže na nohou
 • Bolest ve svalech a kloubech

Nicméně, i když nemáte žádný z těchto příznaků, měli byste po třicítce čistit své cévy alespoň každých 5 let. To vám umožní zůstat zdravé.

– Mohli byste nám prozradit své tajemství čištění cév?

– Až donedávna celý proces čištění krevních cév mi trval několik měsíců. Sbíral jsem si potřebné bylinky sám. Někdy jsem je koupil na místním trhu nebo si je objednal na internetu a pak jsem připravoval nálevy. Už to nedělám, protože moji kolegové z Kardiologického ústavu vytvořili velmi účinný a cenově dostupný přípravek na čištění cév. Jmenuje se Cardinol. Je určen k normalizaci krevního tlaku a léčbě hypertenze, ale tato normalizace nastává v důsledku čištění cév. To je důvod, proč slouží k našemu účelu tak dokonale.

Cardinol je vynikající produkt, který vám umožní vyčistit vaše cévy od nánosu a snížit cholesterol během pravidelného užívání pouhých 1-2 týdnů.

 

Dovolte mi také zdůraznit, že tento výrobek neobsahuje žádné chemikálie. Obsahuje pouze vysoce koncentrované rostlinné výtažky, které účinně podporují čištění cév. Má zdraví prospěšné složení, které představuje nulové zdravotní riziko.

Někteří z mých bývalých pacientů za mnou stále chodí pro radu. Tento přípravek je jediná věc, kterou jim doporučuji. Pomáhá všem a je to velmi účinné.

Internetová stránka Výzkumného ústavu pro kardiologii zveřejnila oficiální statistiky získané z klinických studií. Celkově se studie zúčastnilo přibližně 2 000 pacientů. Všichni absolvovali kúru Cardinol.

Cardinol: tajemství dlouhověkosti je v zdravých cévách

Statistiky:

 • Krevní tlak se vrátil do normálu po 1-2 dnech používání u 99% vyšetřovaných pacientů
 • Srdeční rytmus byl normalizován u 97% vyšetřovaných pacientů
 • Krevní cévy byly plně vyčištěny od usazenin u 99% vyšetřovaných pacientů
 • Účinnost léčby chronických onemocnění se zvýšila u 99% vyšetřovaných pacientů
 • Celkové zlepšení zdraví u 100% vyšetřovaných pacientů
 • Nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky u 100% vyšetřovaných pacientů

Pokud chcete, aby vaše cévy byly čisté a zdravé, doporučuji jednou za 1 až 2 roky absolvovat léčebnou kúru. Je to zvláště důležité pro starší lidi. Budete schopni výrazně zlepšit své zdraví a zpomalit proces stárnutí. Čisté krevní cévy jsou klíčem k dlouhému a zdravému životu.

Komentáře

Už jsem si objednal a dokonce vyzkoušel Cardinol. Trpím hypertenzí už 7 let. Sotva bych si vzpomněl na dobu, kdy jsem naposledy měl v normě krevní tlak. Na radu svého lékaře jsem se rozhodl si vyčistit cévy. Po měsíci užívání Cardinol byl můj krevní tlak normalizován! Žiju bez hypertenze už dva měsíce. Víte, je to úplně jiný život. Cítím se jako znovunarozený. Rozhodně tento výrobek doporučuji. Nyní je nabízen za poloviční cenu, což je úžasné.

Michal

Moje zkušenost s Cardinol byla opravdu pozitivní. Moje zdraví a spokojenost se razantně zlepšily. Cítím se dokonce ještě mladší.

Pavel B.

Brala jsem Cardinol celý měsíc. Předtím jsem měla vysoký krevní tlak a nepravidelný srdeční rytmus. Užívala jsem si Cardinol asi 15-17 dní. Můj krevní tlak se normalizoval. Cítím se naprosto zdravá.

Adela

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: