Bracelet Bianchi: náramek z černého šungit pro vaši dlouhověkost!

Bracelet Bianchi: náramek z černého šungit pro vaši dlouhověkost!

 • Má kosmický původ
 • Velmi snadné použití
 • Varuje před více než 100 různými nemocemí
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

CO JE «BRACELET BIANCHI»?

Kámen «Bracelet Bianchi», nejvzácnější odrůda Šungit, patří mezi polodrahokamy. Můžete se s ním setkat pouze na jednom místě — vzdálené čínské provinci Šan-tung. Naleziště «Bracelet Bianchi» je unikátní, protože se objevilo během chemické reakce hornin a plazmy padlého meteoritu. Výsledná látka objevila své jedinečné a tajemné vlastnosti — Šungit havraní barvy léčí bolest a při stálém nošení zvyšuje délku života majitele.

Náramek «Bracelet Bianchi» — jedinečný ve svých terapeutických vlastnostech prostředek pro léčbu a prevenci velkého množství onemocnění.
Příjemný kámen na dotek nemá jen taktilní vlastnosti:

 • Při kontaktu s kůží je průtok krve zvýšen;
 • Člověk pociťuje příjemné teplo, postupně se šířící po těle a ovlivňující vnitřní orgány.

Bracelet Bianchi: náramek z černého šungit pro vaši dlouhověkost!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

K ČEMU POTŘEBUJETE NÁRAMEK?

Jedinečné vlastnosti, kterými disponuje černý Šungit «Bracelet Bianchi», mají komplexní léčivý účinek na lidské tělo. Míra vlivu Šungit na buňky jedince, který nosí náramek, je tak velká, že umožňuje produktu komplexně zapůsobit na mnoho buněk a receptorů. Přitom se znovu zaktivizuje imunitní činnost a metabolické procesy.

Co dělá náramekpři dlouhodobém nošení?

 1. Stimuluje imunitní systém
 2. Vylučuje toxiny
 3. Normalizuje metabolismus
 4. Zlepšuje zažívání
 5. Poskytuje duševní klid a spokojenost
 6. Normalizuje tlak
 7. Normalizuje mikrocirkulaci krve
 8. Zvyšuje celkový tonus těla
 9. Má silný antibakteriální efekt
 10. Zmírňuje bolesti hlavy
 11. Zlepšuje stav kůže, nehtů, vlasů
 12. Zmírňuje bolesti svalů a kloubů

DÍKY ČEMU MÁ KÁMEN BRACELET BIANCHI TAK VYSOKOU ÚČINNOST?

 • JEDINEČNÉ SLOŽENÍ. Chemická analýza ukázala, že v kameni je více než 30 klíčových prvků nezbytných pro člověka jako je Sr, Ti, Cr, Mn , Zn, Ca, Fe, P, K, Na, atd. Žádný jiný kámen neobsahuje takové množství prvků, které jsou užitečné pro lidské zdraví.
 • INFRAČERVENÉ ZÁŘENÍ. Kámen Bracelet Bianchi produkuje infračervené záření s vlnovou délkou (8-14 mikronů) blízké vlnové délce infračerveného záření samotného lidského těla, které vede k rezonančním jevům. V důsledku se potenciální energie buněk těla zvyšuje, stávají se aktivnějšími a životaschopnějšími. Nenavázaná voda opouští buňky, zvyšuje se aktivita specifických buněčných struktur, zvyšuje se úroveň imunoglobulinů, zvyšuje se aktivita enzymů a dochází k dalším zdravým biochemickým reakcím.
 • ULTRAZVUKOVÉ VYSÍLÁNÍ. Když se kámen tře o pokožku, což se automaticky děje při nošení náramku, Bracelet Bianchi generuje ultrazvuk. Ultrazvuk – je jedním ze známých metod léčby mnoha nemocí. Používá se také v přístrojové kosmetologii. Ultrazvuk aktivuje buněčný metabolismus a lymfatickou drenáž, zlepšuje krevní oběh, stimuluje výživu tkání, spaluje tuky.

Bracelet Bianchi: náramek z černého šungit pro vaši dlouhověkost!

CO O NÁRAMKU ŘÍKAJÍ LÉKAŘI?

«Vlastnosti kamene Bracelet Bianchi začaly se studovat relativně nedávno, ale výsledky jsou již působivé. Upřímně řečeno, nejsem zastáncem tradiční medicíny, ale to, co vidím, je úžasné. Náramek vyrobený z kamene Bracelet Bianchi má opravdu silný léčivý účinek a pacienti, kteří ho nosí, se rychleji vyléčí z různých nemocí. Nedávno jsem doporučil tento náramek téměř všem svým pacientům a dynamika zotavení se zlepšila téměř o 300%. Je to podivuhodné, ale je to fakt. Mluvil jsem s mnoha mými kolegy, došli k podobným zjištěním. Bracelet Bianchi je opravdu schopen léčit!».

Sýkora K. Praktický lékař, odborný asistent

DALŠÍ VÝHODY NÁRAMKU

 1. Stylový a krásný doplněk s elegantním designem
 2. Vzácný polodrahokam – vpravdu cenná věc
 3. Kvalitní provedení
 4. Skvělý dárek, který potěší každého člověka,
 5. Úspora na lécích
 6. Snadné použití
 7. Zcela bezpečné
 8. Produkt s prokázanou klinickou účinností

JAK SPRÁVNĚ POUŽÍVAT NÁRAMEK?

 • Nasaďte si náramek na zápěstí
 • Noste několik hodin denně
 • Náramek lze pokládat na místa, kde cítíte napětí, nepohodlí, bolest

Znatelných zlepšení si všimnete při používání náramku již během několika hodin, avšak maximální terapeutický účinek je dosažen při stálém dlouhodobém nošení.

Bracelet Bianchi: náramek z černého šungit pro vaši dlouhověkost!

JE TO DRAHÉ?

Černý Šungit Bracelet Bianchi patří mezi vzácné polodrahokamy. Těží se pouze na jednom místě a na jeho těžbu je ustanoven monopol. Pokud jste někde spatřili produkty z Bracelet Bianchi za nízké ceny, s největší pravděpodobností jde o padělky. Pravý Bracelet Bianchi nemůže být levný. A každý rok se jeho náklady jen zvyšují!

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

Začala jsem nosit náramek a všechno odeznělo doslova za pár dnů!

 

Překvapena působením náramku Bracelet Bianchi. Koupila jsem si ho na doporučení přítele, ale přece jsem si nemyslela, že by to tak pomohlo. Nedávno jsem se začala cítit špatně, ale přitom jsem neměla nějaké bolesti. Návštěva lékařů nijak nepomohlo. Nedokázali nic identifikovat. Trpěla jsem téměř rok. Jakmile jsem však začala nosit náramek, všechno odeznělo doslova za pár dnů. Přičemž první pozitivní vliv jsem si všimla tentýž večer (náramek jsem si nasazovala přibližně v poledne). Myslím si, že je to velmi dobrý terapeutický prostředek, který nikdy neskončí a bude nápomocný po celý život

Sandra L., 38 let

…byl to právě náramek, co nám pomohl!

 

«Nosíme celá rodina, já, manžel a dcera. V zimě jsme nikdy nebyli nemocní, i když všichni kolem – přátelé a kolegové v práci byli často nemocní. I my sami jsme předtím často stonali. Domnívám se, že byl to právě náramek, co nám pomohl. Navíc je krásný, mě se velmi líbí kamenné náramky a korále»

Míša Д., 33 let

Od chvíle, kdy jsem si vzal náramek, srdce mě ani jednou neznepokojilo!

 

«Začal jsem se nosit na radu lékaře. Mám problémy se srdcem. Od chvíle, kdy jsem si vzal náramek, srdce mě ani jednou neznepokojilo. Nosím i nadále. Líbí se mi!».

Michal, 41 let

Zmizely bolesti hlavy a kosti

 

« Můj zdravotní stav se opravdu zlepšil. Už nejsem mladý, ale s náramkem se objevila energii jako v mládí. Jsem méně nervózní, lépe spím a obecně se cítím skvěle. Zmizely bolesti hlavy a kosti. I navenek jsem se změnil, až si toho všimlo i okolí. Plně spokojen s nákupem. Doporučuji všem».

Vašek, 58 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: