VitalDermax: porazí všechny druhy vrásek již za 28 dní!

VitalDermax: porazí všechny druhy vrásek již za 28 dní!

 • Stimuluje tvorbu přirozeného kolagenu a elastinu
 • Blokuje faktory, které způsobují vrásky
 • Vyživuje a hydratuje suchou a velmi suchou pokožku obličeje
 • Vyrovnává tón pleti
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

VITALDERMAX PORAZÍ ZCELA VŠECHNY FAKTORY STÁRNUTÍ

Jedinečný intenzivní Vital DermaX vzorec je navržen konkrétně pro zlepšení vzhledu a struktury suché a velmi suché pleti. Mladá a zářivá pleť je k dosažení:

 • zvyšuje její úroveň vlhkosti na přilákání a udržení vlhkosti na 24 hodin;
 • zvyšuje zdraví a pružnost pokožky, obnovuje její vláčnost a struktura na úrovni dermis;
 • ochrana pokožky před UV zářením UVA / UVB paprsků díky účinnému blokování slunečního světla, a tím i neutralizace působení volných radikálů.

VitalDermax: porazí všechny druhy vrásek již za 28 dní!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

VITALDERMAX – NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ PROTI ZMĚNÁM Z VĚKU

 • Zvlhčuje, vyživuje pokožku, oživuje suchou pokožku s hrubou texturou
 • Tiskne hluboké vrásky zevnitř, vyhlazuje mimické vrásky
 • Podporuje tvorbu přirozeného kolagenu a elastinu a zvyšuje pružnost a pevnost pokožky
 • Dokonale vyrovnává kontury pokožky texturu a tón, odstranění problémů souvisejících s pigmentovými skvrnami
 • Osvěží pokožku a nasycení nejdůležitějších stopových prvků s cílem zachovat mladistvou pokožku

REVOLUČNÍ REKONSTRUKCE POKOŽKY JIŽ

ZA 4 TÝDNY PO 15 MIN. Pleť je zjevně více hladká a zářivá. Tvář je navlhčená, dermis je nasycený základními mikroprvky pro optimální vyvážení.
PO 14 DNECH. Aktivní opatření na zvýšenou tvorbu kolagenu a elastinu. Oválný obličej je viditelně napnutý, hluboké vrásky jsou redukovány o 54%, mimické vrásky jsou téměř zcela odstraněny.
PO 28 DNECH. Stárnutí je zcela zastaveno. Dermis je zvlhčený a nasycený přírodního kolagenu a elastinu. Kontury obličeje se staly jasnějšími a pokožka – pružná a pevná, a vrásky téměř nejsou.

CELKOVÉ ODSTRANĚNÍ ZMĚN VĚKEM!

VitalDermax má vysokou koncentraci bylinných esencí, kromě základních a přírodních olejů, které pracují na obnově pokožky a obnovují její buněčné membrány.

 • 99,5% ČISTÝ KOLAGEN hluboké vrásky jsou méně viditelné, zevnitř je 100% absorpce pokožkou!
 • KYSELINA HIALURÓNOVÁ neutralizuje negativní účinek na přímém slunečním světle, špatné životní prostředí a špatné návyky
 • DNA LOSOSA zabraňuje přeměně vráskám na hloubější.
 • PUPEČNÍK ASIJSKÝ Centella asiatica působí na tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce

VitalDermax: porazí všechny druhy vrásek již za 28 dní!

NÁZOR ODBORNÍKA VITALDERMAX

Moderní postupy na ozdravení přinášejí dobrý výsledek, ale ve většině případů, jsou zde mnohé vedlejší účinky – otok, alergické reakce, svírání, nervové a svalové atrofie obličeje a jiné. To vše vyplývá z nesprávného použití injekce. Bohužel není žádná záruka, na tyto problémy, že se to stane. Proto je bezpečnější používat stejné komponenty. V kombinaci s bio složkami jsou schopny proniknout do hlubších vrstev pokožky a jemné vrásky vyhladí zevnitř. Po určitém čase bude vaše pokožka nejen lepší, ale také začne produkci kolagenu a elastinu – proteiny zodpovědné za mladistvou pokožku. VitalDermax muj oblíbený omlazující krém . Zcela přirozené, hypoalergenní, poskytuje výborný výsledek za odbobí 3-4 týdnů.

Hana Drdová, vizážistické služby

JAK UŽÍVAT VITALDERMAX

KROK 1. Odstraňte make-up a očistěte nečistoty z obličeje s krémem vhodným pro váš typ pokožky. Vysušte tvář se suchým hadříkem.

KROK 2. Přetřete tvář s kostkou ledu. Masírujte prsty kolem očí a rtů.

KROK 3. Aplikujte VitalDermax na čelo, tváře a lícní kosti, a v oblasti krku. Pomalými pohyby rovnoměrně vmasíruje výrobky po celém obličeji. Tuto masáž provádějte 2-3 minuty.

KROK 4. Tento postup provádějte denně ve večerních hodinách až se dosáhne požadovaného výsledku.

VÝSLEDKY 28-DNÍ POUŽITÍ VITALDERMAX

Mám velmi tenkou pokožku, kromě toho problému. Vrásky se objevují již v mých studentských letech – na víčkách a na čele. Zkoušela jsem všechny druhy masek, pleťové vody, masáže – výsledek není uspokojivý. Po řadě od mého přítele, jsem si koupila VitalDermax – efekt je prostě úžasný! Moje pokožka byla hladká, sametová, vrásky zmizely po třech týdnech. I nadále používat krém k prevenci každý den – a nemám žádné problémy s pokožkou.

Marta Kněžínková, 32 let

V mých letech, žádné kosmetické přípravky nemohou bojovat s vráskami. Ale tak jako každá žena, chcete vždy dobře vypadat. Spolu s dcerou jsme začali používat VitalDermax. Dva měsíce jsme ho užívali, a nedá se to nevidět! Moje pokožka je napnutá, zesvětlená, skvrny zmizely úplně a vrásky se staly mnohem méně viditelné.

Irena Collerova, 59 let

Už delší dobu jsem si chtěla dát udělat facelift, ale četla jsem negativní zpětnou vazbu – některé dívky skončily se zkroucenými tvářemi a dokonce ani se nemohli usmívat … Na moje narozeniny mi moje dcera dala VitalDermax. Jsem přesvědčena, že by mohly mít takový účinek! Za dva měsíce jsem o 10 let mladší. Dokonce i velmi hluboké vrásky téměř úplně zmizely.

Petra Kořistka, 48 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: