Cystinorm proti cystitidě: na dlouho zapomeňte na cystitidu!

Cystinorm proti cystitidě: na dlouho zapomeňte na cystitidu!

Synergie příroda a věda!

 • Ulevuje od bolesti
 • Podporuje normalizaci močení
 • Podílí se na potlačení zánětu
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

ZNÁMÉ PŘÍZNAKY?

 1. Časté močení
 2. Celková slabost a malátnost
 3. Bolest nebo pocit pálení při močení
 4. Bolestivé křeče
 5. Nepohodlí při pohlavním styku
 6. Back bolest
 7. Denní vložky je nutné často měnit
 8. Úzkost o nepříjemném zápachu

Nejméně dva nebo více příznaků naznačují možnou přítomnost cystitidy. Začněte s ním bojovat hned, abyste se vyhnuli následkům!

Cystinorm proti cystitidě: na dlouho zapomeňte na cystitidu!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

PORAŽTE CYSTITIDU OPRAVDU!

Více než 10 000 žen a mužů již šťastně žije bez cystitidy! Přírodní lék na zánět močového měchýře – CYSTINORM.

 

Jeho aktivní složky zmírňují bolest a usnadňují močení již od prvních dnů přijetí!

CYSTINORM
BOJUJE SE ZÁKLADNÍMI PŘÍČINAMI CYSTITIDY A POTLAČUJE ZÁNĚT!

1 KAPSLE 3X DENNĚ!

Lék je dostupný ve formě kapslí, nemá žádné vedlejší účinky a nezatěžuje játra a ledviny.

KLINICKÉ VÝSLEDKY:

Cystinorm proti cystitidě: na dlouho zapomeňte na cystitidu!

Viděl jsem výsledky testů potvrzujících účinnost Cystinormu. Pacientům jsem nabídl různé léky, včetně výsledků výzkumu, všichni si vybrali Cystinorm. Díky tomu rychle vyléčili urogenitální systém: zmizela bolest, pocit pálení a časté nutkání močit, sex opět začal přinášet potěšení.

S Cystinormem mizí nepohodlí, lidé se soustředí na práci a další aktivity.

Mým úkolem jako lékaře je zcela vyléčit pacienta a zároveň minimalizovat možné vedlejší účinky. To je důvod, proč doporučuji bojovat s cystitidou tímto jemným, ale účinným prostředkem!

Andrej JAKUBSKÝ. Urolog, Ph.D., Praha

CYSTINORM RECENZE

Tuto zimu jsem onemocněla zánětem močového měchýře, styděla jsem se jít k lékaři, tak jsem hledala řešení problému na internetu. Cystinorm mi hodně pomohl s brusinkovým džusem! Koupila jsem si i mražené borůvky. Toto je lék, který doporučuji z celého srdce, zejména starším ženám!

Anna

Lékaři často předepisují pilulky, ale antibiotika mají vážné vedlejší účinky. Zpočátku jsem jimi léčila zánět močového měchýře, zničilo to veškerou střevní flóru, navíc přetížilo játra a ledviny. A cystitida se stejně vrátila. Zdálo se, že neexistuje žádné řešení. Minulý rok jsem přešla na zdravou stravu a přestala jsem brát prášky – méně chemie znamená více zdraví. Pak jsem si přečetla recenze na Cystinorm a ty mě přesvědčily. Začala jsem to používat a nelituji toho! Problém zmizel a já jsem šest měsíců bez cystitidy!

Jana

Mám opakující se záněty močového měchýře, takže jsem hledala něco, co by snížilo frekvenci močení a bolest – ty nejotravnější věci. Viděla jsem, že Cystinorm obsahuje brusinku a medvědici, tak jsem si řekla, že má dobré složení. Začala jsem ho užívat a zdá se, že moje cystitida, která se obvykle opakuje minimálně třikrát do roka, úplně zmizela. Od ukončení léčby Cystinormem uplynulo 7 měsíců a cítím se velmi dobře. Upřímně doufám, že už nebudu muset čelit hrůzám cystitidy!

Maria

Nedávno jsem měla další záchvat cystitidy, trpím jí už 16 let. Na radu lékaře jsem pila hodně vody, abych se zbavila infekce, a dodržovala jsem úplný sexuální klid. Tentokrát byl ale místo antibiotik předepsán Cystinorm. Doktor mě upozornil, že to nepůjde hned a že musím brát déle než antibiotika. Ale z dlouhodobého hlediska je účinnější a nezpůsobuje vedlejší účinky (vždycky jsem měla po užívání antibiotik soor).

Vítězství

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: