Flexigausse od bolesti v kolenou: stabilizátor kolene s technologií magnetického pole!

Flexigausse od bolesti v kolenou: stabilizátor kolene s technologií magnetického pole!

4týdenní kúra obnovy kolen:

 • likviduje bolest za 17 minut
 • celkově regeneruje kloub
 • blokuje návrat problému v budoucnu
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Unavuje vás úporná bolest kolen?

Flexigausse od bolesti v kolenou: stabilizátor kolene s technologií magnetického pole!

Nesnesitelná bolest, otok a dřevěnění kolene vám otravují život? Musíte se vzdávat každodenních aktivit? Problémy s koleny vám mohou vzít radost ze života. Výzkumy Institutu aplikované ortopedie v Curychu ukazují, že do roku 2019 bude mít problémy s kolenním kloubem až 68 % lidí po 40. roku života.

Naše kolena ničí: strava chudá na živiny, toxiny v ovzduší, změny teploty, nadváha, sedavý životní styl, stres. Poškození mohou vznikat příčinou mechanickou, bakteriologickou nebo degenerační. Je to neuvěřitelné, ale můžete se tomu vyhnout!

Bohužel je ale velmi často nalezení příčiny problému velmi těžké nebo dokonce nemožné. Proto je nejlepším způsobem, jak získat zpět zdatná kolena, terapie, která posílí kloub na všech úrovních. Takovou terapii nabízí Flexigausse.

To znamená, že díky kúře s Flexigausse za necelých 30 dní:

 • zbavíte se bolesti kolen
 • eliminujete otok a ztuhnutí kloubu
 • budete zdatný jako 25letý a zatančíte si jako dřív!
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Flexigausse se doporučuje při terapii případů jako:

 • mechanické úrazy kolene
 • přetížení kolene
 • bakteriální záněty
 • dna
 • degenerace kolenního kloubu
 • meteopatie (bolesti spojené s počasím)

Jakým způsobem účinkuje Flexigausse?

Flexigausse od bolesti v kolenou: stabilizátor kolene s technologií magnetického pole!

 1. Solidní, speciálně vyrobený materiál dokonale přidržuje kloub, díky čemuž odlehčuje koleno a umožňuje jeho regeneraci.
 2. Profesionální technologie magnetického pole o síle 500 Gaussů povzbuzuje autoregeneraci tkání na buněčné úrovni.
 3. Hypoalergická prodyšná tkanina ve spojení s magnetickým polem udržuje optimální teplotu těla za každých podmínek, což dodatečně urychluje proces regenerace kloubu.

Odborníci doporučují Flexigausse

O Flexigausse jsem se dozvěděl od mého kamaráda, experta na terapii kloubů světové třídy z Curychu (Švýcarsko). Řekl mi, že je to nejrychlejší a nejúčinnější metoda na regeneraci kloubů, jaký dosud věda objevila.

 

Využití magnetického pole v terapii kloubů je možné srovnávat s objevem penicilinu. Viděl jsem, jak moji pacienti, kteří doslova úpěli bolestí po několika krocích, získávali po 4 týdnech Flexigausse 100% zdatnost. Muž, který chodil o berlích, přijel po sotva 19 dnech ke mně do ordinace na kole, aby mi poděkoval a plakal radostí.

 

Je to možné díky technologii magnetického pole použité v Flexigausse o výjimečně silné koncentraci, ale pro organizmus 100% bezpečné. Je to jediný mně známý stabilizátor, který léčí příznaky, ale především odstraňuje příčiny denenerace kolenního kloubu. Jsem přesvědčen, že může být i účinnější než operace (kterou mohou doprovázet komplikace)”.

Petr Morkes, odborník v oblasti ortopedie a revmatologie

Poznejte historii úspěchu

Pracuji v lékárně – ve stoje, a proto mi začaly problémy s koleny. Myslela jsem, že můj život je zničený! Pichlavá bolest mi neumožňovala vylézt z postele… Až kolegyně mi doporučila Flexigausse. To byl opravdový zázrak! Vrátila se mi 100% zdatnost.

Paní Jana z Pardubic, 57

Nasadila jsem si tu zvláštní pásku a hned jsem v koleni pocítila takové příjemné mravenčení. Po asi čtvrt hodině bolest začala mizet! Pomyslela jsem si, že to není možné, ale den ode dne bolest mizela! Teď se díky těm skvělým magnetům cítim o 30 let mladší!

Paní Michaela z Vršovic, 69

Po nehodě na kole jsem měl rozbitá kolena. Lékaři mi nedávali naděje na návrat do plné zdatnosti. Jak hodně se mýlili! Flexigausse mě doslova postavil na nohy za sotva 28 dní! Znovu jezdím na výlety na kole a už si ani nepamatuju, že by mě kdy bolela kolena.

Pan Vojtěch z Valašského Meziříčí, 48

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: