VitaHairMan ze ztráty vlasů: zabraňte vypadávání vlasů!

VitaHairMan ze ztráty vlasů: zabraňte vypadávání vlasů!

Aktivní látky přípravku VitaHairMan poskytují nezbytné mikroprvky, které stimulují růst nových vlasů a zastavují proces vypadávání vlasů, včetně alopecie.

 • Posílení a výživa vlasových cibulek
 • Stimulace růstu nových vlasů
 • Udržení intenzivní barvy vlasů
 • Regenerace a hydratace vlasů
 • Přírodní, bezpečné složení
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Aktivní složky

VitaHairMan ze ztráty vlasů: zabraňte vypadávání vlasů!

 1. Kolagen z kůže mořských ryb
  Kolagen – je z velké části zodpovědný za dobrý vzhled vlasů. Poskytuje jim vhodnou pružnost a objem. Pomáhá jim také růst zdravě. A co je nejdůležitější, správné dávky kolagenu zastavují vypadávání vlasů a zlepšují jejich hustotu. Rybí kolagen je určitě nejlepší volbou ze všech typů kolagenu. Proč? Protože je nejvíce podobný lidskému, a tak se dobře vstřebává.
 2. Vitamín C
  Vitamín C – velmi důležitý pro pokožku hlavy, jakož i pro správnou produkci kolagenu. Protože se stará o krevní cévy a krevní oběh, do cibulek se dostává více živin. Díky tomu mohou vlasy správně růst.
 3. Keratin
  Keratin – je hlavní stavební blok vlasů. Díky vhodné úrovni jsou vlasy zdravé, lesklé a odolné vůči poškození. Keratin také dodává vlasům odpovídající hladkost a hydrataci.
 4. Vitamín E
  Vitamín E – zvyšuje krevní zásobení a rozšiřuje krevní cévy, což ovlivňuje výživu a okysličování vlasových folikulů. Má vliv na hydrataci vlasů a pokožky, a také reguluje mazové žlázy. Díky vitamínu E jsou vlasy zregenerované a znovu získávají lesk a zdravý vzhled.
 5. Zinek
  Zinek – nedostatky zinku způsobují vypadávání vlasů, zatímco jeho správná úroveň podporuje tvorbu keratinu, vstřebávání vitamínů a regulaci mazových žláz. Zinek má pozitivní vliv na růst a posílení vlasů. Pomáhá udržovat zdravé vlasy, pokožku a nehty.
 6. Selen
  Selen – zajišťuje, že jsou vlasy řádně hydratované, pružné a elastické. Když je selenu příliš málo, vlasy slábnou a lámou se rychleji. Mohou také vypadávat rychleji.
 7. Biotin
  Biotin – jedna z nejdůležitějších složek pro vlasy. Biotin obsahuje částice síry, které dodává do matrixu vlasů. Tímto způsobem přispívá k jejích produkci procesem keratinizace. Biotin také příznivě ovlivňuje rychlost růstu vlasů, a jeho významné nedostatky urychlují jejich ztrátu.

VitaHairMan je řešením vašeho problému s vypadáváním vlasů!

VitaHairMan je inovativní produkt, díky kterému mohou vaše komplexy zmizet. Problém vypadávání vlasů, včetně alopecie, lze zastavit – za předpokladu, že jsou použity správné prostředky. VitaHairMan je přípravek s dokonale sestaveným složením, který ovlivňuje mnoho sfér spojených s produkcí vlasů.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Jak působí VitaHairMan?

VitaHairMan ze ztráty vlasů: zabraňte vypadávání vlasů!

Posílení matrixu vlasů a zlepšení metabolizmu pokožky hlavy posiluje vlasové cibulky a folikuly. Vlasy přestanou vypadávat, budou zdravější, hustější a budou růst mnohem rychleji.

Účinný přípravek na růst vlasů pro muže

„Vypadávání vlasů je přirozený jev, i když docela obtížný. Obzvláště v případě, že je nadměrný a dojde k plešatosti. Tento problém se týká zejména mužů. Nejběžnějším typem plešatosti je tzv. androgenetická alopecie způsobená produkcí testosteronu, a konkrétněji dihydrotestosteronu. Tento způsobuje, že vlasové folikuly vytvářejí tenčí a slabší vlasy, což vede k poruchám v jejich produkci, když se produkují pouze jednotlivé krátké vlasy bez barviva. Vypadávání vlasů je také ovlivněno stresem nebo nedostatečně vyváženou stravou. Mnoho pacientů přicházejících ke mně, je připraveno přijmout velmi drastická opatření, jako je transplantace vlasů. Než učiníte taková radikální rozhodnutí, stojí za to nejprve vyzkoušet si přípravky pro doplnění nezbytných mikroprvků, které stimulují pokožku hlavy k růstu vlasů. Je to bezpečný a účinný způsob. Stojí za to vybrat si přípravek s přírodním složením, který by neměl vedlejší účinky. Doporučil bych něco bohatého na biotin, selen, ale také kolagen či kyselinu hyaluronovou“

Hodnocení zákazníků

VitaHairMan beru nedávno. Nicméně už vidím významný rozdíl. Vlasy přestaly vypadávat v chomáčích a je opravdu patrné, že nové začínají růst. Upřímně, nejprve si můj kadeřník všiml zlepšení, které teď já každý den vidím v zrcadle. Jsem rád, že existuje produkt, který je levný a tak účinný. Doporučuji!

František (35 let, Praha)

Navzdory mému mladému věku jsem si všiml, že se mi objevují kouty. Dívka (czytaj więcej) mi koupila k narozeninám VitaHairMan. Jsem jí za to velmi vděčný. Moje vlasy se vrátily do normálu a stále si užívám jejich dobrý stav. Nechci být plešatý a snažím se o to moc starat. Záleží mi na dobrém vzhledu. Všiml jsem si, že můj vous také vypadá hezčí.

Milan (27 let, Liberec)

Žiji pod velkým stresem. Taková práce. Moje vlasy začaly vypadávat před lety … (czytaj więcej). Byl jsem přesvědčen, že se jedná o geny – můj otec měl také kouty, a za starých let byl téměř plešatý. Styděl jsem se však za svůj vzhled, cítil jsem, že vypadám neprofesionálně, nedbale… Moje žena také mě měla ráda s vlasy. Přemýšlel jsem o tupé, transplantaci… O všem. Nikdy bych netušil, že jde o správnou stravu a doplnění vhodných složek. Teď se cítím mužsky a získal jsem si jistotu, kterou jsem jednou ztratil kvůli svému vzhledu.

Jan (46 let, Ostrava)

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: