Slimmestar pro hubnutí: průlom v boji s obezitou!

Slimmestar pro hubnutí: průlom v boji s obezitou!

AŽ 64 % ŽEN A AŽ 49 % MUŽŮ V ČESKÉ REPUBLICE BOJUJE S NADVÁHOU

 

Chcete zvýšit svou šanci shodit nadbytečné kilogramy? Ukazuje se, že ne vždy je účinná správná dieta nebo fyzická aktivita. Jak tedy nastartovat proces samotného hubnutí, abyste si všimli výsledků?

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Inovativní objev

Vědci léta neúspěšně hledají odpovědi na otázku, jak se zbavit nadváhy. K přelomu došlo, když dr. Withmann objevil, že nejpodstatnější nejsou složky, ale způsob jejich dodávání. Inovativní hubnoucí kúra byla založena na transdermálním systému umožňujícím pronikání složek přímo do tkání. Výzkum proběhl na 120 ženách a mužích s různým stupněm obezity. Testované osoby si měly měsíc každých 12 hodin přilepit speciální náplast obsahující aktivní látky. Výsledky všechny šokovaly.

„Procento osob potýkajících se s nadváhou neustále roste. V celosvětovém měřítku se s problémem obezity potýká 2,3 miliard lidí! Musíme si být vědomi, že kilogramy navíc neovlivňují jen vnější vzhled, ale také zdraví. Následkem problémů s nadváhou může být cukrovka, srdeční choroby, vysoký tlak, hormonální poruchy a dokonce nádorová onemocnění. Naštěstí, díky novému objevu, leží snížení rizika onemocnění na dosah.“

Slimmestar pro hubnutí: průlom v boji s obezitou!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Transdermální náplasti – řešením problémů s obezitou

Díky moderní podobě náplastí dochází k prvním procesům, které mají vliv na ztrátu hmotnosti, už po dvou hodinách! 12hodinová formule působení přípravku ještě posiluje jeho vliv a ovlivňuje výjimečně rychlé výsledky. Koncentrované látky bleskově pronikají do buněk, kde okamžitě začínají rozbíjet tukovou tkáň a odstraňují cholesterolové usazeniny z oběhového systému. A to vše zcela přirozeně, pro organismus neinvazivně!

 

Náplasti Slimmestar obsahují výhradně přírodní aktivní látky podporující všechny procesy spojené se ztrátou nadbytečných kilogramů. Jednotlivé složky zpomalují absorpci cukru v krvi, odstraňují cholesterolové usazeniny z cév, očišťují organismus od toxinů, zefektivňují metabolismus a stimulují správné trávení. Nejdůležitější úkol leží na Garcinia Cambogia – hlavní složce metody vyvinuté prof. Withmannem. Urychluje redukci tukové tkáně a snižuje hladinu cholesterolu. Jeho působení doplňuje guarana – urychluje rozklad tuků, dodává energii, ovlivňuje krevní oběh, a zelený čaj – očišťuje organismus od toxinů, zabraňuje zadržování vody v organismu, zastavuje ukládání tuku.

Jak rychle uvidíte výsledky?

  • 1 týden – začnete se cítit lehčí díky nižšímu příjmu kalorií
  • 2 týden – ustoupí obtěžující nadýmání a pocit těžkosti
  • 3 týden – všimnete si zploštění břicha a výraznějšího zúžení v pase
  • 4 týden – dojde k poklesu hmotnosti o 10 kg a redukci tukové tkáně o 35%

Slimmestar pro hubnutí: průlom v boji s obezitou!

Potvrzené výsledky

Metoda hubnutí profesora WIthmanna efektivně odstraňuje všechny problémy spojené s hubnutím. Ovlivňuje rychlejší a efektivnější pokles hmotnosti, snižuje hladinu špatného cholesterolu, reguluje metabolismus, odstraňuje oběhové potíže, zabraňuje cukrovce a ateroskleróze a regeneruje organismus, kterému vrací výkonnost. Umožňuje zhubnout 10 kg za pouhé 4 týdny! Dokazují to jak názory spokojených klientů z celého světa, tak zdravotnické testy: průměrný pokles hmotnosti v hranicích 10-14 kg a pokles hladiny cholesterolu až o 60 jednotek! Výzkumy také potvrdily, že Slimmestar má příznivý vliv na oběh a správnou činnost cév.

Skoncujte s dietami – vsaďte na osvědčený způsob

Někdy změna stravovacích návyků nebo pravidelné cvičení nestačí, proto je zapotřebí sáhnout po silnějších přípravcích. Vyplatí se vybrati si náplasti Slimmestar. Expresní formule umožňuje výjimečně rychlé spalování tuku a postupnou ztrátu hmotnosti už od prvního dne kúry. Náplasti Slimmestar to jsou výhradně přírodní rostlinné výtažky, které jsou pro organismus snadno vstřebatelné a nevyvolávají žádné vedlejší účinky. Složení přípravku pozitivně prošlo veškerými bezpečnostními testy. Je vhodné pro osoby jakéhokoliv věku a může být užíván s jinými léky. Složení náplastí je chráněno u patentního ústavu a je dostupné jen na oficiálních stránkách výrobce.

Komentáře

Já je beru druhý týden a zatím jsem spokojená :) netáhne mě to tak ke sladkostem, zhubla jsem 4,5 kg a počítám, že to bude více.

ludmila23

Používal jsem Slimmestar déle než měsíc a podařilo se mi změnit šatník za o velikost menší, jsem s tím výsledkem mega spokojený, doporučuji!

Lucinka

Moje žena je těmi náplastmi jednoduše posedlá, používá je už asi dva měsíce… ale je fakt, že hezky zhubla a neřeknu, že nejsem spokojený.

honza78

Hej, ten produkt je super a opravdu funguje, za 2 týdny jsem shodil 6 kilo! Jsem hluboce šokován.

TomekZ

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: