Detoxify MAX: konečně život bez toxinů, parazitů, nadváhy a nemoci!

Detoxify MAX: konečně život bez toxinů, parazitů, nadváhy a nemoci!

Toxiny usazené v těle, migrény, chronická únava, apatie a obezita? ZDE JE RECEPTURA, KTERÁ TO VŠECHNO VYŘEŠÍ ZA POUHÝCH 30 DNÍ!

 • odstranění 99 % toxinů a usazenin z těla
 • redukce kožních lézí v jakémkoli stádiu pokročilosti
 • úbytek hmotnosti až o 21 kg za jeden měsíc
 • odstranění závislostí (alkohol, cigarety, záchvaty hladu)
 • hloubkové očista jater, střev a ledvin
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Toxiny jsou TICHÝ ZABIJÁK!

Toxiny a znečištění se objevují na každém kroku. Do lidského těla se dostávají 24 hodin denně prostřednictvím potravy, vody a vzduchu. Vznikají také při látkové výměně a imunitních reakcích. Kumulace toxinů a usazenin vede k poškození mitochondrií a ke vzniku chronických a život ohrožujících onemocnění. Každá toxická látka, která se dostane do těla, musí být neutralizována. Jejich hromadění narušuje hormonální a enzymatické reakce, snižuje plodnost a oslabuje imunitu organismu.

Detoxify MAX: konečně život bez toxinů, parazitů, nadváhy a nemoci!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Intenzifikovaná očista v 3 JEDNODUCHÝCH KROCÍCH

1. FÁZE
Detoxikační látky se dostávají do krevního oběhu a jsou rozváděny po celém těle. Zvýšená distribuce účinných látek do tkání vede k zahájení biochemických přeměn. Detoxikace zasáhne zdroj infekce.

2. FÁZE
Okamžité zrychlení metabolismu, pročištění lymfatického systému a krve. V této fázi dochází mimo jiné k intenzivnějšímu úbytku tukové tkáně a úbytku hmotnosti.

3. FÁZE
Eliminace toxinů, mikroorganismů, parazitů, plísní, bakterií a virů. Očista se týká celého organismu. Vytvoří se ochranná bariéra, která zabrání průniku toxinů a parazitů do orgánů.

Detoxify MAX: konečně život bez toxinů, parazitů, nadváhy a nemoci!

KONEČNĚ ŽIVOT BEZ TOXINŮ, PARAZITŮ, NADVÁHY A NEMOCÍ!

Lidé, kteří se již léta potýkají s problémy s vylučovací, trávicí a oběhovou soustavou, byli podrobeni řadě přísných klinických studií. Ty byly provedeny v Institut für Gute Ernährung v Lipsku. Celkem bylo testováno 1150 osob ve věku 18-89 let, mužů i žen. Níže jsou uvedeny výsledky, kterých testované osoby dosáhly po pouhých 30 dnech užívání Detoxify MAX.

 • 1. fáze (1-7 dní):
  více než 95 % dobrovolníků zaznamenalo zrychlení trávicích procesů, 7krát více energie a odstranění zápachu z úst
 • 2. fáze (7-14 dní):
  93,7 % dobrovolníků zaznamenalo čtyřnásobné zvýšení metabolismu a energie ve srovnání se stavem před zahájením kúry
 • 3. fáze (14-21 dní):
  téměř 90 % testovaných uvedlo, že zhubly přibližně 10 kg nadváhy, spálily tukovou tkáň a redukovaly celulitidu
 • 4. fáze (21-30 dní):
  98 % testovaných pročistilo svůj organismus od toxinů a parazitů, trvale regulovalo činnost jater, střev a ledvin a odstranilo zažívací potíže

DETOXIFY NEMÁ KONKURENCI!

Detoxify MAX je přípravek založený pouze na přírodních účinných látkách, jejichž jedinečná kombinace okamžitě spouští proces očisty organismu od usazenin a toxinů. Komplexně podporuje všechny trávicí reakce, které v organismu probíhají, urychluje metabolismus a spalování nahromaděné tukové tkáně a reguluje činnost slinivky, jater a střev. Čistí ledviny, odstraňuje parazity a vedlejší produkty látkové výměny. Detoxify MAX eliminuje toxické volné radikály kyslíku a tím chrání před kardiovaskulárními chorobami, zpomaluje stárnutí a podporuje imunitu. Žádná jiná metoda se jí nemůže vyrovnat!

Názor odborníka

Detoxify MAX: konečně život bez toxinů, parazitů, nadváhy a nemoci!

Detoxify MAX detoxikuje tělo v 99 % a odstraňuje toxiny, parazity a nepotřebné produkty látkové výměny. Podporuje játra, která jsou hlavním filtrem našeho organismu a jsou zodpovědná za proces odstraňování toxinů obsažených mimo jiné ve vysoce zpracovaných potravinách, alkoholu, cigaretách a znečištěném vzduchu a vodě. Tato inovativní metoda podporuje filtrační systém jater a ledvin a přispívá ke komplexní biologické regeneraci organismu.

Detoxify MAX je řešení, které může použít každý člověk bez ohledu na zdravotní stav a prodělané nemoci. Tento ultra moderní produkt stimuluje metabolismus o 98 % a odstraňuje toxiny, plísně a parazity. Umožňuje rychlé a systematické hubnutí, odstranění celulitidy, zlepšuje stav pokožky, vlasů a nehtů. Kromě toho stimuluje činnost střev, obohacuje mikroflóru trávicí soustavy a reguluje vyprazdňování. Normalizuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, což přispívá k prevenci závažných onemocnění, jako je ateroskleróza, cukrovka, hypertenze.

Natalia Eriksson, Ph.D., toxikoložka, spoluautorka Teorie čistého organismu (tato publikace se stala jednou z nejvýznamnějších publikací v lékařských studiích v oblasti toxikologie ve Švédsku), ředitelka Kliniky zdravé výživy ve Stockholmu.

Názory zákazníků

Stresující práce a spousta povinností se rychle začaly podepisovat na mém zdraví. Neustálé mlsání, spousta sladkostí a rychlého občerstvení mě přivedly k nadváze. V důsledku mého nezdravého životního stylu překročila hladina toxinů v mém těle normu. Výsledky mých testů byly alarmující a já jsem propadl depresi. Trápila mě nevolnost, bolesti žaludku a průjem. Nebýt Detoxify MAX, nevím, jak by to dopadlo. Tento jedinečný produkt naštěstí vyčistil mé tělo od toxinů, odstranil zažívací problémy, zlepšil koncentraci a náladu. Jsem po něm odpočatý, uvolněný a vyspaný.

Vojtěch, 40 let, Kolín

Od dětství jsem nevěnovala pozornost tomu, co jím, a v určitém okamžiku jsem pocítila, že je mé tělo znečištěné léty nahromaděnými toxiny z potravin, které brzdí můj metabolismus. Když moje váha překročila 90 kg, začala jsem jednat, a tak jsem našla Detoxify MAX. Už po týdnu jsem se cítila lehčí a zhubla jsem 6 kg, vůbec jsem neměla chuť na nezdravé jídlo. Po 6 týdnech jsem zhubla 25 kg. Začala jsem lépe spát a zlepšila se mi nálada. Zbavila jsem se parazitů, kteří oslabili mou imunitu. Moje pleť, která byla dříve posetá pupínky, matná a suchá, se zlepšila. Vlasy se mi lesknou a nehty jsou pevnější. Uplynul další měsíc a moje nová váha se stále nemění.

Patricie, 25 let, Plzeň

Profesionálně běhám už několik let. Před časem jsem cítil, že je mé tělo přetížené a potřeboval jsem něco, co by zvýšilo mou výkonnost. Objevil se také problém s kolísáním krevního tlaku. Trenér mi vysvětlil, že je to pravděpodobně důsledek špatné stravy, života mezi výfukovými plyny a smogem, tedy toxinů, které se hromadí i ve zdánlivě zdravém těle. Rozhodl jsem se pro detoxikaci pomocí Detoxify MAX. Zjevení! Okamžitě jsem se cítil lehčí, zvýšila se mi vitalita a vytrvalost. Dosahoval jsem stále lepších výsledků a navíc jsem si zajistil klidný spánek. Tento produkt je zcela přírodní a bezpečný. Díky němu mám větší chuť na sex a moje libido se rozhodně zvýšilo, můj krevní tlak se vrátil do normálu a moje klouby se posílily.

David, 33 let, Brno

Toxiny vdechované v průběhu let se znečištěným ovzduším způsobily, že se mé tělo vzdalo. Trpěla jsem migrénami, bolestmi srdce a počínající aterosklerózou. Tehdy jsem použila Detoxify MAX. Po měsíci jsem se cítila o 20 let mladší. Můj krevní tlak se normalizoval a zhubla jsem 5 kg. Zmizely mi staré zažívací potíže, mám sílu hrát si s vnoučaty. Myslela jsem si, že v mém věku už nic nepomůže, ale není to tak! Detoxikaci doporučuji všem starším lidem, kteří chtějí zlepšit výsledky cholesterolu a glukózy. Neexistuje lepší, zcela přírodní způsob, jak se očistit od jedů, kterým jsme vystaveni každý den!

Jarmila, 62 let, Karviná

Vždycky jsem byl obézní a měl jsem problémy s udržením zdravé váhy. Většinu života jsem s tím nic nedělal, a tak jsem si systematicky hromadil toxiny, kvůli kterým jsem ztloustl a onemocněl cukrovkou. Konečně jsem se rozhodl vyzkoušet Detoxify. Po měsíci jsem zhubnul 12 kg (a stále hubnu!). Nemám žádné problémy při vyprazdňování a zažívací potíže, protože jsem konečně odstranil parazity, které byly ve střevech. Moje vypouklé břicho se stalo plochým. Nemám žádnou dušnost a nezadýchávám se při každé námaze. Především se zlepšily mé výsledky a mohu účinně zabrzdit svou cukrovku.

Tomáš, 58 let, Mikulov

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: