Skincell Advanced proti bradavicím: odstranění bradavic a krtků

Skincell Advanced proti bradavicím: odstranění bradavic a krtků

Odstranění bradavic a krtků je v kosmetologii naléhavým problémem. I minimálně invazivní metody mají traumatický účinek na pokožku a vyžadují dlouhé zotavení. Na pomoc přichází jedinečný vývoj vědců a lékařů – Skincell Advanced.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

SKINCELL ADVANCED SERUM: THE PATH TO PERFECT SKIN

Skincell Advanced je sérum pro korekci pleti na obličej a tělo čisté od bradavic, papilomů a krtků. Jedinečnost vzorce se stala známou již ve starověku, ale až dnes se vědcům podařilo vytvořit recept na dokonalou pleť. Sérum má jemnou strukturu. Proniká hluboko do kůže, dosahuje kořene papilomu, bezbolestně odstraňuje krtka nebo bradavice.

Velké krtky nebo papilomy na kůži mohou vyžadovat další léčbu. Skincell Advanced je vyvíjen v USA z klinického centra schváleného FDA.

Skincell Advanced proti bradavicím: odstranění bradavic a krtků

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

MECHANISMUS PŮSOBENÍ SÉRA NA POKOŽKU

Korekční emulze začne fungovat od okamžiku, kdy je nanesena na pokožku. Účinné látky pronikají do hlubokých vrstev pokožky, zasahují až ke kořenům krtka nebo papilomu a ničí je zevnitř. Lidský papilomavirus, kožní stopy, bradavice, kondylomy – to vše vyžaduje chirurgickou korekci. Jak funguje čistič pleti:

 • po několika minutách bude ošetřovaná oblast na pokožce bělavá;
 • za 6-8 hodin dojde v těle hromadění k nevratným procesům;
 • po 10 hodinách začíná proces destrukce papilomu, začíná regenerace pokožky.

Po vymizení bradavice se na pokožce netvoří jizvy, jizvy, krvácející rány. Bradavice a krtci se rychle hojí bez známek a jiných estetických vad, aniž by na pokožce zůstaly jizvy. Sérum je účinné i na velké moly na pokožce. Vyzkoušejte nyní koncentrát a po měsíci dosáhnete úžasných výsledků a pleť zcela očistěte.

ČTENÍ

Skincell Advanced má zničující účinek na téměř všechny papilomy, bradavice a tmavé krtky, proto se doporučuje k čištění pokožky v následujících případech:

 1. lidský papilomavirus;
 2. temní krtci;
 3. růžové a světlé krtky;
 4. malé bradavice;
 5. červené a tmavé velké bradavice;
 6. další stopy na pokožce.

Sérum je určeno k vnějšímu použití proti velkým nebo malým bradavicím a molům na pokožce. Lék je také účinný pro více papillomů.

Terapeutický účinek

 • Sanguinaria Canadensis. Vytrvalá rostlina pocházející ze Severní Ameriky známá svými bělícími a čisticími vlastnostmi. Indiáni nazývali rostlinu „bílým tělem“ a používali ji k léčbě různých kožních stavů. Extrakt zvyšuje tok bílých krvinek do místa růstu a pomáhá odstraňovat bradavice z kůže.
 • Zincum Muriaticum. Minerální složka se nachází ve vysoké koncentraci v zemské kůře. Je znám jako přírodní antiseptikum se širokým spektrem dezinfekčního účinku. Složka má místní dráždivý účinek, zvyšuje průtok krve do patologického ložiska a vytváří na kůži krtky nebo bradavice.

RECENZE DOKTORA

Skincell Advanced proti bradavicím: odstranění bradavic a krtků

Dermatologické neoplazmy dnes vyžadují povinné odstranění. To je spojeno s vysokými onkogenními riziky a nezáleží na tom, zda má pacient predispozici nebo ne. Ačkoli laserová nebo skalpelová excize je relativně bezpečná metoda, má řadu kontraindikací. Doporučuji začít konzervativními metodami. Samozřejmě, sérum Skincell Advanced může tvrdit, že je v České republice lékem číslo 1 v boji proti bradavicím a krtkům. Přírodní složení, klinické zkoušky a certifikace kvality vzbuzují důvěru

JAN. SPECIALIZACE: DERMATOVENEROLOG. ZKUŠENOSTI: 13 LET

VÝHODY PŘÍPRAVKU NA ČIŠTĚNÍ POKOŽKY

Velké moly a bradavice způsobují mnoho problémů, psychologických i fyzických. Kromě toho, že takové výrůstky na kůži, když jsou v dohledu, mohou zkazit vzhled člověka, pokud je výrůstek na kůži často zraněn nebo vystaven ultrafialovému záření, může se zvrhnout na maligní nádor. Skincell Adv. bezbolestně odstraňuje všechny krtky, papilomy a bradavice a ponechává pouze čistou pokožku.

 

Skincell Advanced Serum je speciálně vyvinut pro boj s bradavicemi na kůži v USA. Odstranění bradavic a krtků má mnoho kontraindikací, a proto je pro mnohé sen o čisté pokožce nerealizovatelný. Koncentrát Skincell Adv. má oproti jiným ošetřením pokožky řadu výhod:

 • nepoškozuje pokožku a nevyvolává popáleniny;
 • ničí papilomy spolu s kořeny;
 • stimuluje vlastní kolagenezi a obnovu kožních buněk;
 • zabraňuje tvorbě jizev na kůži, tkáni jizev;
 • nezpůsobuje vedlejší účinky a nemá žádné kontraindikace;
 • přírodní složení – všechny ingredience jsou pečlivě vybírány a sklizeny;
 • lze zakoupit online v České republice;
 • byl klinicky testován.

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

Dlouho jsem se chtěl zbavit krtka na zátylku. Růstové buňky nejsou nebezpečné, ale lékaři je zakázali odebírat kvůli vysokému riziku krvácení – mám onemocnění krve. Koupil jsem skincell pokročilý na webových stránkách výrobce a nemohu se ho nabažit – po odstranění krtka jsem si objednal přípravek na odstranění malých papilomů na obličeji a krku

Alena, 25 Let, Praha

Pihy a krtci mě doprovázejí celý život, ale 2 velké výrůstky na mé tváři mi bránily v životě. Nemohl jsem se nalíčit, provádět kosmetické procedury, neustále jsem se bál poškození krtka. Na pomoc přišel rostlinný komplex Skincell Advanced. Účinek jsem začal pociťovat až po týdnu a po 4 týdnech jsem již byl bez kožních defektů.

Petra, 35 Let, Pardubice

Nikdy jsem si nemyslel, že bylinkové sérum Skincell Advanced po 2 měsících používání obrátí můj život. Po stáži v Brazílii se mi na tváři vyvinul velký krtek a na těle několik papillomů. Krt mi bránil v péči o sebe: praní, holení. Dnes mám čistou pokožku bez defektů – díky koncentrátu.

Josef, 33 Let, Zabrzheg

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: