Wortex z papil a bradavic: čistá kůže v krátké době!

Wortex z papil a bradavic: čistá kůže v krátké době!

Ve skutečnosti si lidé mylně myslí, že paraziti mohou být pouze červi. Existuje obrovské množství různých parazitů, kteří žijí v různých orgánech a způsobují různé zdravotní potiže. Kromě toho červi, zejména hlísti, jsou opravdu nebezpeční. Doslova ničí střeva a způsobují jejich uhnívání, což může vést až ke smrti. Mimochodem, i hlísti se těžko diagnostikují a odstraňují.

 

Kromě nich existují tisíce dalších parazitů, kteří mohou žít v játrech, mozku, plicích, krvi a žaludku. A téměř všichni z nich jsou smrtelně nebezpeční. Někteří začnou v těle ihned agresivně ničit jeho prostředí, jiní zase v těle dlouho žijí a nezpůsobují žádné výrazné problémy, dokud se jejich počet nezvýší na tolik, že už je tělo nedokáže odolávat a člověk zemře. Tito paraziti způsobují různé fatální komplikace: infarkty, rakovinné nádory, cirhózu jater, nefritidu, rozklad ledvin, atd.

 

Zároveň mohu s jistotou říci, že prakticky každý je infikován parazity. Jde o to, že většinu z nich lze velmi obtížně odhalit. A když se projeví důsledky parazitické infekce, lékaři se snaží ji ihned odstranit. I při pitvách se musí provádět speciální testy pro odhalení parazitů. Alespoň pro většinu z nich to platí.

OBJEDNAT

Můžete nám poskytnout nějaké konkrétní příklady případů infekce?

Wortex z papil a bradavic: čistá kůže v krátké době!

 1. Tato situace měla šťastný konec. Pacient si stěžoval na občasné bolesti břicha. Vyšetření ukázalo, že má celá střeva plná parazitů. Vytvořili si tam labyrint, začali střeva rozkládat a tento pacient byl kousek od sepse. Při operaci mu byla odstraněna část střeva, červi byli odtraněni i s rozloženou tkání. Zhruba po týdnu na jednotce intenzivní péče se pacient začal cítit lépe.
 2. Děloha s koloniemi parazitů. V tomto případě již bohužel nebylo možné parazity odstranit, protože jejich larvy kompletně zaplnily dělohu a několikanásobně ji zvětšily. Proto bylo nutné ji odstranit. Ženu jsme zachránili. Otrava těla byla ovšem tak rozsáhlá, že musela podstoupit speciální terapii po odstranění dělohy a i přesto o 3 roky poté zemřela.
 3. Echinokokové cysty na srdci. Toto onemocnění bylo odhaleno příliš pozdě. Lékař si myslel, že pacient měl ischemickou chorobu srdce a anginu, ale realita byla mnohem krutější. Nebylo možné provést operaci, tradiční metody léčby také nepomáhaly. Ani transplantace srdce nebyla možná – nebyli žádní dárci. V důsledku toho pacient zemřel, aniž by znovu nabyl vědomí.

Mezi první příznaky parazitů v těle patří

Wortex z papil a bradavic: čistá kůže v krátké době!

 • papillomy,
 • zápach z úst
 • alergie (vyrážky, slzení očí, rýma),
 • vyrážky a zarudnutí kůže,
 • časté nachlazení, bolest v krku, ucpaný nos,
 • chronická únava (unavíte se rychle bez ohledu na to, co děláte)
 • časté bolesti hlavy,
 • zácpa nebo průjem,
 • bolesti kloubů a svalů,
 • nervozita, nespavost a poruchy chuti k jídlu,
 • tmavé kruhy pod očima a oteklé oči
OBJEDNAT

Jak se lidé mohou sami zbavit parazitů a chránit se?

MUDr. Lýdie Kovaříková: Současná situace s léky pro léčbu parazitických infekcí je problematická. Samozřejmě eixstují vysoce specializované léky, které čistí tělo od hlístů. Existují více či méně efektivní léky proti určitým typům červů a jaterních parazitů. Hlavním problémem je to, že tyto léky odstraňují pouze jeden druh parazitů. Každý člověk má ovšem v těle minimálně 7-8 druhů parazitů. V průměru tedy má každý člověk v těle 11-14 druhů parazitů.

K dnešnímu dni existuje jen jeden způsob, jak se zbavit parazitů. Antiparazitický přípravek Wortex. Klinické testy prokázaly, že má skvělé výsledky. Export tohoto léku je zakázaný, dokud nebude plně dostupný všem obyvatelům Česka.

V čem je Wortex tak speciální? Jaký je rozdíl mezi tímto lékem a ostatními antiparazitickými produkty?

Wortex z papil a bradavic: čistá kůže v krátké době!

MUDr. Lýdie Kovaříková: Jak jsem již řekla, je to v dnešní době jediný přípravek proti parazitům, který skutečně funguje. Pomůže vám zbavit se parazitů. Proto o něj mají velký zájem mezinárodní řetězce lékáren a farmaceutické společnosti. Ve srovnání s jinými přípravky proti parazitům tento lék odstraňuje hned několik druhů parazitů, kteří mohou postihnout lidské tělo. Když uvážíme problémy s diagnózou parazitů, umožní nám to efektivně pročistit celé tělo. Už jsem zmínila, že je téměř nemožné odhalit všechny druhy parazitů v těle. Wortex ničí a odstraňuje všechny parazity všude v těle – od mozku a srdce až po játra a střeva. Neexistuje v dnešní době žádný jiný lék, který by toto dokázal.

Kromě toho nejde o chemický přípravek, ale naprosto přírodní produkt, který odstraňuje alergické reakce, vyrovnává střevní mikroflóru a další problémy, které mohou nastat při braní klasických pilulek, které obtěžují tělo mnoha různými chemickými sloučeninami.

Hodnocení zákazníků

Dana Karásková

Také jsem si objednala Wortex. Kurýr mi ho doručil už následující den. Měla jsem papillomy na krku. Začala jsem tento produkt brát a divila jsem se, co ze mě začlo vycházet… neuměla jsem si ani představit takové množství parazitů, jaké jsem ve střevech měla. Nechci na to ani myslet… je to strašné.

Jana Horáková

To si neumíte představit! Našla jsem červy v nočníku svého dítěte. Bylo to nechutné!! Hodně mě to vyděsilo. Kamarádka měla stejný problém a doporučila mi, abych zkusila Wortex. Ihned jsem si ho objednala na oficiální webové stránce. Brzy z mého dítěte začalo vycházet spoustu mrtvých červů! Po dokončení kůry jsme šli k lékaři a ten řekl, že moje dítě už nemá žádné červy. Wortex opravdu funguje. Nejepší je, že můj syn ani nevěděl, že má tento problém. Toto jsem v nočníku našla poprvé (fotka není pro slabé povahy).

Anna Hartová

Mockrát vám děkuji! Když jsem začala brát Wortex, ani jsem nečekala tak skvělé výsledky. Bolest břicha mě přešla (myslím, že jsem tam měla parazity), zadýchanost a papillomy také zmizely. Nyní je mi 53 let a cítím se lépe než většina 30letých. Děkuji, že lidem říkáte o tomto problému. Od svých lékařů se tyto cenné informace nedozvím.

Pavla Párková

Nedávno jsem viděla na BBC dokument o parazitech. Zmiňovali tam tento prostředek. Říkali, že je to nejlepší přípravek proti parazitům na světě.

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: