Sevinal Opti: inovativní receptura v boji s inkontinencí

Sevinal Opti: inovativní receptura v boji s inkontinencí

Přírodní kapsle na problémy s močením s bohatou bylinnou formulí

 • může přírodně posilovat močový systém
 • má dlouhodobé a bezpečné účinky
 • pomáhá zmírnit ostýchavé problémy
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Máte tyto příznaky problémů s močovým systémem?

 1. pocit plného měchýře
 2. stresová inkontinence
 3. pocit pálení a svědění při močení
 4. náhlá neschopnost se vymočit
 5. slabý proud moči
 6. zvětšená nebo zbytnělá prostata

Řešením těchto problémů je unikátní bylinný preparát SEVINAL OPTI. Je na bázi pečlivě zvolených přírodních bylinných složek. SEVINAL OPTI má formu pohodlných na užívání, rychle se vstřebávajících kapslí, které nedráždí žaludek ani nevyvolávají vedlejší účinky. Díky jejich bohatému složení můžete pečovat o močový systém přírodně, bezpečně i bez ostychu, který často doprovází jiné metody na tuto ostýchavou indispozici, které vyžadují spolupráci mnoha osob. Kúru SEVINAL OPTI provedete sami, u sebe doma.

Díky kúře SEVINAL OPTI můžete rychle a přírodně:

 • zapomenout na nepohodlí spojené s inkontinencí
 • zmírnit nepříjemný pocit pálení a svědění
 • posílit močový systém zevnitř

Sevinal Opti: inovativní receptura v boji s inkontinencí

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

SEVINAL OPTI způsobuje:

 • posílení močového systému zevnitř
 • obnovení pohodlí pohybování se
 • zbavení se pocitu pálení a svědění
 • zlepšení prokrvení svalů močového systému
 • redukci zánětu
 • možnost zbavení se studu a nepohodlí
 • redukci pocitu plného měchýře

Odborníci doporučují SEVINAL OPTI

Sevinal Opti: inovativní receptura v boji s inkontinencí

„O SEVINAL OPTI jsem se dozvěděl od svého přítele, odborníka na světové úrovni v oblasti nefrologie z Curychu (Švýcarsko). Řekl, že je to nejrychlejší a nejúčinnější způsob na zmírnění problémů s močovým systémem, který dosud věda objevila.

Tuto inovativní kombinaci přírodních bylinných složek je možno přirovnat k objevu penicilínu. Její silou je bohatství výtažků z rostlin známých svými silnými vlastnostmi, které posilují a očišťují močový systém.

Viděl jsem, jak osoby, které trpěly s důvodu problémů s inkontinencí se se studem a ostychem pozvolna izolovaly od okolí. Už ztrácely víru, že cokoliv jim bude schopno pomoct.

Problém je skutečně ostýchavý a mnohokrát se stávalo, že pacienti se raději zavřeli na čtyři západy doma a tam trpěli v izolaci, než aby hledali aktivní pomoc. Pamatuji si pacientku, která díky této kúře vylezla po mnoha měsících z domova, obnovila stará přátelství, a dokonce se zapsala na kurz salsy ve sportovním centru! Byla tak šťastná! Získala zpět radost ze života. Prostě prožívala svoje druhé mládí.

Je to možné díky spojení moderních znalostí a známých mnoho let přírodních metod. Díky vědeckým výzkumům a nejnovějším technologiím, SEVINAL OPTI získal vícenásobně vyšší účinnost a vícerozměrné působení potvrzené klinickými testy. Zároveň je tato metoda 100% bezpečná pro organismus, neobvykle snadná na používání a šetrná pro žaludek.

Je to jediná, známá mi metoda, která nejenom zmírňuje příznaky, ale především pomáhá odstraňovat příčiny problémů s močením. Jsem přesvědčen, že může být dokonce účinnější než bolestivé chirurgické zákroky spojené s řezáním svalů (což může vyvolat komplikace).“

Robert Falkovský, odborník z oblasti nefrologie

Co obsahuje SEVINAL OPTI?

 1. Výtažky tykve velkoplodé, šípkové růže a peruánské řeřichy – bohaté na fytosteroly, které mohou přispět k zvýšení maximálního průtoku moči a snížit objem moči usazené v měchýři po vymočení.
 2. Serenoa plazivá a buchu – obsahují látky s prokázaným působením podporujícím prostatu. Buchu je přírodní zdroj diosminu, který zlepšuje krevní oběh a má silné protizánětlivé účinky.
 3. Bohatství posilujících vitamínů: B6, B2, B1, D3, B12 – pomáhají správně posílit a vyživovat svaly tvořící močový systém, díky čemu jsou silnější a méně náchylné na infekce a ztrátu pevnosti nezbytnou pro řádné fungování močové trubice.

Sevinal Opti: inovativní receptura v boji s inkontinencí

Poznejte historii úspěchu

„Pracuji v obchodě – ve stoje, s lidmi, proto, když mi začaly problémy s inkontinencí, myslela jsem si, že je můj život v troskách! Prakticky bych nemohla pracovat! Až mi kamarádka z práce doporučila SEVINAL OPTI. To byl skutečný zázrak! Problémy s inkontinencí rychle a přírodně skončily!“

Paní Jana z Pardubic, 57

„Ten problém byl strašně ostýchavý. Mě teprve začal, ale bylo to stále horší. Bála jsem se, co brzo přijde. Stydím se o tom vyprávět, ale rozhodla jsem se zde popsat můj příběh, abych pomohla jiným osobám. Našla jsem způsob na moje problémy. A bylo to tak snadné. Díky SEVINAL OPTI se znovu nestydím vycházet ven a nebojím se, co se stane. Doporučuji všem, kteří mají problémy kvůli močovému systému.“

Paní Michaela z Vršovic, 69

„V mé rodině jsou problémy s prostatou asi dědičné. Otec měl, bratr měl, dědeček asi také. Naštěstí věda se posunula dopředu. Díky moderním metodám je možno se vyhnout tomuto problému. U mě se ukázal být velmi nápomocný SEVINAL OPTI. Nevím, co bych bez něho udělal. Snadné a účinné. Musíte vyzkoušet.“

Pan Vojtěch z Valašského Meziříčí, 48

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: