Miaflow vrásky: šance na druhé mládí!

Miaflow vrásky: šance na druhé mládí!

 • Podporuje regeneraci kožníсh buňek
 • Zpomaluje procesy stárnutí
 • Pomáhá eliminovat suchost a podráždění
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Jaké je tajemství krému miaflow?

Miaflow vrásky: šance na druhé mládí!

 1. Hlemýžďový mucin je bohatý na užitečné látky, které pronikají hluboko do epidermis a přispívají k jeho obnově v různých vrstvách. Mucin je zdrojem kolagenu a elastinu. Právě jejich nedostatek vede ke vzniku změn souvisejících s věkem.
 2. Vzorec omlazujícího krému je doplněn glykolovou a hyaluronovou kyselinou, antioxidanty, vitamíny A, B, E.
 3. Malé amfifilní molekuly jsou schopny proniknout do hlubokých vrstev pokožky a stimulovat regeneraci buněk.
 4. Pomáhají při komplexní anti-age terapii a prevenci změn souvisejících s věkem
 5. Krém Miaflow pomáhá obnovit, neutralizovat negativní účinek volných radikálů, které spouštějí procesy stárnutí. Pomáhá vyrovnat tón obličeje, dělá pokožku měkkou, eliminuje zánět a odlupování.

Inovativní vzorec omlazení Miaflow

Miaflow vrásky: šance na druhé mládí!

 • Hlemýžďový mucin
  aktivní zvedací složka
 • Peptidy
  omlazení na hlubokých vrstvách
 • Kokosový olej
  ochrana před záněty a vyživa
 • Arganový olej
  podpora vodní bilance
 • Molekuly kolagenu
  mládí a zdraví kůže
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Odbornici o Miaflow

Stárnutí je genetický a nevratný proces. Začíná v 25 letech, kdy se zpomaluje dělení buněk epidermis, snižuje se produkce kolagenu a elastinu, snižuje se množství kyseliny hyaluronové. Vyhnout se věkovým změnám je nemožné, ale tento proces je možné pozastavit a odložit o několik let.

 

Moderní kosmetické přípravky s aktivními složkami jsou schopny obnovit kůži, která ztratila pevnost a pružnost, snížit výraznost vrásek a jejich hloubku a aktivovat metabolické procesy.

 

Jednou ze složek, která se s těmito úkoly vyrovnává, je hlemýžďový mucin. Tato látka již dávno prokázala svou účinnost a je aktivně používána v kosmetologii. Je netoxický a obvykle hypoalergenní, má vysokou penetrační schopnost.

Natálie Pánková

Beauty-specialista, odborník na péči o pleť

Co říkají ženy, které vyzkoušely krém Miaflow

Leona Fulínová,
38 let

Už několik měsíců používám krém Miaflow. A každé ráno si užívám viditelného výsledku. Moje kůže se vyhladila, suchost a odlupování zmizely, vrásky se staly méně výraznými. Líbí se mi jeho struktura, je lehká, na kůži ho skoro necítím. Krém se rychle vstřebává, nevalí se na kůži, nezanechává mastný lesk. Vhodné jako základ pro make-up. Prakticky to necítím, ale cítím a vidím účinek použití, když se podívám do zrcadla.

Petra Dvořáková,
43 let

Je pro mě velmi obtížné vybrat si kosmetiku pro péči o pleť. Moje kůže reaguje agresivně na jakékoli prostředky. Objevují se zarudnutí a podráždění. Dlouho jsem hledala krém, který by mi vyhovoval. A našla jsem. Miaflow se dobře vstřebává, hydratuje a vyživuje. Zároveň moje pokožka méně reagovala na vnější podněty. Barva pleti se vyrovnala, stala se zdravější. A výrazně se snížily známky změn souvisejících s věkem: vrásky se zmenšily. I když se usmívám, problémové zóny nevydávají můj věk .

Gabriela Šilhavá,
45 let

Po použití Miaflow, nejsme připravena na jiné krémy. Textura se mi moc líbí a jsem s výsledkem spokojená. Krém mi dává pocit svěžesti po celý den. Vidím a cítím, jak se stav pokožky zlepšil, stala se pružnější, elastičnější. Změnila se zejména oblast kolem očí a nasolabiálních záhybů. Zmenšili se. Vždy vybírám produkty podle složení a struktury. A v tomto případě jsou pro mě ideální. Doporučuji všem, jejichž kůže ztratila tón a potřebuje hydrataci.

Helena Pinkasová,
40 let

Můj toaletní stolek je plný sér, krémů a masek. Vždy se snažím zkoušet nové prostředky, abych našla něco vhodného a efektivního. Když jsem našla krém Miaflow, zastavila jsem se. Teď je to můj povinný produkt doma nebo na cestách. Bez něj se neobejde ranní a večerní rituál. Moje kůže se stala příjemnější na dotek, zmizela suchost. Méně reaguje na vítr a chlad, nečervená a neodlupuje se. Vidím výsledek ve všech problémových oblastech, od oblasti kolem očí až po ovál obličeje, který si zachovává svůj jasný tvar.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: