Tonus pro potenci: buďte si jistí svou mužskou sílou!

Tonus pro potenci: buďte si jistí svou mužskou sílou!

  • Zvyšuje potenci
  • Zesiluje erekci
  • Prodlužuje dobu pohlavního styku
  • Rychle obnovuje ztracenou sílu
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Váš pomocník pro ideální sex

  • 1 tyden. Mocný příliv síly a energie, stabilnější erekce již po prvním užití.
  • 2 tyden. Až 3x větší hladina testosteronu ve Vašem těle.
  • 3 tyden. Zvyšuje kvalitu pohlavního stylu, absence předčasné ejakulace.
  • 4 tyden. Celková obnova sexuálních funkcí. Stabilní erekce, stabilní sexuální chtíč!

Tonus pro potenci: buďte si jistí svou mužskou sílou!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

REVITALIZAČNÍ KURZ PRO VÁŠ SEXUÁLNÍ ŽIVOT

VYSOKÁ ÚČINNOST JE DOSAŽENA DÍKY KOMPLEXNÍMU VLIVU NA TYTO JEDINEČNÉ PŘÍSADY:

Kotvičník zemní
Výtažek zvyšující produkci testosteronu, zesilující erekci a vytrvalost v posteli

Ostropes trubil
Extrakt obnovující sílu organismu a zvyšující svalový tonus.

Třezalka tečkovaná
Výtažek podporující dobu pohlavního stylu a zesílující orgasmus.

Mateřídouška
Extrakt pomáhající obnovit průtok krve do pohlavních orgánu a podporující kvalitu erekce.

Zázvor
Výtažek snižující psychickou a fyzickou únavu.

Muškátový oříšek
Extrakt zlepšující imunitu a zesilující potentnost i sexuální touhu.

Tonus pro potenci: buďte si jistí svou mužskou sílou!

Názor lékaře

Jako lékař s dlouholetou praxí, mohu říci, že snížení libida, slabá erekce nebo předčasná ejakulace, jsou stížnosti, se kterými bojuje každý druhý muž ve věku okolo 27 let.

 

Tyto sexuální problémy se samozřejmě mohou léčit, ale je lepší, pokud se jich zbavíme ještě v počátečním stádiu. Svým pacientům doporučuji Tonus Fortis pro obnovu mužské síly a zlepšení intimního života.

 

Tento bio-doplněk se doporučuje jako absolutně bezpečný a 100% přírodní produkt, který bojuje s řadou nepříjemných momentů, a to hlavně: snížení libida, slabá erekce, rychlá únava, špatné sebevědomí, předčasná ejakulace atd.

Gette K. urolog

Recenze

Mám namáhavou práci téměř bez odpočinku. Stres i nervy mají svůj dopad – slabá erekce, zhoršil se mi sexuální život a sex mi vůbec nepřinášel potěšení. Ovšem pouze dokud jsem nevyzkoušel Tonus Fortis. Do 2 týdnů jsem si začal všímat, že se méně unavuji, najednou jsem z ničeho nic měl i sílu a po dalším týdnu můj mi můj penis stál jako 15 letým.

Jaroslav V., 32 léta

Od dětství miluji sport, trénuji už dlouhou dobu ve fitness centru. Ale po jednom zranění jsem nemohl už tak rychle nabrat otáčky jako dřív. Rychle jsem se unavil, často jsem byl podrážděný – no a samozřejmě jsem měl problémy v posteli. Začal jsem brát Tonus Fortis a ani na vteřinu nelituji! Rychle se mi vrátila síla, psychické napětí zmizelo jako nějaký zázrak. A výsledek – znovu jsem ve hře, vrátil jsem se ke sportu (jako dřív). Kvalita sexuálního života se zvedla na vyšší úroveň – mám stabilní erekci a i sex je delší!

Marek B., 29 léta

Ani ve snu by mě nenapadlo, že já budu muset začít brát něco na podporu potence – jsem mladý sportovní typ, svalovec a pohledný muž ☺… Holky ale, po první noci se mnou, odmítly další schůzku. Zkusil jsem Tonus Fortis na doporučení kamaráda. Cítím se SUPER: můj penis mi připadá větší a sex s holkama je tak dobrý, že jsou neskutečně nadšené. 5x za jednu noc – můj osobní úspěch a můžu ještě! Doporučuji!

Petr V., 35 léta

V mém věku slabá potence, bohužel, není něco neobvyklého. Nějakou dobu jsem také zkoušel tabletky: mělo to efekt, ale potom se mi udělalo špatně. V jednom fóru jsem viděl reklamu na Tonus Fortis a hned si ho objednal. Jeho účinek mě opravdu zaskočil – ještě první den užití jsem se pocítil lépe, erekce byla silnější. Po absolvování „léčby“ s tímto biodoplňkem, se mi navrátilo mládí – takový sex a s takovým silným orgasmem jsem neměl už hodně dlouho.

Tomáš M., 47 léta

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: