Bust Cream Spa: přirozené zvětšení prsou

Bust Cream Spa: přirozené zvětšení prsou

 • Korekce a zvednutí tvaru
 • Pouze přirozené složky
 • 95% žen potvrdilo výsledek
OBJEDNAT

Krém Bust Cream SPA – objemný výsledek!

 1. 100% přirozený objem
 2. Třikrát zpomaluje procesy ochabování kůže
 3. Vhodný pro všechny ženy nezávisle na věku
 4. Na strie můžete navždy zapomenout
 5. Budete moci nosit hluboký výstřih
 6. Zaokrouhluje a zdůrazňuje tvary

Bust Cream Spa: přirozené zvětšení prsou

OBJEDNAT

Vaše poprsí již podporu nebude potřebovat!

Fáze 1. Krém naneste na čistou pokožku. Nejdříve promasírujte jeden prs, dokud se krém zcela nevstřebá, 5 až 10 minut. Několikrát opakujte.

Fáze 2. Poté promasírujte druhý prs. Následně vyčkejte, než krém vyschne.

Fáze 3. Nakonec promasírujte oba prsy kruhovými pohyby, kdy opisujeme kružnice a vracíme se do spodní části, kde jsme začali.

Fáze 4. Použijte dvakrát denně: ráno a večer.

Odborníci o Bust Cream SPA

Bust Cream Spa: přirozené zvětšení prsou

Pro mnohé moderní ženy se v určitý okamžik estetické modelování poprsí stane nutností. Téměř všechny ženy chtějí mít krásné tvary. A není divu, vždyť výstřih je odedávna místem, které si zasluhuje zvýšenou pozornost mužů.

Za 3 až 4 týdny každodenní aplikace krému se objem poprsí zvětší; tvar prsů se zaokrouhlí a zvedne; pokožka se stává elastická a sametově hebká.

Larisa Astachova, Profesorka biologie

 • Kakaový olej má výrazný omlazující účinek a podporuje růst prsů;
 • Mandlový olej účinně vyživuje a chrání pokožku;
 • Olej z hroznových jadérek zvyšuje pružnost a elasticitu pokožky, odstraňuje strie a zabraňuje jejich vzniku.

Ohlasy na krém Bust Cream SPA

Poslední dobou jsem začala pozorovat, jak se mi mění prsa. S věkem zkrátka kůže začíná být povislá a ztrácí někdejší pružnost a hladkost. Hluboké výstřihy mi přestaly slušet a tak jsem si je přestala kupovat. Záchranu jsem ale našla v tomhle zázračném krému! Výsledky mě opravdu překvapily! Už za dva týdny se vrásky a rýhy téměř uplně vytratily a prsa jsem měla pružnější. A po měsíci už se mě všichni ptali, kde jsem si nechala udělat takovou skvělou plastiku – a nikdo pořád nevěří, že mi pomohl obyčejný krém!

Táňa, 42 let

Problémy s tvarem prsou a jejich pružností jsem začala mít hned poté, co jsem shodila 21 kilogramů. Byl to pro mě docela šok. Prsa jsem měla povislá a už vůbec nebyla tak krásná jako dřív. Tak jsem si začala kupovat push-upky, abych ten problém nějak zamaskovala. Ale náladu jsem z toho měla pod psa a dostavily se i deprese. Ve 24 letech mám prsa jako bych byla o dost starší. K narozeninám jsem od mamky dostala tenhle krém. Nejdřív jsem se dokonce trochu urazila, ale teď jsem vděčná jako nevím co. Už za měsíc jsem měla prsa jako z luxusní reklamy na spodní prádlo! Nikdy bych nevěřila, že je možné získat takový dokonalý tvar přirozenou cestou!

Eliška, 24 let

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: