ÉleverBrow přirozeně krásné obočí bez permanentního make-upu!

ÉleverBrow přirozeně krásné obočí bez permanentního make-upu!

 • Bezpečnost používání
 • Klinicky potvrzená účinnost
 • Záruka spokojenosti

Pokud sníte o krásně zvýrazněném, výrazném obočí, ÉleverBrow je pro vás dokonalým řešením. Nyní si můžete užívat zdravé, silné a husté obočí, díky kterému budete vypadat fenomenálně!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Účinek léku

ÉleverBrow přirozeně krásné obočí bez permanentního make-upu!

 1. Výsledky
  Stačí jen pár týdnů, aby získalo obočí úplně novou dimenzi. Díky řádné stimulaci přirozeného růstu chloupků mu můžeme dát tvar, který nám vyhovuje. Postupem času se obočí zesílí, zhoustne a jeho výraznost se viditelně zlepší. Chloupky, které porostou, budou řádně vyživené a tmavší.
 2. Bezpečnost
  Kondicionér ÉleverBrow byl dermatologicky a oftalmologicky testován. Provedené kontroly prokázaly velmi vysokou účinnost při současné bezpečnosti používání. ÉleverBrow neobsahuje nebezpečné pro pokožku alergeny nebo látky, které by mohly dráždit oblast očí.
 3. Účinnost
  Provedené spotřebitelské testy potvrzují, že 92% uživatelek vidí výrazný rozdíl ve vzhledu svého obočí a 89% by tento produkt doporučilo své nejlepší přítelkyni. Stovky spokojených zákazníků jsou nejlepším potvrzením účinnosti ÉleverBrow.
 4. Působení
  Úkolem ÉleverBrow je stimulovat kořeny chloupků. Aktivní složky ovlivňují výživu obočí a zlepšují jeho stav. Obočí se stává pružnější, uspořádanější a odolnější vůči poškození. Produkt umožňuje rekonstrukci řídnoucího obočí, úbytků a přirozených defektů, vyplývajících z nedostatečné péče, stárnutí, nadměrné depilace nebo genetických predispozicí.

Použití ÉleverBrow je velmi snadné!

Aplikace kondicionéru na obočí zvládne každý. Stačí nanést kondicionér pomocí aplikátoru na obočí a jeho okolí, kde chceme, aby chloupky rostly.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Jak používat ÉleverBrow?

ÉleverBrow přirozeně krásné obočí bez permanentního make-upu!

 • Odstraňte make-up a důkladně osušte pokožku
 • Pomocí houbičky na konci aplikátoru naneste kondicionér na obočí
 • Aplikujte kondicionér tam, kde chcete, aby se objevily nové chloupky
 • Počkejte, až se kondicionér dobře vstřebá, neotřete ho
 • Užijte si krásné, plné a přirozené obočí

Hodnocení zákazníků

Kamila Tadriyan, Makeup Artist
@kamilatadriyan_makeup

Zvýrazněné obočí je skutečný hit poslední doby. Mnoho klientek se mě ptá, co dělat, aby obočí bylo hustější a výraznější. Někdy jedním z řešení byl permanentní make-up, ale od té doby, když jsem viděla, jak ÉleverBrow funguje, doporučuji ostatním jen to. ÉleverBrow přirozeně zahušťuje a zvýrazňuje obočí v pohodlí vašeho domova. Jedno balení stačí na několik měsíců, což znamená malé měsíční náklady na kúru. Je to opravdu dobrá investice. Kondicionér je účinný, bezpečný, velmi snadno použitelný a přináší překvapivé výsledky. Tvar obočí může zcela změnit výraz obličeje a dát mu správné proporce. Je to jeden z nejdůležitějších prvků jeho vzhledu.

ÉleverBrow je inovace na kosmetickém trhu. Získejte plný tvar obočí!

Pamatuji si rok 2000. Ale pak to bylo skvělé. Jednou z mých vzpomínek je vzájemná depilace obočí s přítelkyněmi. Taková móda… Dvě čárky místo obočí. Můra! Mnoho let jsem malovala obočí tužkou, pak jsem měla dlouhou ofinu… Několik měsíců používám ÉleverBrow a jsem NADŠENÁ. Celá moje tvář vypadá úplně jinak. Je hezčí, přirozenější. Bohužel s mými čárkami moje tvář vždycky vypadala „hrozivě“. A teď je obočí výrazné, a zároveň jemné. Používám ÉleverBrow od Eleverlash (od stejné firmy kondicionér na řasy. Také doporučuji) a někdy dokonce vůbec se nelíčím, a vypadám dobře. Stačí výrazné řasy a obočí a je to v pořádku.

Jana, Olomouc

Koupily jsme jednou s maminkou kondicionéry na řasy. Zalíbily se nám tolik, že jsme také koupily ÉleverBrow na obočí. Moje mamince se už dávno obočí ztenčilo, a já vždy jsem měla obočí velmi světlé a jemné. Bez henny nebo tužky je prakticky neviditelné. Promiňte! BYLO neviditelné. Nyní je krásné. Miluji jej. Stačí ráno jej vyčesat a vypadá super. Někdy používám trochu tužky pro silnější make-up. Po 2-3 týdnech jsem viděla rozdíl, a po 3 měsících mám novou tvář. Získala výraz a se modeluje úplně jinak.

Eva, Ostrava

Neujdou mi žádné kosmetické novinky. Znám všechny možné TOP, které se objeví na trhu. Zůstávám v obraze a mohu si vybrat ty nejlepší návrhy, pokud hledám nějaký produkt. Trvalá rtěnka? Tato! A co na suchou kůži? To! A jaký je nejlepší kondicionér na obočí? ÉLEVERBROW! Nevím, jak jsem žila bez něho… Moje kosmetička je ohromená, jak za 2 měsíce lze změnit stav obočí. Chloupky jsou tmavší, dobře se tvarují, obočí je konečně symetrické, tvarované a plné. Takové, jaké by mělo být. Doporučuji všechny produkty Élever.

Jitka, Třinec

Doporučuji z celého srdce. Je G-E-N-I-Á-L-N-Í. V minulosti jsem se udělala permanentní obočí. Sakra… nechci si to pamatovat. Plakala jsem týden. Vypadala jsem jako barevný klaun. Klaun. Smutný klaun. Zaplatila jsem hromadu peněz za zohavení. A ztratila jsem další na odstranění tohoto „mistrovského díla“. Naštěstí jsem našla ÉleverBrow. Chloupky, které rostou, jsou zdravé, lesklé a vypadají opravdu dobře. Mají pěkný tvar, který jim mohu konečně dát.

Lenka, Brno

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: