Cardialica: rychlá pomoc pro srdce a cévy

Cardialica: rychlá pomoc pro srdce a cévy

 • Posiluje a čistí stěny cév
 • Rozpouští plaky cholesterolu
 • Zabraňuje komplikacím
 • Stabilizujte tlak
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

ZNÁTE TYTO PŘÍZNAKY?

 1. Bolest hlavy a závratě
 2. Hluk v uších
 3. Rychlá únavnost
 4. Fiaton a dušnost
 5. Rozmazané vidění
 6. Bolest na hrudi
 7. Krvácení z nosu
 8. Pocit brnění v levém rameni nebo krku

Cardialica: rychlá pomoc pro srdce a cévy

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

CARDIALICA – VÝBORNÁ OCHRANA SRDCE A PLAVIDEL

 1. Stabilizujte tlak
 2. Snižuje hladinu cholesterolu
 3. Zabraňuje hladovění orgánů kyslíkem
 4. Čistí krevní cévy
 5. Žádné bolesti hlavy nebo tinnitus
 6. Vrátí správný tón do krevních cév

PŘÍRODNÍ SLOŽKY: TAJEMSTVÍ PRO DLOUHÝ ŽIVOT

 • HAHTHORNOVÝ VÝTAH
  silné tonikum pro srdce, tonizuje srdce a plíce, stimuluje koronární oběh, posiluje srdeční sval.
 • EXTRAKČNÍ MATCHURT
  stimuluje práci srdce a oběhového systému, snižuje riziko mrtvice. Posiluje stěny cév a zvyšuje jejich pružnost.
 • VÝŤAH Z ČESKÉ LAMPY
  mají příznivý účinek na cévní systém, snižují tlak na srdce, pomáhají vyrovnat se se srdečním selháním a bolestmi při angině pectoris.
 • MELISSA
  pomáhá eliminovat příznaky vysokého krevního tlaku: slabost, nevolnost, bolest hlavy a závratě.

Cardialica: rychlá pomoc pro srdce a cévy

5 TIPŮ KARDIOLOGA

 1. Dávejte pozor na tlak
  Uchovávejte si zdravotní deník, ve kterém budete měřit krevní tlak alespoň 2-3krát denně.
 2. Pokuste se ovládnout své emoce.
  Kromě ničení nervových vláken stresový hormon negativně ovlivňuje fungování kardiovaskulárního systému. Stres zrychluje váš metabolismus, srdeční frekvenci a zvyšuje tlak v cévách. Výsledkem je, že u pacientů s hypertenzí může okamžitě dojít k nepohodlí v uších, očích a hrudníku.
 3. Nezapomeňte na správnou výživu a fyzickou aktivitu.
  Omezte příjem soli a cukru. Je nutné zcela vyloučit tabák a alkohol. Pokud máte nadváhu, zkuste ji snížit. Nadměrná tuková tkáň v těle vytváří silnou zátěž pro všechny orgány a pohybový aparát, způsobuje napětí v srdci.
 4.  Analyzujte často.
  Je důležité, aby cholesterol, hemoglobin, kreatinin, elektrolyty, kyselina močová a další parametry byly v normálních mezích.
 5. Užívejte vitamíny.
  U arteriální hypertenze nejsou běžné komplexy vitamínů vhodné. Neobsahují přísady nezbytné pro zdravý kardiovaskulární systém. Předepisuji Cardialicu všem pacientům. Jeho účinnost je dána interakcí složek, které pomáhají čistit krevní cévy od plaků cholesterolu, snižují krevní tlak a snižují zátěž ledvin. Důležitým rozdílem mezi přípravkem Cardialica a jinými léky je stabilizace koncentrace kyslíku v krvi. Tlak stoupá s vazospazmem a nedostatkem kyslíku v plazmě. Vitamíny skupiny B, které pracují s extraktem z matčiny dřeně, udržují trvale vysokou hladinu kyslíku, zabraňují vazokonstrikci a zvyšují krevní tlak.

Luca Veranda, kardiolog, člen Evropské kardiologické společnosti

RECENZE

Před 10 lety jsem dostala chronickou hypertenzi. Aby mi lékař zabránil v neustálém užívání pilulky, předepsal mi Cardialica. Tlak se vrátil k normálu, únava zmizela, bolest a hluk v hlavě pominuly, stejně jako nespavost a migréna. Po absolvování kurzu Cardialica jsem si uvědomil, že jsem příliš dlouho závisla na drogách, a proto začaly moje problémy s ledvinami. Jsem ráda, že se můj krevní tlak a testy vrátily k normálu.

Petra Pokorná, 42 let

Koupila jsem Cardialicu pro své rodiče: oba jsou hypertonici. Máma a táta se začali cítit mnohem lépe, když ho začali brát. Po konzultaci s lékařem jsem to začala užívat k profylaxi. Mám velmi vysoké riziko hypertenze a Cardialica rozšiřuje cévy, stabilizuje funkce kardiovaskulárního, nervového a imunitního systému těla. O týden později moje migréna zmizela, začala jsem lépe spát. To vše je výsledkem očištění kardiovaskulárního systému. Proto doporučuji každému, kdo má problémy s krevním tlakem.

Anna Pospíšilo, 27 let

Koupila jsem Cardialica na propagaci. Nečekala jsem zázrak, spoléhala jsem se na minimální vylepšení, o týden později jsem si všimla prvních vylepšení. Začala jsem lépe spát a tlakové rázy se zastavily. Udělala jsem své vlastní závěry a uvědomila jsem si, že jsem problém vyřešila. Teď mám testy jako mládí a krevní tlak 120-80. Cítím se dobře, v budoucnu to budu brát jako prevenci.

Hana Hájková, 54 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: