Cardiform: spolehlivá pomoc při hypertenzi

Cardiform: spolehlivá pomoc při hypertenzi

Váš tlak vám řekne:”Děkuji!”

 • Obnovuje zdraví cév
 • Pomáhá normalizovat tlak
 • Podporuje čištění krve
 • Podporuje normalizaci cholesterolu
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Jak se objevil Cardiform?

Vše začalo slavným “francouzským paradoxem”. Je to tím, že obyvatelé Francie i přes vysokou spotřebou vína a rostlinných tuků zde již dlouhou dobu mají relativně nízký počet pacientů s kardiovaskulárními a onkologickými onemocněními. Důvodem “francouzského paradoxu” je podle vědců skutečnost, že francouzi konzumují červené suché víno a pokrmů založených na darech olivovníku.

Právě s “francouzským paradoxem ” spojují příběh slavné rodiny Morelovych. Kdysi dávno profesor Morel dlouho hledal možnost uzdravení pro svou manželku Marii, která trpěla hypertenzí. Rodina vlastnila vinice a olivové háje. Po dlouhém výzkumu, profesor Morel dospěl k závěru, že extrakt z olivového listu zabraňuje tvorbě konečných produktů pokročilé glykace, čímž pomáhá předcházet kardiovaskulárním chorobám. A resveratrol obsažený v červeném víně zabraňuje adhezí a agregací krevních destiček a tvorbě krevních sraženin.

Takže na základě těchto složek byl vytvořen prostředek Cardiform, který pomohl nejen jeho milované manželce, ale všem sousedům v kraji a poté se stál populární po celém světě.

Cardiform obsahuje přírodní složky:

Cardiform: spolehlivá pomoc při hypertenzi

 1. Resveratrol
  Umožňuje snížit tlak díky stimulaci produkce oxidu dusnatého, který má relaxační účinek na stěny cév.
 2. Olive Leaf extract
  Přispívá ke snížení hladiny” špatného ” cholesterolu v krvi a normalizaci krevního tlaku.
 3. L-Arginine hcl
  Esenciální aminokyselina, která plní klíčovou funkci při snižování krevního tlaku a podpoře práce ledvin.
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Cardiform má řadu výhod:

 • Udržování zdravé aktivity mozku a nervového systému
 • Podporuje blokování vývoje zánětových procesů
 • Přispívá ke snížení rizika vzniku aterosklerózy
 • Posiluje kardiovaskulární systém
 • Podporuje zvyšování celkový tón a energetické kapacity
 • Pomáhá rozšíření cév a zlepšení krevní oběh

Cardiform: spolehlivá pomoc při hypertenzi

Kromě normalizace tlaku, stavu cév, snížení cholesterolu, regulace metabolismu také:

 1. Podporuje posílení imunitního systému, snižuje sílu zánětlivých procesů, pomáhá odstraňovat toxiny
 2. Pomáhá posilovat cévy, normalizuje propustnost jejich stěn, snižuje riziko aterosklerózy
 3. Má antioxidační účinek, projevuje se v boji proti volným radikálům
 4. Dobře ovlivňuje energetické procesy, zvyšuje vytrvalost

Jak užívat Cardiform?

 • Brát každý den 2 kapsle
 • Zapít dostatečným množstvím vody
 • Délka kúry — od 30 dnů

Názor odborníka

Cardiform: spolehlivá pomoc při hypertenzi

Vysoký tlak se nazývá “tichý zabiják”. Většina pacientů ani neví o problému, protože často onemocnění neposkytuje alarmující signály a probíhá asymptomaticky. Proto je tak důležité pravidelně měřit krevní tlak.

 

V mé praxi boje s vysokým tlakem, skutečným objevem se stal Cardiform. Jedná se o prostředek k čištění a obnovení zdraví cév, krve díky koncentraci jedinečných složek. Jeho účelem je ochrana vnitřních orgánů a tkání před poškozením spojeným s problémy s hypertenzí.

Václav Kopeček
specialista nejvyšší kategorie v oblasti kardiochirurgie

Reference o Cardiform

Moje máma je hypertonička již mnoho let. Navíc někdy je všechno normální a pak začne krize za krizí. Dříve se to zvládala, ale s přibývajícím věkem se krize stává složitější. A po dalším takovém případě jsme se obrátili na odborníka, aby opravil příjem prostředků. Poradil nám Cardiform. Maminka je z tohoto prostředku nadšená, konečně je její tlak v normálu a už žádné záchvaty.

Tadeáš Macko

Celá má rodina má problémy se srdcem a okamžitě jsem si uvědomil, že problém je dědičný. Jak jsem i čekal, s organismem se nepodařilo dohodnout. Když se mi po 35 letech začal zvedat tlak, obrátil jsem se na odborníka. Poradil mi Cardiform. Dlouho jsem tomu nemohl uvěřit, ale všechno se vrátilo do normálu! Nyní tento nástroj používá celá moje rodina a cítí se skvěle.

David Knápek

Neustálá nevolnost a nesnesitelné bolesti hlavy. Někdy jsem nemohla vstát z postele, musela jsem jít domu z práce. Že se jedná o hypertenzi, jsem se dozvěděla náhodou – matka to předpokládala. Začali jsme kontrolovat tlak, maminka tak měla pravdu. Nemohla jsem tomu uvěřit. Pak sestra mi objednala Cardiform. Byla to opravdu moje spása. Nešlo jen o bolesti a skoky, cítila jsem se mnohem energičtěji.

Eva Fuxová

Problémy s hypertenzí trpím již dlouhou dobu. Cítila jsem se tak špatně, že jsem několikrát za měsíc ztratila vědomí. Manžel pro mě objednal Cardiform a já to začala brát. Závratě zmízely asi po týdnu a nakonec jsem se začala cítit skvěle. Žádné předsudky, žádné tmavé kruhy pod očima.

Světlana Chaloupková

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: