SperMAX pro potenci: sexujte tak dlouho, jak chcete!

SperMAX pro potenci: sexujte tak dlouho, jak chcete!

 • delší až o 30 minut sex, který uspokojí vaši partnerku
 • více ejakulace – delší orgasmus pro Vás
 • silnější erekce
 • větší libido
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Váš sex může být lepší!

Musíte se jen o to trochu postarat!
Máte pocit, že by Váš sex mohl být lepší? Něco v něm chybí? Možná končíte příliš brzy, a je Vaše žena nespokojená? Možná byste chtěli zažít a dávat orgasmy, které úplně rozvášňují? Nebo možná chcete, aby Vaše partnerka byla po sexu s Vámi vždy plně spokojená?

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli „ano“, vyvinuli jsme SperMAX Control právě pro Vás!

SperMAX pro potenci: sexujte tak dlouho, jak chcete!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Muž překonává obtíže, neutíká před nimi!

SperMAX Control je přípravek ve formě kapslí, který obsahuje řadu složek podporujících sexuální život, takže Váš sex bude tak dlouhý, jak chcete a ejakulace se zlepší. Zkombinovali jsme řadu známých od staletí rostlinných látek z různých kontinentů, která podporují Váš sex:

 • prodlužují sexuální styk až o 30 minut
 • zvyšují množství spermií, což prodlužuje a posiluje Váš orgasmus
 • zlepšují erekci
 • zvyšují libido
 • dávají silnější orgasmy

Dnes ne, mám bolesti hlavy…

Znáte to?
Víte, jak to funguje? Pokud to nezvládnete, Vaše partnerka nechce sex. Chtěli byste udělat něco, co vám nedává uspokojení? Pravděpodobně ne. Ale když jí ukážete, co znamená skutečný sex, můžete počítat s tím, že výmluvy skončí a Vaše partnerka Vás bude chtít častěji!

Ptáte se: jak a co dělat? Jedním ze způsobů, jak zajistit, aby byl sex vždy úspěšný, je sex, který trvá dostatečně dlouho. Pamatujte, že ženy v posteli se dlouho zahřívají a dlouho se ochladí. Takže pokud skončíte příliš rychle, než se žena pořádně rozhoří, není možné, aby byl sex úspěšný.

Objem spermií závisí na mnoha faktorech, např. na tom, kdy jste naposledy měli sex. Vaše strava také má vliv!

V SperMAX Control najdete složky, které zvýší produkci spermií. Proč stojí za to zajistit větší objem? Je to snadné. Z pohledu muže větší a delší ejakulace znamená delší orgasmy a větší spokojenost. Ovlivňuje také spokojenost ženy.

Zapomeňte o krátkém sexu, který končí neúspěchem a zklamáním. Nyní můžete uspokojit každou, i tu nejnáročnější ženu!

V SperMAX Control najdete např.:

SperMAX pro potenci: sexujte tak dlouho, jak chcete!

 • L-arginin. Má významný podíl na syntéze oxidu dusnatého. Tato sloučenina přispívá ke zlepšení průtoku krve, což znamená dodání větší množství krve do penisu. Díky tomu můžete mít silnou a trvalou erekci. L-arginin také zvyšuje produkci spermií.
 • Brazilský ženšen Suma. Tato rostlina pocházející z deštných pralesů Jižní Ameriky ovlivňuje hladinu testosteronu v krvi. Zvyšuje sexuální apetit a ovlivňuje sexuální funkce.
 • Oves. Ovlivňuje hladinu pohlavních hormonů: zvyšuje hladinu testosteronu. V tradiční medicíně byl oves znám také jako sedativum.
 • Ženšen pravý. Známý svými vlastnostmi po tisíce let. Je zodpovědný za zvýšení libida, posiluje erekci a prodlužuje její trvání. Zvyšuje pocit spokojenosti se sexem. Stejně jako l-arginin zvyšuje syntézu oxidu dusnatého, což vede k rozšíření krevních cév, kde může proudit více krve.
 • Guarana. Obsahuje kofein, díky kterému má stimulační účinek při stavech únavy a apatie. Dodá Vám energii, kterou můžete plně využít v posteli.
 • Libeček. Po dlouhá léta známý a používaný jako afrodiziakum.
 • Muškátovník. Má vliv na potenci a zvyšuje libido.
 • Indický ženšen. Také znám jako withanie snodarná. Ovlivňuje vitalitu.
 • Kořen Maca. Zlepšuje libido, usnadňuje erekci. Přispívá k vyšší produkci spermií. Silné afrodiziakum, které také zvyšuje syntézu oxidu dusnatého. Navíc má posilující účinek.

Nejčastěji kladené dotazy:

1. Co je SperMAX Control?

SperMAX Control je doplněk stravy, jehož složení je založeno na přírodních složkách. Jeho úkolem je podporovat váš sexuální život, např. prodloužením sexuálních styků.

 

2. Jak používat SperMAX Control?

Užívejte 2 kapsle SperMAX Control denně. Zapijte sklenicí vody.

 

3. Zjistí někdo, že používám SperMAX Control?

Pouze když o tom někomu řeknete sami. Zásilku zašleme v diskrétní krabici, která nikomu neodhalí její obsah. Dodáme ji kamkoli chcete, na adresu, kterou uvedete, nebo do skříňky na zásilky, abyste si mohli být jisti, že zásilku vyzvednete vy.

Objevte, jak se Váš sex změní!

„Jsme manželé 10 let. V poslední době jsme hledali něco, co by oživilo naše sexuální styky, ale nechtěli jsme si hrát s žádnými hračkami atd., protože to není pro nás. Ale více spermií a delší sex mohou také pomoci, a to se podařilo! Odkud používám SperMAX Control, prožíváme druhé mládí a sexujeme jako hned po svatbě.”

Petr S., 38 let

„Pokud nezvládáte sex, máte pocit, že nejste muž a moc se stydíte. Chcete zmizet. I když vás dívka rozveselí a předstírá, že je všechno v pořádku, víte, že to je jen předstírání a ve skutečnosti je nespokojená. A opravdu mi bylo jedno, že předčasná ejakulace je docela běžný problém. Když se mi to začalo stávat čím dál častěji, rozsvítilo se mi v hlavě červené světlo a věděl jsem, že je čas něco s tím udělat, protože se nic samo neopraví. Specialista nepřicházel v úvahu, styděl bych se někomu o takových věcech povědět. Přečetl jsem, co v tomto případě poradí internet. Jedním z řešení byly rostlinné kapsle SperMAX Control. Vyzkoušel jsem to. Objednal jsem si jedno balení, víc ze zvědavosti než z jakéhokoli jiného důvodu. Prvních pár dnů jsem rozdíl neviděl, ale pak jsem měl pocit, že je více spermií a můj orgasmus trval déle. Bylo to skvělé, ale očekával jsem jiné efekty. Delší pohlavní styky. Naštěstí i to přišlo. Vydržel jsem, dokud moje žena neskončila, až potom jsem končil já. Od té doby mám svůj sex pod kontrolou a cítím se skvěle! Moje žena je samozřejmě také spokojená, protože chce sex častěji, a já jí pokaždé dávám to, co potřebuje.”

Tomáš, 29 let

„Hledal jsem něco, co by zlepšilo moji erekci. A když jsem viděl, co SperMAX Control dává, že bude sex a ejakulace delší, dlouho jsem o tom nepřemýšlel. Koneckonců, 3 výsledky jsou lepší než 1, ano? Vyplatilo se, nejen je tvrdý jako kámen, ale sex trval a trval, dokud moje manželka neměla sílu :D Teď mám nejlepší sex v mém životě.”

Michal, 33 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: