BooUps pro zvětšení prsou: vaše prsa zvětší, zpevní, vyhladí a dodá jim dokonalý, vysněný tvar!

BooUps pro zvětšení prsou: vaše prsa zvětší, zpevní, vyhladí a dodá jim dokonalý, vysněný tvar!

Přiznejte si, kolikrát jste se na sebe podívaly do zrcadla a přemýšlely, jak byste mohly zlepšit tvar svých prsou. Je zcela přirozené, že když se vaše prsa mění, a jejich pružnost a pevnost nejsou ideální, hledáte účinný způsob, jak zlepšit stav pokožky prsou a dekoltu. Nechcete jít na drahou plastickou operaci, tak využíváte časově náročné kosmetické procedury, cvičení, masáže, ale nic nefunguje. Nedostatky nezmizí tak rychle, jak byste chtěly.

 

Naštěstí existuje způsob! Sérum BooUps s konzistencí krému na zvětšení prsou, které obsahuje až 6 extraktů přírodního původu a 1 supersložku s vlastnostmi, které aktivují přirozený stavební materiál prsou. Objevte jej!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

BooUps je mnoho výhod v jedné přípravku

 • plná, pevná prsa
 • zvětšená prsa
 • vyživenou a hydratovanou kůži
 • ochranu pokožky před vnějšími faktory
 • účinek proti stárnutí
 • uzpevnění a zpružnění pokožky prsou

Proč je krém BooUps jiný než všechny ostatní?

BooUps pro zvětšení prsou: vaše prsa zvětší, zpevní, vyhladí a dodá jim dokonalý, vysněný tvar!

BooUps je krémové sérum na zvětšení prsou. Krém má poskytovat živiny, regenerovat a vyživovat pokožku. Je tedy určen pro každodenní použití. A sérum je přípravek s mnohem silnějším účinkem, než má krém. Sérum má mnohem vyšší koncentraci účinných látek, které dokážou rychle proniknout do hlubokých vrstev pokožky.

BooUps je sérum ve formě zpevňujícího krému na prsou, ale množství a kvalita v něm obsažených účinných látek výrazně urychluje působení přípravku. Kosmetický přípravek ve formě krému se navíc snadno roztírá, rychle se vstřebává a nezanechává na oblečení mastné skvrny. Pak si vyberte sérum BooUps a užijte si prsa zvětšená a tvarovaná jako nikdy předtím!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Jak funguje zvětšující krém na prsa BooUps?

Zvětšující sérum na prsa je silný koncentrát s push-up efektem. Díky svým účinným složkám napomáhá obnově struktury prsou, vyplňuje je a zvedá. Kosmetika zpevňuje, regeneruje a zlepšuje pružnost pokožky. Navíc intenzivně hydratuje, vyhlazuje, zpružňuje pokožku a zabraňuje vzniku strií. Studie in vivo navíc potvrdily zvětšení objemu prsou, což z něj dělá ideální kosmetický přípravek pro všechny ženy, které bojují s nedokonalostmi dekoltu.

Hexapeptid Adifyline™, 3 rostlinné výtažky a 3 přírodní oleje pro tu nejlepší péči pod sluncem!

BooUps pro zvětšení prsou: vaše prsa zvětší, zpevní, vyhladí a dodá jim dokonalý, vysněný tvar!

 1. Pupečník asijský
  Pupečník asijský stimuluje procesy regenerace pokožky, posiluje cévy a snižuje otoky. Navíc posiluje procesy proti stárnutí a má antioxidační účinek. Bohatý na vitamín C, což je přírodní látka, která stimuluje tělo k syntéze kolagenu odpovědného za pevnost a pružnost pokožky.
 2. Vlašský ořech
  Vlašský ořech silně hydratuje a vyživuje. Působí proti stárnutí a proti volným radikálům. Vytváří na pokožce přirozenou ochrannou bariéru, a co je nejdůležitější – obsahuje přírodní koenzym Q10, který vyhlazuje a zpevňuje pokožku.
 3. Mišpule
  Mišpule obsahuje přírodní antioxidanty a hodně vitamínu C, který stimuluje kolagen. Dodává pleti zdravý lesk. Inhibuje tvorbu vrásek a udržuje optimální úroveň hydratace pokožky.
 4. Arganový olej
  Arganový olej má intenzivní antioxidační účinek, který chrání pokožku před poškozením. Navíc pokožku vyživuje, regeneruje, vyhlazuje a zjemňuje. Zabraňuje odpařování vody z epidermis a udržuje vhodnou hydratace. Urychluje hojení prasklinek a oděrek v pokožce. Je mimořádně nápomocný v boji proti striím.
 5. Kokosový olej
  Kokosový olej urychluje proces tvorby epidermis na čerstvých kožních defektech, což snižuje viditelnost strií. Stimuluje tvorbu kolagenu a zároveň posiluje epidermální lipidovou bariéru. Zklidňuje záněty, hluboce vyživuje a silně hydratuje.
 6. Bambucké máslo
  Bambucké máslo zklidňuje podráždění pokožky a chrání ji před vysoušením. Navíc zjemňuje, vyhlazuje a zpružňuje. Posiluje tzv. epidermální bariérový cement, čímž zlepšuje celkový vzhled pokožky.

Názory žen, které BooUps používaly několik týdnů. Seznamte se s nimi!

Anna, 23 let

„Když jsem začala hubnout, měla jsem největší obavy z toho, že se kůže na břiše nevstřebá a bude viset. Mezitím, po půl roce, kdy jsem zhubla téměř 20 kg, byla mým největším problémem prsa. Ukázalo se, že jsou visící, mají strie, kterým jsem předtím nevěnovala pozornost. Hledala jsem způsob, jak obnovit jejich pevnost. Objednala jsem si BooUps a byla to trefa do černého. Po pár týdnech byly strie méně viditelné, a prsa byla pevnější a k mému překvapení se zvětšila. S tímto přípravkem se nerozloučím!“

Kateřina, 36 let

„Po narození dítěte se moje prsa stala méně pevná. Bála jsem se, že to tak zůstane. Protože je nepomohly zpevnit ani balzámy z drogerie, ani domácí přípravky. Až když jsem si objednala BooUps, všimla jsem si, že se něco mění. Nejprve se kůže napnula, zjemnila na dotek, a poté se postupně prsa začala zvedat. Efekt je úžasný.“

Anežka, 44 let

„Přítelkyně mě upozornila, že nosím nevodné podprsenky, protože mám povislá prsa. Nejdřív jsem se na ni jen urazila, ale pak jsem se na ně podívala a ukázalo se, že za to nemůže moje spodní prádlo, ale můj věk! Právě mi začala klesat prsa. Rozhodla jsem se jednat a objednala jsem si BooUps. Dnes jsem si objednala druhé balení, protože účinky mě překvapily. Po měsíci používání jsem viděla výrazné zlepšení tvaru prsou. Prostě se prsa zvětšila! A kůže je hydratovaná a pevnější.“

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: