Insunol proti cukrovce: normalizuje úroveň glukózy a stimuluje tvorbu inzulínu

Insunol proti cukrovce: normalizuje úroveň glukózy a stimuluje tvorbu inzulínu

 • Zvyšuje citlivost na inzulín
 • Normalizuje látkovou výměnu
 • Čistí cévy od cholesterolu
 • Nabíjí energií
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Insunol

Nejen účinně reguluje úroveň glukózy v krvi, ale směruje účinek přímo na cílové buňky inzulínu a bet-buňky slinivky břišní, kdy obnovuje fungování a stav orgánů, které byly v důsledku těžkého onemocnění poškozeny.

Má Insunol a další účinky:

 1. reguluje imunitní funkce
 2. zlepšuje stav kůže
 3. uklidňuje metabolické procesy
 4. normalizuje psychoemocionální stav člověka.

Insunol proti cukrovce: normalizuje úroveň glukózy a stimuluje tvorbu inzulínu

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Insunol se skládá jen z přírodních složek

 • Taurin. Pomáhá snižovat hladinu glukózy v krvi, snižovat triglyceridy a také koncentrace cholesterolu. Má antioxidační a protizánětlivý účinek. Pomáhá stimulovat sekreci inzulínu.
 • Extrakt z Ginkgo biloba. Normalizuje metabolismus v buňkách, reologické vlastnosti krve a mikrocirkulaci. Zlepšuje krevní oběh, zásobuje tělo kyslíkem a glukózou. Normalizuje metabolické procesy.
 • Chrom. Jeden z nejdůležitějších stopových prvků pro diabetes. Reguluje metabolismus lipidů, pomáhá snižovat hladinu cukru v krvi, reguluje metabolismus sacharidů.
 • Selen. Má silné antioxidační vlastnosti. Působí antidiabeticky, pomáhá snižovat hladinu cukru v krvi. Podporuje fungování imunitního systému.

Insunol — VÁŠ PLNOHODNOTNÝ ŽIVOT PŘI CUKROVCE

Výsledek užívání Insunol

 1. Stabilní a nízký úroveň cukru
 2. Snížení rizika komplikací
 3. Zlepšení kvality života
 4. Nezávislý příjem inzulínu
 5. Snížení množstva přijímaných tablet

Názor specialisty

Insunol proti cukrovce: normalizuje úroveň glukózy a stimuluje tvorbu inzulínu

Diabetes má dva mechanizmy rozvoje: první — změny fungování slinivky břišní, spojené s narušením sekrece inzulínu, druhý — existence inzulínové rezistence (ztráty citlivosti buněk na inzulín).

Insunol stimuluje tvorbu inzulínu, kdy ozdravuje slinivku břišní a obnovuje poškozené buňky orgánu. Zároveň napomáhá zvýšení citlivosti na uvedený hormon.

Tento preparát má kladný vliv na celý organizmus: zbavuje hypertenze a cholesterových usazenin — nezbytného doprovodu diabetu; napomáhá regeneraci struktury jater a plic, zajišťuje výživu nervového systému.

Insunol napomáhá snížení hmotnosti, kdy neutralizuje nejrozšířenější příčinu onemocnění — nadváhu. Snižuje touhu po sladkém, kdy blokuje chuťové oblasti jazyku, které reagují na cukr.

Jednoznačně, Insunol je jedním z nejlepších preparátů proti diabetu, které ke dnešnímu dni existují. Účinkuje na problém komplexně, kdy odstraňuje hned několik příčin onemocnění a ukazuje skvělé výsledky.

Pavel Holý. Praktický lékař endokrinolog, profesor katedry endokrinologie

Způsob užívání

 1. Rozpusťte 20 kapek ve 100 ml vody
  ráno. Užívejte před jídlem
 2. Rozpusťte 20 kapek ve 100 ml vody
  večer. Užívejte před jídlem

Výsledek užívání ve formě kúry — trvalá remise po dlouhou dobu!

Ohlasy kupujících

Insunol užívám už třetí týden. Ze dne na den pociťuji stabilní zlepšení svého stavu: zmizela únava, chuť k jídlu se normalizovala. Po jídle nejsou tak velké výkyvy hladiny cukru jako byly dříve. Ale nejdůležitější je, zmizely srdeční záchvaty, které mě trápily několik posledních let. Nakonec se cítím prakticky zdravá!

Marie Adamcová, 55 let

Nadváha a cukrovka jdou vždycky ruku v ruce. Celý život jsem byla spíše plnoštíhlá, ale po čtyřicítce hmotnost začala růst stále rychleji. Přibližně v tuto dobu mi objevili cukrovku. Díky Insunol se mi postupně podařilo snížit hmotnost, ale v cestě ke svému cíly stále pokračuji. Už se cítím skvěle: již nejsou žádné výkyvy cukru a nepříjemné příznaky, které mi brání vést normální život.

Petra Dlouhá, 53 let

Když jsem se dozvěděl, že mám cukrovku, měl jsem za to, že běžný život skončil. Teď jsem téměř invalida, který je nucen neustále sledovat hladinu cukru a užívat tablety po hrstech. Po kúře Insunol zmizela únava a ospalost, krevní cukr se normalizoval. A nejdůležitější — přestal jsem často běhat na záchod. Ještě, jak mi sdělil lékař, došlo k zánětu prostaty. Cítím se jako zdravý a normální člověk. Všem doporučuji!

Karel Marek, 62 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: