Sensual Shape pro zvětšení prsou: EFEKTIVNÍ ZVĚTŠENÍ A ZPEVNĚNÍ VAŠICH PRSOU!

Sensual Shape pro zvětšení prsou: EFEKTIVNÍ ZVĚTŠENÍ A ZPEVNĚNÍ VAŠICH PRSOU!

 • Zvětšení prsou až o 3 velikosti za 1 měsíc
 • Okamžité zpevnění a sexy prsa až o 65%
 • Rychlá aktivace adipogenézy, tj. ukládání lipidů v prsou
 • Dokonce 7krát rychlejší mikrocirkulace ve srovnání se stavem před zahájením léčby
 • Až o 87% pomalejší ochabování kůže prsou
 • Až 5krát větší produkce kolagenu, který omlazuje pokožku kolem prsou a hýždí
OBJEDNAT

OPERATIVNÍ ZVĚTŠENÍ PRSOU MŮŽE OHROZIT VAŠE ZDRAVÍ A ŽIVOT!

Sensual Shape pro zvětšení prsou: EFEKTIVNÍ ZVĚTŠENÍ A ZPEVNĚNÍ VAŠICH PRSOU!

Poprsí je největší ženskou předností. Každá by chtěla, aby její prsa byla sexy, pevná, vytvarovaná a aby poutaly zrak. Mnoho žen má komplexy způsobené příliš malou velikostí prsou, což negativně ovlivňuje jejich sebeúctu, zbavuje je sebevědomí a vede k depresím. Mnoho žen se poté rozhodne pro plastickou chirurgii.

Stojí za to jít pod nůž, abyste vylepšily vzhled svých prsou? URČITĚ NE! V tabulce níže uvádíme srovnání ošetření Sensual Shape s oblíbenými ošetřeními pro zvětšení prsou. Než se rozhodnete pro tento složitý a nebezpečný postup, seznamte se s tím.

PROHLÉDNĚTE SI ZARUČENÉ VÝSLEDKY POUŽITÍ SENSUAL SHAPE!

 • Okamžitě doplňuje chybějící živiny potřebné pro růst prsou
 • Okamžitě urychluje proces akumulace lipidů v tukových buňkách,, které tvoří prsa
 • Urychluje proces produkce kolagenu až o 87% ve srovnání se stavem před zahájením léčby, což zabraňuje ochabnutí pokožky
 • Posiluje ochranu proti volným radikálům odpovědným za proces stárnutí díky obsahu přírodních antioxidantů
OBJEDNAT

CO DOVOLUJE DOSÁHNOUT TAKOVÝCH ÚŽASNÝCH ÚČINKŮ?

Sensual Shape pro zvětšení prsou: EFEKTIVNÍ ZVĚTŠENÍ A ZPEVNĚNÍ VAŠICH PRSOU!

 • Fáze I
  Senzační účinek produktu začíná kombinací dvou výtažků: kigélie africké a božské trávy. Jedná se o jedinečnou kombinaci dvou účinných látek rostlinného původu, které zvyšují pružnost pokožky a propustnost cév. Již několik hodin po první aplikaci se prsa nadzvedají a pokožka dekoltu je napnutá a zářivá.
 • Fáze II
  Toto je nejdůležitější fáze fungování Sensual Shape. V této fázi přípravek využívá cenné vlastnosti šťávy z šichy černé a extraktu z jírovce. Mikrocirkulace se zlepšuje 7krát rychleji než před léčbou, což umožňuje „uvolnění“ mastných kyselin z krevního řečiště a transport do buněk v prsou. Díky tomu se poprsí stává pevným, tvarovaným a jeho velikost se zvětšuje o 2 velikosti.
 • Fáze III
  Poslední fází je působení skořice čínské a výtažků ze šípků obsažených v přípravku. Vyznačují se silnými anti-relaxačními vlastnostmi a posilují kolagenová vlákna až o 97%. Jedná se o přísady odpovědné za úplné udržení dosažených výsledků, aniž by bylo nutné ošetření opakovat. V této fázi se poprsí zvětšuje až o 3 velikosti!

Sensual Shape OKEM ODBORNÍKA

Dr. Ondřej Novotný – plastický chirurg, endokrinolog

Ve své kanceláři každý den potkávám desítky žen nespokojených se svými prsy. Každá z nich vidí na prsou defekt, který by chtěla napravit co nejdříve. Samozřejmě takové procedury provádím, ale ne všichni moji pacienti mohou podstoupit operaci. Předtím byste měli podstoupit řadu testů, které rozhodnou o možnosti implantace. Hlavním faktorem, který mi brání podstoupit takové riziko, je narušení hormonální rovnováhy, užívání antikoncepce nebo plánování dítěte v budoucnu. Vysvětluji svým pacientům, že implantáty pak nemusí být přijaty, tělo může cizí těleso jednoduše odmítnout. Některé ženy tomu bohužel nerozumí a podstupují léčbu u méně odpovědných odborníků.

 

Naštěstí se nyní na trhu objevil produkt, který pomůže ženám, které sní o dokonalém poprsí, což je Sensual Shape. Tento ultramoderní gel poskytuje fenomenální výsledky již po několika dnech používání. Musím přiznat, že prsa vypadají po ošetření ještě lépe než ta, která zvětšuji chirurgicky, a riziko pooperačních komplikací nenastává. Další výhodou je možnost použití gelu na hýždě – ty se za 1 měsíc zaoblí a nadzvednou.

A CO SI O Sensual Shape MYSLÍ ŽENY, KTERÉ SI UŽÍVAJÍ KRÁSNÉ, VELKÉ PRSA?

Věra 29 let, Ostrava

Prsa jsou jednou z největších ženských předností. Přes den jsem fotomodelka. Nestěžuji si na svou tvář, ale pokud jde o prsa, je to něco jiného. Pracuji v kampaních, kde se šije oblečení pro modelky s poměrně velkými prsy. Na mně toto oblečení vypadalo hrozně. Od pasu dolů sedí perfektně a na prsou? Během castingů jsem musela nosit silikonové vložky – dokud mi během jednoho focení nevypadly z podprsenky! Hanba a ztráta smlouvy. Ale díky tomu jsem se o Sensual Shape dozvěděla od kamarádky z focení, která byla svědkem incidentu. Objednala jsem si přípravek a upřímně přiznávám, že jsem se nikdy předtím necítila tak krásně a sexy. Doporučuji tento gel každé ženě!

Beáta , 22 let, Bruntál

Dokud si pamatuji, velikost mé podprsenky nepřesáhla košíček vel. A. Zírala jsem na velká prsa svých kamarádek a přemýšlela, proč byla matka příroda ke mně tak lakomá. Vzpomínám si, jak mi děti ve škole říkaly prkno a házely na mě ponožky, abych si vycpala podprsenku. Po několika letech jsem se s tímto traumatem vyrovnala, ale komplexy stále zůstaly. Když jsem od své kamarádky slyšela o Sensual Shape, okamžitě jsem se rozhodla jej objednat. Po několika dnech se moje prsa zpevnila a nadzvedla. Teď se mohu pochlubit košíčkem vel. C. Konečně jsem šťastná!

Viola , 38 let, Praha

Vždy jsem snila o velkém poprsí, které by mi všechny moje kamarádky záviděly. Můj manžel mi stále říkal, že mě má ráda takovou, jaká jsem, ale viděla jsem ho dívat se na jiné ženy, které příroda obdařila velkými prsy. Bála jsem se plastické chirurgie. Přečetla jsem toho tolik o tom, že tělo může odmítnout implantáty, hodně to bolí a částka, kterou bych musel za zákrok zaplatit … Na pomoc mi přišla moje sestra, která si objednala Sensual Shape. Je to gel, který ji přirozeně zvětšil prsa za téměř 30 dní. Začala jsem to používat a musím upřímně přiznat, že to bylo nejlepší rozhodnutí v mém životě. Mám sexy prsa a můj muž se nemůže vynadívat.

Malvína , 33 let, Olomouc

Po porodu vypadaly moje prsa hrozně. Nemohla jsem se na sebe podívat do zrcadla. Stále více jsem se vzdalovala od svého manžela. Nakonec jsme přestali spát v jedné posteli. Popravdě, chyběla mi jeho blízkost, ale styděla jsem se za svůj vzhled. Navíc ty odporné strie a celulitida. Nemohli jsme si dovolit žádné drahé kosmetické ošetření, takže jsem s tím musela žít a XXL push-up podprsenky nefungovaly dobře v posteli. Když jsem viděla změny dívek používajících Sensual Shape na Instagramu, okamžitě jsem si ho koupila. Po pouhých 2 týdnech se moje prsa vrátila do původního stavu z doby před těhotenstvím a dokonce vyrostla. Nyní trávím noci v náručí svého manžela a moje zážitky v posteli jsou mnohem silnější!

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: