Piperinox na hubnutí: neváhejte a dosáhněte své vysněné postavy ještě dnes!

Piperinox na hubnutí: neváhejte a dosáhněte své vysněné postavy ještě dnes!

 • Aktivuje redukci a udržování tělesné hmotnosti
 • Okamžitě zlepšuje metabolismus tuků a sacharidů
 • Vynikající vstřebávání díky tabletkám DRcaps®
 • Pozitivním způsobem ovlivňuje vstřebávání živin
 • Využívá patentovanou formu piperinu – BioPerine®
 • Pro dosažení maximálního účinku stačí užívat jednu tabletku denně

Výjimečný účinek Piperinoxu je ukryt v jedinečném složení tabletek s piperinem. Obsahují patentovanou formu piperinu zvanou BioPerine®, který má příznivé účinky na hubnutí, aktivuje metabolismus a zlepšuje vstřebávání živin. Vyzkoušejte ho ještě dnes!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Účinek piperinu na hubnutí

 1. Podporuje vstřebávání glukózy kosterními svaly, která je následně namísto vytváření nových tukových buněk (lipogeneze) využívána ve formě energie.
 2. Podněcuje lipolýzu neboli odbourávání tuků.
 3. Reguluje koncentraci leptinu (hormon sytosti) a ghrelinu (hormon zodpovědný za apetit), čímž snižuje chuť k jídlu, obzvláště touhu po jídlech bohatých na sacharidy.
 4. Stimuluje vylučování trávicích enzymů a zvyšuje vstřebávání živin z jídla.
 5. Zvyšuje hladinu laktátu v buňkách, což zvyšuje výdej energie (dokonce i v klidovém stavu), produkci tělesného tepla a hnědnutí tukové tkáně.
 6. Urychluje regeneraci poškozených svalů po cvičení a podporuje budování svalové hmoty a síly, stejně jako celkového fyzického výkonu.
 7. Udržuje výdej energie na vysoké úrovni (metabolismus).
 8. Zvyšuje hladinu apidonektinu a naopak snižuje úroveň inzulínu, čímž pomáhá dosáhnout energetické rovnováhy a snižuje hromadění tuků, obzvláště v oblasti břicha.

Piperinox na hubnutí: neváhejte a dosáhněte své vysněné postavy ještě dnes!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Rozdíl mezi BioPerinem® a běžným piperinem

BioPerine® je inovativní forma piperinu bez obsahu chemikálií používaných pro pěstování rostlin, jako např.: hnojiva, koncentráty, živiny, pesticidy či jiné produkty určené pro ochranu rostlin. Jeho nezávadnost potvrdil Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA). Díky lepšímu vstřebávání ve srovnání s jeho tradiční formou dochází při jeho užívání k výraznému navýšení biologické dostupnosti ostatních cenných složek tohoto doplňku. Je tak dosaženo až 30násobného navýšení jeho účinků. Kromě toho obsahuje BioPerine® větší množství piperinu než výtažek z černého pepře, což dále zvyšuje účinnost produktu.

Účinnost zaručují tabletky DRcaps®

V kyselém prostředí žaludku může být obtížné dosáhnout plnohodnotného vstřebávání účinných látek. Důvodem jsou jeho nepříznivé podmínky – nízké pH žaludečních šťáv může způsobit degradaci složek a zničit jejich strukturu, čímž dochází k redukci účinků doplňku. Piperinox proniká díky použití vegetariánských tabletek DRcaps® téměř neporušený přímo do střev, kde dochází k uvolňování cenných látek. Díky tomu je Piperinox jednoznačnou jedničkou mezi potravinovými doplňky s obsahem piperinu. Vyzkoušejte jeho jedinečné vlastnosti ještě dnes!

 • Trvanlivost .Tabletky jsou téměř stoprocentně odolné vůči žaludečním šťávám. Záruka nejlepšího vstřebávání.
 • Přirozenost. Vegetariánské tabletky jsou navrženy k uvolňování složek s maximální účinností.
 • Stálost. Vylepšená ochrana citlivých a hygroskopických složek v prostředí s nižším pH, zejména v žaludku.
 • Pohodlí. Eliminuje potenciálně nepříjemné problémy se žaludkem (pálení žáhy, nadýmání) a maskuje chuť a pach.

Složení

Piperinox na hubnutí: neváhejte a dosáhněte své vysněné postavy ještě dnes!

 1. BioPerine® Výtažek z pepřovníku černého. Usnadňuje kontrolu hmotnosti. Podporuje funkci čištění jater podporou krevního oběhu v kapilárách. Podporuje činnost imunitního systému. Má antioxidační vlastnosti. Podporuje vstřebávání živin.
 2. Výtažek ze skořicové kůry. Pomáhá udržovat zdravou hladinu cukru v krvi. Usnadňuje kontrolu hmotnosti. Zlepšuje stravitelnost.
 3. Výtažek z hořkého pomeranče. Usnadňuje kontrolu hmotnosti. Podporuje metabolismus tuků a sacharidů.
 4. Výtažek z oddenků zázvoru. Podporuje činnost imunitního systému. Má antioxidační účinek. Podporuje vstřebávání živin. Snižuje hladinu cukru v krvi. Podporuje metabolismus sacharidů.
 5. Výtažek z kajenského pepře. Má pozitivní vliv na redukci hmotnosti. Chrání žaludek v případě kontaktu s žíravými látkami.
 6. Chrom. Chrání žaludek v případě kontaktu s žíravými látkami. Podporuje trávení.
 7. Výtažek z guarany. Má stimulační účinek. Podporuje metabolismus lipidů.

Často kladené dotazy

Jakým způsobem mám užívat Piperinox?
Doporučená dávka je 1 tabletka denně mezi jídly. Doplněk zapijte cca 300 ml vody.

 

Jaké účinky mohu očekávat při používání přípravku Piperinox?
Piperinox pomáhá zeštíhlit postavu nezávadným a účinným způsobem. Má rovněž pozitivní vliv na metabolismus živin a vstřebávání a stabilizaci hladiny cukru v krvi.

 

Kdo může používat Piperinox?
Piperinox může používat každý bez rozdílu pohlaví pro bezpečnou regulaci tělesné hmotnosti.

 

Kdy se dostaví účinky Piperinoxu?
První účinky Piperinoxu můžete pozorovat již po prvním týdnu jeho používání.

 

Čím se odlišuje Piperinox od ostatních produktů?
Piperinox používá patentovanou formu piperinu BioPerine®, který je získáván z pepřovníku černého. Doplněk stravy Piperinox je dodáván ve formě tabletek DRcaps®, které umožňují uvolňovat účinné látky přímo ve střevech.

 

Je používání Piperinoxu zcela nezávadné?
Ano, používání Piperinoxu nedoprovázejí žádné nepříznivé vedlejší účinky. Jeho složení bylo navrženo tak, aby bylo přípustné pro každého bez rozdílu.

Názor odborníka

Piperinox na hubnutí: neváhejte a dosáhněte své vysněné postavy ještě dnes!

Piperinox lze doporučit jako doplněk stravy podporující proces hubnutí. Dosažení správné tělesné hmotnosti a štíhlé postavy vyžaduje hodně práce a mnoho odříkání. Po skončení diety však často dochází k opětovnému nabrání shozených kilogramů (tzv. jojo efekt). Výzkum uskutečněný mezi lidmi trpícími obezitou potvrzuje účinnost piperinu při stabilizaci tělesné hmotnosti po ukončení diety. Díky komplexnímu složení dochází nejen ke snížení tělesného tuku a chuti k jídlu, ale současně také k celkovému zlepšení zdraví a tělesných funkcí. Piperinox prodlužuje nepatrnou měrou proces hubnutí, čímž nezatěžuje vaše tělo a umožní vám užívat si dosažených výsledků po delší dobu. Kombinace vyvážené stravy, fyzické aktivity a Piperinoxu představuje ideální způsob dosažení vaší vysněné postavy.

Doporučení zákazníků

Piperinox používám necelé 3 měsíce a nemohu si ho vynachválit. Vždy jsem měla problém shodit nadbytečná kila, ale jakmile jsem začala používat Piperinox, zhubla jsem téměř 4 kila.

Jméno: Anna. Věk: 21 let

Piperinox jsem začal používat na doporučení své partnerky. Vůbec jsem nedoufal, že bych dosáhl takových účinků. Díky němu jsem se konečně zbavil přebytečného tuku na břiše jsem připraven na léto.

Jméno: Marek. Věk: 33 let

O úžasných vlastnostech piperinu jsem se dozvěděla od výživové poradkyně. Piperinox je druhý výživový doplněk s piperinem, který jsem vyzkoušela a teprve díky němu jsem začala hubnout. Jeho jednoznačnou výhodou je skvělé složení.

Jméno: Monika. Věk: 27 let

Zdá se, že piperin obsažený v tomto produktu funguje mnohem lépe než v konkurenčních doplňcích stravy. Kromě toho tabletky nezpůsobují nepříjemnou bolest žaludku, se kterou se určitě setkal každý z nás. Nemohu to tvrdit s jistotou, ale nejspíš je to jedna z výhod DRcaps. Díky Piperinoxu jsme zhubla 8 kilo, a to jsem ho používala pouhé 3 měsíce. Skvělý a bezpečný.

Jméno: Marta. Věk: 24 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: