Nikotinoff: přestaňte kouřit již po jednom cyklu

Nikotinoff: přestaňte kouřit již po jednom cyklu

Aniž byste přibrali na váze. Bez abstinenčních příznaků. Bez podrážděnosti a vzteku.

  • Snižuje chuť na cigaretu
  • Zbaví vás psychologické závislosti
  • Potlačuje chuť zakouřit si, když pijete alkohol
  • Zabraňuje nabírání na váze
  • Pročišťuje organismus od tabákových toxinů
  • Vyléčí fyzickou závislost
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

NikotinOFF — vás zlozvyku kouření zbaví za jeden cyklus

Saponiny jsou látky přírodního původu, které pomáhají přestat kouřit, jak objevili ruští vědci. Saponiny blokují receptory, které člověku dávají pocit uspokojení z kouření, a nutí organismus reagovat na nikotin.

 

Tím pádem se vám nebude chtít kouřit a na cigarety zcela ztratíte chuť. Základem složení přípravku NikotinOff jsou saponiny, výtažky léčivých bylin a vitaminy. Díky nim se budete cítit lépe, váš organismus se pročistí a vy přitom nenaberete na váze.

 

NikotinOff je dvoufázový systém boje s kouřením bez trápení a vedlejších účinků.

Nikotinoff: přestaňte kouřit již po jednom cyklu

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Jak pomáhá NikotinOff přestat kouřit?

Rostlinný komplex obsahuje aktivní látky saponiny, vitaminy a výtažky z léčivých bylin. Kapky chrání mozkové neurony před škodlivým působením nikotinu, odstraňují napětí a regulují látkovou výměnu.

93 % bývalých kuřáků zaznamenalo zlepšení sexuálního života, zvýšení fyzické aktivity a zlepšení kognitivních schopností. Nepřibrali ani na váze a nepociťovali abstinenční příznaky ani hlad.

ZPŮSOB POUŽITÍ

  1. Do sklenice s teplou vodou přidejte 30-40 kapek přípravku
  2. Přípravek užívejte 3krát denně po jídle
  3. Přípravek užívejte po doporučenou dobu (30 dní).

Názor odborníka

Nikotinoff: přestaňte kouřit již po jednom cyklu

Závislost na tabáku lze přirovnat k závislosti na heroinu. Jen se nad tím zamyslete: nikotin se dostává do mozku do 10 vteřin po inhalaci tabáku. Každý druhý kuřák má problémy s nespavostí, podrážděností a neustálým pokašláváním. Existuje ověřený způsob, jak se s nikotinem rozloučit jednou provždy, a to díky přípravku NikotinOFF, který doporučuji svým pacientům. Působí jak zevnitř, tak navenek. Kapky normalizují fungování orgánů v těle. A co je hlavní, nedochází k abstinenčním příznakům ani podrážděnosti.

Docent medicíny, Adiktolog

42301 LIDÍ SI JIŽ NIKOTINOFF OBJEDNALO A PŘESTALO KOUŘIT!

Podařilo se mi přestat kouřit díky přípravku Nikotinoff. Škoda jen, že jsem to neudělala dřív. Bílé zuby, krásná pleť, vlasy a hlavně ze mě nejsou cítit cigarety. A nijak jsem se netrápila!!! Ani stres, ani absťák! Vždycky v pohodě a s úsměvem! Chlapci a děvčata, přestaňte kouřit, dokud není pozdě! Když se to povedlo mě, povede se to i vám!

Kateřina B.

Já jsem začal kouřit už jako náctiletý. Myslel jsem si, že přestat můžu kdykoliv se mi zachce. No a trápil jsem se s tím 7 let. Snažil jsem se přestat vůlí. Ale asi žádnou nemám:) Tak jsem si lepil náplasti, užíval tabletky, ale pořád jsem měl chuť dát si čouda. A k tomu jsem přibral o 12 kilo. Byl jsem z toho na dně. Před rokem mi máma dala Nikotinoff. Nekouřím už 9 měsíců:) A vůbec mě to ani neláká! Váhu mám zase normální, spíš jsem ještě zhubnul:)

Ivan D.

12 let jsem kouřil tak jeden a půl až 2 krabičky denně. Hodněkrát jsem se snažil přestat, ale nedařilo se. Manželka přinesla Nikotinoff. Už po 7 dnech jsem necítil žádnou fyzickou závislost, jen psychickou. Teď je to už lepší. Na cigarety chuť nemám. Mám pocit, že se mi úplně otevřel svět, všechny ty krásný vůně a chuti. Osvobodit se od cigár je fakt nádhera!

Andrej K.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: