Sirenspharma Slim: jedná se o zdravý způsob hubnutí

Sirenspharma Slim: jedná se o zdravý způsob hubnutí

  • Sirenspharma Slim je 100% přírodní a vědecky testovaný
  • Nedržíte hladovku, v jídle není třeba se omezovat
  • Snížení váhy je trvalé
  • Účinky produktu jsou vyzkoušené a zaručené
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

O produktu Sirenspharma Slim

Sirenspharma Slim představuje 100% přírodní extrakt obsahující Čajovník čínský (Camellia sinensis), tedy jednu ze známých látek účinného hubnutí. Produkt pochází z laboratoře Andromedical, jež pod touto značkou působí ve 140 zemích. Světový trh obohatila o zcela revoluční, 100% přírodní a vědecky testovaný produkt, který vás zaručenou cestou zbaví kil navíc.

Sirenspharma Slim: jedná se o zdravý způsob hubnutí

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Jak Sirenspharma Slim funguje?

Tablety na hubnutí Sirenspharma Slim jsou unikátní především díky svému složení. Jednou z hlavních složek tablet Slim je Čajovník čínský, který výrazně podporuje spalování tuku díky svému termogennímu účinku. Má také antioxidační vlastnosti a snižuje hladinu cukru v krvi. Další složku produktu Sirenspharma Slim představuje Chaluha bublinatá, která díky vysokému obsahu jódu zlepšuje činnost štítné žlázy, jejíž zdravá funkčnost výrazně ovlivňuje snížení váhy těla.

 

Garnicie kambodžská zase pomáhá navodit pocit sytosti i v případě nižšího příjmu potravy. Díky Sirenspharma Slim jsou tuky v těle využívány s mnohem větší efektivitou a především nedochází k jejich přebytečnému ukládání. Pro optimální výsledky je Sirenspharma Slim doporučené užívat alespoň 4 týdny v kombinaci s cvičením (alespoň rychlá chůze), protože se snázeji dostanete do tepové frekvence pro spalování tuků.

Doporučené dávkování Sirenspharma Slim

1 kapsle 2x denně společně s jídlem a dostatkem tekutin. Přípravek je určen k orálnímu použití. Nepřekračujte dávku 4 kapslí v rozmezí 24 hodin. První týden začněte s polovičním dávkováním. Užívejte po dobu minimálně 4 týdnů pro optimální výsledky. Po 4 měsíčním užívání přípravek přestaňte užívat po dobu 1 měsíce. Pro maximální účinek doporučujeme tablety Sirenspharma Slim užívat alespoň po dobu 2 měsíců. V jednom balení Sirenspharma Slim najdete 30 kapslí.

Sirenspharma Slim: jedná se o zdravý způsob hubnutí

Často kladené otázky

Má Sirenspharma Slim účinek opravdu na všechny?
Ano, u každého člověka se účinky produktu projeví, ovšem ne u všech stejným způsobem. Výsledek závisí například na rychlosti metabolismu, konstituci postavy, poměr svalové hmoty a dalších faktorech.

 

Má Sirenspharma Slim nějaké vedlejší účinky?
Doplněk stravy Sirenspharma Slim je 100% přírodní produkt a nejsou známy žádné vedlejší účinky.

 

Je užívání Sirenspharma Slim opravdu bezpečné?
Ano. Veškerá výroba produktů Andromedical probíhá v laboratořích s oceněním kvality ISO 9001. Společnost je držitelem certifikátu CE a zdravotnickými institucemi EU hodnocena jako výrobce zdravotních přístrojů I. třídy.

 

Po jaké době užívání Sirenspharma Slim se dostaví účinek?
Účinek se dostaví už po prvním pozření Sirenspharma Slim, a to v podobě zrychlení metabolismu a lepší přeměny tuku na energii. Úbytek na váze záleží vždy na mnoha faktorech, například tělesné konstituci. Účinky můžete sami ovlivnit tím, že tělo vystavíte vyšší tělesné zátěži (například rychlé chůzi) a změnou jídelníčku.

 

Mohu se Sirenspharma Slim předávkovat?
V žádném případě. Produkt obsahuje pouze přírodní látky a bylinné extrakty, které jsou tělu prospěšné. I při dvojnásobném dávkování nejsou známy žádné vedlejší účinky. Doporučujeme však dodržovat dávkování uvedené na obalu produktu.

Zkušenosti uživatelů

“Můj výsledek je úbytek váhy o 4 kg během tří týdnů. Svůj jídelníček jsem nijak neupravovala, jen se pokusila omezit cukry a tučná jídla. V žádném případě jsem netrpěla hlady. Úbytek na váze je znát, cítím se zdravěji a navíc jsem získala ztracené sebevědomí.”

Simona T., Třebíč, 39 let

“O udržení štíhlé postavy se snažím neustále, ovšem s přibývajícím věkem to jde čím dál hůř. Snažím se odvykat ze závislosti na cigaretách, což představuje problém, protože později vždy naberu na váze. Zkoušela jsem různá řešení, ale nejvíc mi vyhovuje Sirenspharma Slim, s nímž jde vše mnohem snadněji. Účinky se navíc dostavují velmi rychle.”

Lenka N., Praha 42 let

“Užívám Sirenspharma Slim už několik měsíců a mohu jen chválit. Předtím jsem měla roky problémy s nadváhou, diety sice pomáhaly, ale pouze krátkodobě. Po nějaké době jsem opět přibrala na váze. Účinky tohoto produktu jsou dlouhodobé, bez jojo efektu. Sice se nepřejídám, ale zároveň se v jídle neomezuji. Produkt moc doporučuji všem, co potřebují shodit přebytečná kila.”

Martina B., Beroun, 22 let

“Obezitou trpí celá moje rodina a ani já jsem se problémům s nadváhou nevyhnula. Silná postava mě trápí od dětství. Teprve teď se ale moje snaha začíná projevovat díky Sirenspharma Slim. Během měsíce jsem zhubla 4,5 kg.”

Alena D., Plzeň, 24 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: