Flexosamine pro klouby: stimuluje regeneraci chrupavky

Flexosamine pro klouby: stimuluje regeneraci chrupavky

„Český přístup k léčbě kloubů je překvapivý“. Slavný německý revmatolog poskytl rozhovor českým médiím.

 

Karl Kirschmeier, zkušený odborník v berlínském centru pro revmatologii:
Poruchy klubů způsobuje jediná věc, kterou čeští lékaři naprosto ignorují.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

– Jaká je situace ohledně léčby kloubů v Německu?

– Všichni němečtí lékaři, revmatologové, obvodní lékaři i záchranáři už dlouho vědí, že abyste vyléčili nějakou nemoc, musíte řešit její příčiny a ne její důsledky. Jedině tak můžete garantovat kompletní a rychlé uzdravení pacienta. A co je hlavní příčinou poruch kloubů? Akumulace orto-solí způsobená onemocněními oběhové soustavy a poruchami toku synoviálního moku.

Jde tedy o uráty, neboli soli kyseliny močové, které způsobují také dnu.
Osteofyty, neboli vápenaté soli, způsobují 97% onemocnění kloubů a páteře. Jsou to všechny typy artritidy a osteoartritidy, DDD, osteoporózy, revmatismu, bursitidy a dokonce i hygromy. Všechny tyto poruchy mají jednu přičinu – ukládání osteofytů.

Němečtí revmatologové tedy nejprve upravují krevní oběh v poškozeném kloubu pacienta, aby se uvolnily nahromaděné orto-soli. Díky tomu se obnoví i normální tok synoviálního moku a dochází k obnově kloubní tkáně.

V dnešní době se v Německu poruchy kloubů nepovažují za nebezpečné. Nemluvím tady o vážných zraněních, jako jsou zlomeniny, rozdrcené kosti atd. Bolestivé a zanícené klouby jsou jednoduše příznakem „kontaminace“ solí a je nutné je pročistit. Po 4-6 týdnech „čištění“ kloubů se jejich stav vrátí do normálu a na problémy budete moci zapomenout na dalších minimálně deset let.

Flexosamine pro klouby: stimuluje regeneraci chrupavky

Nemoci kloubů, které lidé v Česku „léčí“ samostatně, se v Evropě již dlouho řadí do skupiny nemocí spojených s kalcinózou. Patří sem:

 • Dna
 • Artritida
 • Osteoartritida
 • Degenerativní porucha plotének
 • Revmatismus
 • Osteoporóza
 • Bursitida
 • Synovitida
 • Hygroma

– Jak si v Německu „čistíte“ klouby?

– Es gibt bestimmte Produkte, die dafür konzipiert wurden, Gelenke von Salzen zu befreien. Sie enthalten Eukalyptusöl. Laut Experten ist Flexosamine eines der besten Produkte. Es beinhaltet Eukalyptusöl in einer speziellen, leicht verdaulichen Form, was es effektiver macht.

Další výhodou Flexosamine je to, že obsahuje komplex systémových artro-vitamínů a stopových prvků, které slouží k zlepšení funkce kloubů. Díky tomu dojde také ke zlepšení stavu chrupavky, synoviálního moku, svalových vláken, šlach a vazů. Jinými slovy, tento produkt má široké spektrum účinků.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Flexosamine pro klouby: stimuluje regeneraci chrupavky

Komponenty

 1. Eukalyptový olej. Má silný analgetický účinek, zahřívá, zlepšuje krevní oběh a obnovuje výživu poškozených tkání.
 2. Rozmarýnový olej. Zmírňuje bolest, uvolňuje svaly, předchází křečím, normalizuje krevní oběh, zlepšuje pohyblivost kloubů.
 3. Skořicový olej. Působí hřejivě, obnovuje objem a cirkulaci synoviální tekutiny, chrání klouby před usazeninami ortosaltu.
 4. Zázvorový extrakt. Urychluje regeneraci poškozených tkání, zmírňuje záněty a předchází tvorbě osteoklastů v kostní tkáni.
 5. List eukalyptu. Zmírňuje otoky, zarudnutí, svědění, rozšiřuje cévy, zlepšuje průtok krve v kloubu, stimuluje obnovu tkání.

Komentáře

Patřím mezi ty šťastlivce, kteří již Flexosamine vyzkoušeli. Je skutečně skvělý. Už 7 let jsem měla osteoartritidu, bylo to opravdu nepříjemné. Byla jsem ochotná brát léky a chodit na injekce až do konce života, ale nakonec mě po jedné kůře s Flexosamine bolest přešla, úplně. Doporučuji to všem – pomáhá to!

Valeria Nováková

Je mi 63 let. Kolena mě bolí už od 53 let. V poslední době byla bolest až nesnesitelná. Můj kamarád je lékař (známe se od dětství) a řekl mi o tomto programu zhruba před 3 měsíci. Nyní skáču jako mladík… Měl bych si dávat větší pozor. Tento lék je každopádně skvělý!

Michal Holeček

Také mám pozitivní zkušenosti s Flexosamine. Chodívala jsem na injekce, ale po používání Flexosamine je to už měsíc, co mě nic nebolí!

Alena

Můj soused, kterému je 72 let, si často stěžoval na bolesti zad. Minulý měsíc jsem ho viděl a byl plný energie a radosti. Řekl, že používá Flexosamine, který mu jeho vnuk odněkud přivezl.

Petr Marek

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: