Trichomist Forte z vypadávání vlasů: s tímto způsobem dorůstají vlasy dokonce i na pleši!

Trichomist Forte z vypadávání vlasů: s tímto způsobem dorůstají vlasy dokonce i na pleši!

Tato formule přivádí zpět k životu dokonce i odumřelé vlasové folikuly a stimuluje kmenové buňky k rychlé produkci nových, silných a pevných vlasů. Tím zároveň zajišťuje radikální růst vlasů dokonce i na pleši, koutech a místech s prosvítající kůží. Ve výsledku může každý získat husté, zdravé a pevné vlasy – dokonce i když byl předtím úplně plešatý. Překvapivé je, že si tuto inovativní kúru může dovolit každý, protože není spojena s velkými finančními výdaji.

 

Profesionální medicínské a kosmetologické časopisy už prohlásily tuto kúru za „průkopnický trichologický objev” a profesor za svůj vědecký úspěch neustále získává nominace na ocenění. Díky působení jeho trichodermální formule mohou jak ženy, tak muži okamžitě zastavit vypadávání vlasů – nezávisle na jeho příčině – a následně zhustit vlasový porost minimálně o 71 % během 28 dnů.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Doposud známé způsoby proti vypadávání vlasů jsou vyhazováním peněz z okna!

Trichomist Forte z vypadávání vlasů: s tímto způsobem dorůstají vlasy dokonce i na pleši!

  1. Šampony na růst vlasů jsou obyčejné věšení bulíků na nos
    Znáte někoho, kdo začal mít po šamponu hustší vlasy? Samozřejmě, že ne. Je to proto, že šampon slouží výhradně k mytí vlasů a pokožky hlavy. Není schopen oživit odumřelé vlasové cibulky. Takovéto šampony z vědeckého hlediska nemají žádné právo fungovat. Místo toho skvěle ovlivňují zisky jejich výrobců, kteří rádi napálí obyčejné lidi…
  2. Prášky na růst vlastů přinášejí více škody než užitku
    Jak by něco, co se dostane do žaludku, mělo zhustit vlasy na hlavě? Výzkumy ukazují, že se do pokožky hlavy dostává pouze 0,3 % látek obsažených v tabletkách. Zbývajících 99,7 % se potuluje organismem a poškozuje žaludek, játra a ledviny. To je obří riziko a absence jakýchkoliv výsledků.
  3. Transplantace vlasů je šíleně riskantní a velmi drahá
    Transplantace 1 cm2 vlasů se rovná nákladům až 800 Kč. Pokud někdo má velké kouty, snadno si spočítáme, že za transplantaci zaplatí až 16 000 Kč. A neexistuje záruka, že se transplantát ujme a že vlasy za chvíli nevypadají. Horší je, že transplantované vlasové cibulky mohou vyvolat toxickou alergickou reakci, která ohrožuje zdraví. Dokonce, i když má někdo k dispozici tolik peněz a zvládl by uniknout nebezpečím spojeným s transplantací, stejně by se problém s plešatěním dříve nebo později vrátil – protože transplantace neřeší příčiny plešatění. Může ho jen na chvíli zamaskovat.

Získat husté, silné a pevné vlasy teď může každý

Trichomist Forte z vypadávání vlasů: s tímto způsobem dorůstají vlasy dokonce i na pleši!

Trichodermální formule je už v Polsku dostupná v maloobchodním prodeji pod názvem Trichomist Forte. Kúra má formu na používání nenáročného spreje na vlasy. Jeho používání je naprosto bezpečné pro organismus a pokožku hlavy, což dokázaly doplňující testy Evropské laboratoře v Ženevě. Mohou ho používat lidé s lupy, seboitickou dermatitidou nebo lupénkou.

Tyto testy také prokázaly, že kúra má účinnost více než 98,9 %. Díky ní lidé ve věku 25-83 let během pouhých 28 dnů zaznamenali fantastické výsledky v boji s vypadáváním vlasů. Bez ohledu na jejich věk a příčinu a délku výskytu problémů s nadměrnou ztrátou vlasů, kouty nebo pleší a také s tenkými a slabými vlasy.

Tito lidé okamžitě po použití trichodermální formule zastavili vypadávání vlasů. Následně probudili mrtvé vlasové cibulky na úrovni kmenových buněk. Díky tomu zvýšili tempo růstu vlasů až o 120 % a zlepšili výživu vlasů a pokožky hlavy. Během dalších dnů kúry tito lidé zaznamenali objevení se stovek nových vlasů. Následně pozorovali, jak se holá místa na jejich hlavách pokrývají vlasy, a ostatní vlasy začínají být minimálně o 71 % hustší, pevnější a silnější.

Ve výsledku zcela zlikvidovali problém s vypadáváním vlasů. Získali atraktivní vzhled a díky tomu sebejistotu. Ale to není všechno. Po 28 dnech kúry účastníci výzkumu jednohlasně přiznali, že získali husté, silné a pevné vlasy, o jakých po léta snili.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Recenze kupujících

Kdysi jsem měla husté vlasy. Celý život jsem je nešetřila: barvila jsem si je, žehlila, natáčela – a tak pořád dokola. Pak se objevily problémy se štítnou žlázou a vlasy mi začaly vypadávat po hrstech. Byla jsem zničená, protože jsem vypadala příšerně. Žádné šampony, kondicionéry ani séra nefungovaly. Jenom jsem přicházela o peníze. Naštěstí jsem viděla reklamu na Trichomist Forte a okamžitě si ho objednala. Už druhý den jsem věděla, že stálo za to si ho koupit, protože po česání na kartáči nezůstal ani jeden vlas. O 3 týdny později jsem už měla 2krát více vlasů! Až nakonec, po měsíci, jsou moje vlasy husté úplně stejně jako tehdy, když jsem byla mladá. Nebudu lhát, když řeknu, že jsou dokonce hezčí – protože jsou tak hladké a lesklé. Jsem nadšená!

Nela Slívová, Přerov, 47 let

Kvůli pleši jsem se styděl, protože jsem vypadal jako vlastní otec. Na konec jsem se rozhodl, že zariskuji. Vzal jsem si úvěr 20 000 Kč na transplantaci. Tak moc zoufalý jsem byl. Zákrok byl bolestivý a vzpamatovával jsem se z něj déle než týden. Pomyslel jsem si: „Co se dá dělat, dá to zabrat, ale třeba to bude stát za to”. Nestálo. Vlasy znovu začaly vypadávat. Tento přípravek jsem vyzkoušel nerad. Myslel jsem si: „Jak by mi pomohly nějaké spreje, když dokonce nepomohla ani transplantace vlasů?”. Ale teď vím, že kdybych tu kúru nevyužil – udělal bych životní chybu. Stačily 4 týdny, aby po koutech a holém vrcholku hlavy nezůstala ani stopa. Mám husté a navíc zdravé vlasy. Konečně vypadám na svůj věk, dokonce mladší. Ženy se na mě na ulici smějí!

Miroslav Rusek, Havířov, 59 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: