WOW BUST pro zvětšení prsou: plus dvě velikosti za pouhých 20 dní

WOW BUST pro zvětšení prsou: plus dvě velikosti za pouhých 20 dní

5 NEPOCHYBNÝCH FAKTU O WOW BUST

  1. Přírodně pevná poprsí
  2. 100% přírodní složky
  3. Žádný škodlivý účinek na hormonální systém
  4. První efekt uvidíte jíž za sedm dní
  5. Omlazení pleti v dekoltu jíž od prvních dnů aplikace
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

4 ÚČINKY LIPOSTRUKTUR BEZ PLASTICKÉ CHIRURGIE

EFFECT 1. Zvedne a zpevní vaše poprsí
EFFECT 2. Omlazuje pokožku v dekoltu
EFFECT 3. Zvyšuje objem a pružnost ňáder
EFEKT 4. Eliminuje asymetrii

WOW BUST pro zvětšení prsou: plus dvě velikosti za pouhých 20 dní

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

O KRÉMU

  1. BAMBUCKÉ MÁSLO (BAMBUCKÉ MÁSLO) / MÁSLO BUTYROSPERMUM PARKII. Přidává pokožce hladkost a průžnost, vyživuje a zvlhčuje. Zvýrazňuje obrysy poprsí, brání prsní ptóze, pomáhá odstránit strie.
  2. MÁSLO Z HYDROGENOVANÝCH PŠENIČNÝCH KLÍČEK / HYDROGENATED WHEAT GERM OIL. Účinné pro obnovení a omlazení stárnoucí pokožky, zpevňuje jí, osvěžuje, zlepšuje hebkost pokožky, díky čemuž se stává pružnější.
  3. VÝTAŽEK Z AVOKÁDO / PERSEA GRATISSIMA OIL. Aktivuje zvětšení prsou a snižuje riziko výskytu rakoviny. Obsahuje fytohormony, které posilují účinek dalších složek na růst prsou.
  4. VÝTAŽEK Z SERENOY PLAZIVÉ / SERENOA SERRULATA FRUIT EXTRACT. Tonizuje a zpevňuje pokožku poprsí a přidává jí pružnost.
  5. EXTRAKT Z MOŘSKÝCH ŘAS / LAMINARIA DIGITATA EXTRACT. Má výrazný liftingový efekt, zvlhčuje, modeluje, brání ptóze prsou. Obnovuje strukturu pokožky, nasycuje ji mikroelementy.

JAK POUŽÍVAT KRÉM?

KROK Č.1. Krém se nanáší na čistou pokožku. Masíruje na začátku první prso s krémem až do úplného vstřebání krému: 5-10 minut. Nutné opakování
KROK Č.2. Potom se masíruje druhé prso. Potom počkáme, až krém se vstřebá
KROK Č.3. Nakonec promasírujte obě prsa krouživým pohybem u prsních dvorců a ukončit můžete pod poprsím, kde jste začala

ZEPTALI JSME SE ODBORNÍKA:

Každá žena sní, o objemném a atraktivním poprsí. Až donedávna bylo možné vylepšit vizuálný vzhled pouze pomocí plastického chirurga.
Málokdo ví, že velikost, objem a kulatost prsou nezávisí tolik na genetických faktorech, jako na úrovni estrogenů v těle ženy.
Vědci studovali za posledních 5 let účinky mikro dávka fytoestrogenů rostlinného původu na prsní tkáninách a přišli s úžasným výsledkem.
Velikost prsou se zvětšila, její tvar se stal symetrickým a plným, se silným hojivým účinkem. Tkáňové a kožní buňky aktivně se obnovovály, metabolismus a krevní oběh v mlečnych žlázach se zvýšil. V 99,9% případů bylo riziko onemocnění prsou výrazně sníženo.
Proto doporučuji Wow Bust všem ženám, které chtějí zlepšit vzhled výstřihu a mít zdravá prsa!

Doufková Anet, mamoložka, odbornice Centra pro mamologii národního rozpočtového úřadu Ministerstva zdravotnictví České republiky

WOW BUST pro zvětšení prsou: plus dvě velikosti za pouhých 20 dní

ĚKTERÁ FAKTA O KRÉMU WOW BUST

Je to škodlivé?
Krém Wow Bust má vyhradně přírodní ingrediencí, neobsahuje parabeny, barviva, syntetické parfémy a produkty GMO. Kontraindikace nejsou. Přečtěte si prosím pozorně informace z příbalového letáku

 

Kolik krému se vyžaduje pro zvětšení velikosti prsou o 2 velikosti
Řada klinických studií ukázala, že pro průměrného člověka stačí k dosažení tohoto výsledku měsíční používání krému Wow Bust. První výsledky již jsou viditelní po týdnu používání

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

Vždycky jsem měla malá ňadra, zkoušela jsem hodně různých způsobů, ale nic mi opravdu nepomohlo. A tady je účinek velmi viditelný z podprsenky za pouhé 2 týdny používání. Krém dokonale hydratuje jemnou pokožku poprsí a má příjemnou vůni, prsa se stává elastická a průžná jen za 6-7 dnů. Jsem velmi ráda, že jsem dozvěděla o tomto krému. Nenuťte se vyčerpávat zátěže v tělocvičně nebo „babiččnymi“ metodami – používejte moderní efektivní prostředky

Karolina, 24 let

Já jsem sama nevěřila, že krém opravdu funguje. Po přečtení recenzí jsem se rozhodla to vyzkoušet. Když jsem si jednou všimla, že velikost podprsenky, na kterou jsem si již zvýklá, zmenšovala se a už jsem ji zapínala blíže ke konci popruhů, byla jsem velmi šťastná a hlavní věci pro mě je, že krém opravdu funguje – protože to bylo napsáno v recenzích na internetu. Manžel je velmi potěšen z mojí transformací, samozřejmě, že je hezké, když si všimne, že „zdá se nebo se vaše prsa zvětšila?“ Kamarádky, když viděli tento efekt, si ten krém také koupili

Linda, 38 let

Každá žena, bez ohledu na věk, chce být krásná a atraktivní. A také by měla žena mít krásné poprsí, kterou musí vždy udržovat v perfektním stavu! Osobně si vybírám pravidelnou péči a údržovátní krásného objemu prsou pouze s Wow Bust. Lepší přípravek, jsem nikdy neměla a myslím si, že už se nikdy nepotkám. Složení je úžasné, vůně a textura je perfektní a přináší radost. A jaký skvělý účinek to má! Ve 47 letech bude moci ukázat svůj výstřih každá žená!

Veronika, 47 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: