Dermolios: je komplexní řešení kožních problémů

Dermolios: je komplexní řešení kožních problémů

Máte problémy s pokožkou? Zmírníte je o 90 % za 1 měsíc!

 • regenerace pokožky
 • eliminace zánětlivých stavů
 • zmírnění a obnova
 • efekty potvrzené výzkumy
OBJEDNAT

Dermolios je komplexní řešení kožních problémů, jako jsou:

 1. lišej
 2. ekzém
 3. alergie a kožní změny
 4. akné
 5. atopický ekzém
 6. praskliny a poškození kůže
 7. vysušená a hrubá kůže
 8. zabarvení kůže
 9. lupénka
 10. jizvy

Dermolios: je komplexní řešení kožních problémů

OBJEDNAT

Proto, pokud trpíte kvůli kožním problémům – poznejte výhody, které vám už za 1 měsíc zajistí užívání oleje Dermolios:

 • redukce akné
 • snížení poškození kůže o 90 %, která vznikla v důsledku atopického ekzému, ekzému, lupénky a jiných onemocnění kůže
 • zmírnění svědění, pálení a bolesti
 • zničení bakterií, virů a plísní
 • dokonalé navlhčení a vyhlazení kůže
 • důkladné očištění a regenerace epidermisu
 • odstranění oparů
 • urychlení hojení se ran
 • posílení všech vrstev kůže
 • ochrana před vznikem nových kožních změn

V čem tkví tajemství receptury, která tak účinně eliminuje kožní problémy a navrací jí komfort a zdravý vzhled?

Blahodárné působení přírodních olejů bylo známo po staletí a v poslední době obzvláště získává na oblibě. Právě kúry s pomocí přírodních látek, vylučující zbytečné chemické doplňky, přinášejí fantastické výsledky v obnově a regeneraci pokožky.

Dermolios je zvláštní kúra, protože obsahuje směs mnoha olejů pečlivě získávaných ze vzácných, ale nesmírně cenných ingrediencí. Byly zvoleny tak, aby vznikl přípravek s nadprůměrným a víceúrovňovým působením. Po nanesení na pokožku odstraňuje veškeré bakteriální, virové a mykotické infekce a posiluje odolnost kůže vůči jejich útokům. Podílí se na regenerací tkání a zajišťuje optimální úroveň hydratace pokožky. Navíc odstraňuje zbytečné, mrtvé buňky epidermis a likviduje úporné svědění.

Díky tomu směs olejů obsažená v přípravku Dermolios urychluje hojení lupénkových a mykotických ran. Poráží ekzém a atopický ekzém. Zmírňuje akné, efektivně zplošťuje jizvy po akné a jiné jizvičky. Kromě toho poráží pigmentové skvrny, vyživuje a vyhlazuje pokožku.

Lisování olejů obsažených v přípravku Dermolios je nesmírně časově náročný proces. Je to důležité, aby se z nich podařilo získat všechny cenné vlastnosti a nebyla ztracena žádná z vzácných a drahocenných látek. V Dermolios najdete největší možné koncentrace blahodárných olejů, což umožní dosáhnout maximálních výsledků v boji s kožními problémy.

Dermolios přináší bohatství nejčistších, přírodních složek. Poznejte několik z nich:

 1. Skvalen. Je to důležitá součást lipidového pláště pokožky, přítomná také v sébu. Skvalen změkčuje, promašťuje a hydratuje pokožku, zanechává ji hladkou a příjemnou na dotyk. Doporučuje se k péči dokonce i o nejnáročnější pokožku, také pleť se sklony k alergiím a k zvýšené mastnotě.
 2. Olej z konopných semen. Za studena lisovaný z vybraných semen Cannabis sativa. Konopný olej má lehkou konzistenci, velice rychle se vstřebává, nezanechává na pokožce mastný film. Obzvláště se doporučuje na aknózní pleť.
 3. Olej z černuchy. Je to bohatý zdroj nenasycených mastných kyselin, vitamínů a mikroprvků. Má široké využití v boji s akné, také zplošťuje vrásky, vyživuje a vyhlazuje pokožku. Lze ho používat jak k péči o obličej, tak o vlasy a tělo.
 4. Kokosový olej. Po staletí se používá jako přírodní kosmetický přípravek k péči o pokožku a vlasy. Má zklidňující, vyhlazující a změkčující vlastnosti, vyznačuje se také příjemnou vůní a lehkou konzistencí.

Petr Švec, specialista na dermatologii

Dermolios: je komplexní řešení kožních problémů

„Už 15 let pomáhám lidem vypořádat se s potížemi vyvolanými obtěžujícími kožními změnami. Praxe mě naučila jedno: pro obnovení zdravého a krásného vzhledu pokožce je nutné jednat komplexně.

Vyzkoušel jsem mnoho způsobů a jen Dermolios mi umožnil zbavit se kožních potíží za tak krátkou dobu. Nezpochybnitelně to je nejlepší metoda boje s kožními problémy, jaká kdy byla stvořena. To tvrdím já a zástupy těch, kterým jsem pomohl díky oleji Dermolios.”

3 jednoduché kroky ke krásné a hladké pokožce

 1. Očistěte si kůži za použití jemného čisticího prostředku a následně důkladně osušte čistým ručníkem.
 2. Několik kapek Dermolios rozetřete v dlaních a jemně olejíček vmasírujte na postižené místo. Nechte do úplného vstřebání.
 3. Pro získání nejlepších výsledků se má používat jednou denně.

Přidejte se mezi šťastné lidi, kteří už získali zpět krásnou, hladkou pokožku!

„Před vyzkoušením oleje Dermolios jsem si z každé kúry proti lupence odnesla porážku. Po 2 měsících pokožka vypadá jako nová. Zaznamenala jsem vytoužený úspěch.”

– Karolína, Cheb

„Zbavila jsem se většiny kožních změn na loktech a kolenou a pusa mě konečně přestala tak strašně svědět. Doporučuju každému, kdo potřebuje něco osvědčeného na atopický ekzém!”

– Jolana, Vamberk

„Po první lahvičce jsem se zbavila hnusných vyrážek, po druhé zmizely všechny pupínky. Řeknu to přímo – je to nejlepší způsob na akné, jaký kdy existoval.

– Renata, Tovačov

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: