Fortolex: zmírňuje nepříjemné pocity při hallux valgus

Fortolex: zmírňuje nepříjemné pocity při hallux valgus

 • Snižuje bolest, otok a zánět v kloubu palce
 • Zabezpečuje prevenci dalšího rozvoje deformací
 • Snižuje kosti
 • Zlepšuje chůzi
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Příčiny Hallux Valgus

Valgozita je patologická deformita palců u nohou, která vede k bouli na straně chodidla.

Základem tohoto onemocnění je slabost příčné a pojivové tkáně. To je způsobeno poruchou metabolismu, projevující se nedostatkem vápníku, hořčíku, fosforu a vitamínu D.

Fortolex: zmírňuje nepříjemné pocity při hallux valgus

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Spása z hallux valgus

 • Ne na operace a berle!
 • Fortolex pomůže zastavit rozvoj hallux valgus a zmírnit příznaky onemocnění.
 • Snadná chůze bez bolesti a nepohodlí po prvním kurzu.

Jak Fortolex? funguje

Aktivní složky Fortolex pronikající do tkání několikrát zvyšují krevní mikrocirkulaci a prokrvení, zlepšují metabolismus, posilují pojivovou a kloubní tkáň.

Fortolex má také lymfatický drenážní účinek, který zabraňuje rozvoji burzitidy.

V důsledku toho dochází k omlazení tkání kloubů, vazů a šlach. Dystrofické změny v tkáních chrupavky se zpomalí nebo úplně zastaví.

Fortolex tři kroky ke zdravým nohám

 • KROK 1 – ODSTRAŇTE BOLEST A ZÁNĚT
  Fortolex zlepšuje biomechaniku kloubů a zmírňuje stres na valgózní oblasti.
 • KROK 2 – SNÍŽENÍ PUPENU
  Aktivní složky v Fortolex inhibují rozvoj hallux valgus, normalizují množství a zlepšují kvalitu synoviální tekutiny.
 • KROK 3 – PREVENCE RELAPSU
  Výživové složky Fortolex pronikají hluboko do kloubu, nasycují tkáně vápníkem, hořčíkem a fosforem, čímž obnovují strukturu chrupavky a chrání před recidivou onemocnění.

Názor odborníka

Fortolex: zmírňuje nepříjemné pocity při hallux valgus

Hallux valgus nejčastěji trpí ženy a v menší míře i muži. Je to způsobeno hormonálními změnami v těle během zralosti – živiny se nevstřebávají tak dobře, svaly a vazy ochabují, výsledkem se objeví taková nemoc.

Málokdo se rozhodne pro operaci, protože je bolestivá, děsivá a zahrnuje spoustu rizik. Naštěstí dnes existují způsoby, jak tento problém vyřešit bez operace, díky nástrojům jako Fortolex.

Tento lék dodává živiny do postižené oblasti a pomáhá nejen zmírnit bolest a zánět, ale také snížit velikost hrbolu.

Karel Fialka, ortoped, pracovní zkušenosti 12 let

Metoda aplikace

Krém naneste na zanícené oblasti kloubů prstů a lehkými masážními pohyby rozetřete po problémové oblasti a kolem.

 

Doporučuje se používat 1-2krát denně.

Recenze našich klientů

Tuhle kost na noze jsem dostal, když jsem byl mladý. Trpěl jsem s tím dlouho, bylo velmi těžké najít normální boty. A zdá se, že jsem si na to zvykl, ale s věkem jsem začal ze strachu, že by se mohly objevit komplikace a rozhodla jsem se alespoň nějak zakročit.Koupila jsem si krém Fortolex a aplikovala jsem si ho 2x denně – ráno a večer. Nejdříve bolest ustupovala, pak se zmenšila i samotná boule. budu nadále používat Fortolex, jsem s nákupem spokojen!

Anička, 56 let

Moje práce vyžaduje přísný dress code, takže jsem mnoho let nosila podpatky každý den. Na zdraví mých nohou to samozřejmě nemělo nejlepší vliv – na palcích se mi objevily boule. Navíc, strašně se mi unavily nohy a onemocněly až do křečí. Fortolex mi poradila kolegyně, měla stejný problém. Ani jsem si nepředstavovala, že je tento lék tak účinný. Bolest je pryč, nohy už nejsou tak unavené . Stále pracuji na stejném místě, ale nyní nošení podpatků nezpůsobuje takové nepohodlí.

Olga, 39 let

Už jsem sbíral sílu jít na operaci k odstranění této nešťastné kosti. Byl jsem strašně unavený z otoků a bolestí, z hloupých pohodlných bot, které nohu nezdobí, ale dokonce ji znetvorují více.začal s operací spěchat!Vše se ukázalo být mnohem jednodušší -pomohl mi Fortolex.Jen jsem postupoval podle pokynů a boule se začala postupně zmenšovat.Nejdůležitější je,že teď to nebolí a nezpůsobuje nepohodlí, jako předtím.

Zdeněk, 45 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: