Onycosolve na nohy zbavte své nohy svědění a plísní!

Onycosolve na nohy zbavte své nohy svědění a plísní!

  • Zmírňuje svědění a nadměrné pocení
  • Obnoví poškozenou a popraskanou kůži
  • Bez vedlejších účinků
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Jak to funguje?

Tajemství Onycosolve je skryto v jeho složkách. Výrobek obsahuje výtažky z bylin a rostlin, které se ve farmaceutickém průmyslu používají již řadu let jako přírodní dezinfekční a protizánětlivé prostředky a osvěžovače.

 

Onycosolve nejen pomáhá zlepšit stav méně závažných problémů, jako je nadměrné pocení nohou, svědění a slabé nehty, ale může také předejít pokročilejším problémům, jako je třeba plíseň. Proniká hluboko do pokožky a působí skrz naskrz obnovující její zdravou strukturu.

Na co si dávat pozor

Onycosolve na nohy zbavte své nohy svědění a plísní!

  1. Nadměrné pocení Zpocené nohy mohou také vést k dalším zdravotním problémům, jako je zápach nohou, dermatomykóza a nehtová plíseň. Onycosolve se vstřebává do pokožky a reguluje pocení.
  2. Otravné svědění I když svědění nohou není obvykle důvod k obavám, může však poukazovat na nějaký skrytý problém nebo dokonce hlubší vnitřní onemocnění. Účinné látky přípravku Onycosolve působí proti příčině svědění.
  3. Slabé nehty Nehty, stejně jako kůže, se mohou po vysušení stát křehkými. K tomu nejčastěji dochází při opakovaném vystavení vlhkosti. Onycosolve proniká do nehtu a zvlhčuje je zevnitř.
  4. Nepříjemný zápach Zápach nohou je běžný problém způsobený nadměrným pocením a množením bakterií na nohou. Onycosolve ni í nebezpečné organismy a předchází tak následnému zánětu.
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Klíčové složky

Onycosolve na nohy zbavte své nohy svědění a plísní!

  • Extrakt z dubové kůry Jako antiseptikum může dub bílý regulovat infekce zevnitř i zvenku těla díky působení taninů. Ty se vážou na bílkoviny v tkáních těla, a tím chrání od škodlivých bakterii. Povrchové kožní infekce mohou být ošetřené přidáním kůry do koupele nebo přimou aplikací odvaru nebo extraktu na problématickou oblast.
  • Olej z čajovníku Olej z čajovníku je esenciální olej, který lze použít k několika účelům, zahrnující i udržování zdravé kůže, vlasů a nehtů. Tento olej je používán jako tradiční medicína domorodců po celá staletí. Australští domorodci drtí listy čajovníku k extrahování oleje, který je následně inhalován za účelem vyléčení kašle, nachlazení nebo přímo aplikován na pokožku pro urychlení hojení.

Naši Klienti Nás Miluji

Konečně něco užitečného pro mé chodidla. Moje žena si asi vás vymodlila…víte…ta vůně děla hodně. Objednal jsem Onycosolve a ani jsem se neobtěžoval jí o tom říct. Teď je v domě úplně ticho a klid.

Šarka BrychovaOstrava

Voní dobře a dává mi pocit čistých a svěžích nohou. Neměla jsem žádné problémy, ale jsem tak trochu puntičkář, který si dává na věci pozor dříve něž je pozdě.

Marketa Bubákova Hradec Králové

Dříve mě hodně svěděly chodidla. Nedalo se to vydržet. Asi víte, jaký to je. Našla jsem Onycosolve online a používám už ho několik měsíců. Začínám vidět výsledky – moje nehty vypadají mnohem lépe a svědění, které mě neustále trápilo je pryč.

Michal Jelínek Brno

Vyzkoušel jsem všechny „přírodní prostředky“, ale nakonec jsem všechno vzdal a koupil tohle vzhledem k tomu, že to bylo v praktickém 3 kusovém balení a také cenově mnohem dostupnější. Použil jsem tohle každý den asi týden, a stačila jen jedna lahvička, abych si úplně vyléčit mykózu, a myslím tím úplně. Jsem opravdu nadšený.

Simon Kapsky Karlovy Vary

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: