Hai Matcha pro hubnutí: Japonský rituál klidu a… štíhlé postavy!

Hai Matcha pro hubnutí: Japonský rituál klidu a... štíhlé postavy!

Zelený čaj Matcha + 22 další aktivní složky:

 • rychlejší metabolismus a spalování tuků
 • relaxace
 • zlepšení nálady
 • detoxikace těla
 • energie na celý den
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Jak se vyrábí Matcha?

V určitém okamžiku svého růstu jsou čajové keře pokrývány speciálními plachtami, které omezují přístup slunečního světla. Výsledkem je vyšší produkce důležitých aktivních látek, zejména chlorofylu. Po sklizni jsou listy sušeny a důkladně rozemlety na jemný prášek, který byl použit k vytvoření Hai Matcha.

Krásná postava a nejen to. Tak působí Matcha!

Hai Matcha pro hubnutí: Japonský rituál klidu a... štíhlé postavy!

 1. Rychlejší metabolismus a spalování tuků
  Matcha je známá svým vlivem na metabolismus. Urychluje jej, díky čemuž tělo průběžně používá dodávané jídlo. Tuk se okamžitě spaluje a přeměňuje na energii. Matcha také stimuluje tělo k použití tuku z břicha, stehen a hýždí.
 2. Relaxace
  Buddhističtí mniši používali Matcha k udržení klidu a jasnosti mysli. Díky efektu hluboké relaxace se mu někdy říká „tekutá meditace“. Matcha vám pomůže hluboce relaxovat a snížit úzkost. Zároveň zůstanete zcela přehlední a ostražití.
 3. Silný antioxidant
  Matcha je jedním z nejsilnějších antioxidantů, dokonce několikrát silnějším než běžný zelený čaj. Velmi účinně snižuje účinky volných radikálů, které ničí buňky těla a přispívají k rychlejšímu stárnutí a rozvoji mnoha nemocí, např. kardiovaskulárních.
 4. Energie
  Matcha uklidňuje, ale způsobem, který nezabere vaši energii k jednání. Navíc díky Matcha se energie uvolňuje postupně, takže není možné vyčerpání energie v určitém okamžiku dne. Na rozdíl od kávy poskytuje pití Matcha energii bez nepříjemných pocitů: hyperaktivity nebo nervozity.
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Složení Hai Matcha

Hai Matcha pro hubnutí: Japonský rituál klidu a... štíhlé postavy!

 • Sójový protein
  Porce Hai Matcha obsahuje až 9 g bílkoviny. Díky tomu je ideální pro všechny lidi, kteří jsou fyzicky aktivní.
 • Naringin
  Obsažený v grapefruitu naringin je glykosid s antioxidačními a zeštíhlujícími vlastnostmi. Stimuluje proces lipolýzy – odbourávání tukových buněk, které mohou být použity tělem rychleji.
 • Ostropestřec mariánský
  Dokonale známý svými detoxikačními vlastnostmi. Stará se a chrání játra, pomáhá zbavit se toxinů z těla.
 • Spirulina
  Obsahuje 2 důležité barviva: fykocyanin a chlorofyl, které působí jako antioxidanty. Chlorofyl podporuje práci střev, stará se o bakteriální flóru. S ním budete jíst méně, protože vám dá dlouhý pocit plnosti.
 • Trávicí enzymy
  Díky směsi trávicích enzymů bude použití a vstřebávání Hai Matcha rychlé a bezproblémové. Nebude to spojeno s žádnými nepříjemnými pocity, jako např. nadýmání.

Jak připravit Hai Matcha?

Příprava lahodného koktejlu zabere doslova pár okamžiků. Vše, co potřebujete, je odměrka, kterou najdete v balení, a voda. Připravte Hai Matcha, vypijte ji a užívejte si účinky!

Tito lidé už zhubli!

Viktorie

„Jsem velká milovnice japonské kultury, a rituální pití Matcha je tam velmi důležité. Ale začala jsem pít Hai Matcha, protože jsem chtěla jen zhubnout, a Matcha v tom hodně pomáhá bez radikální změny stravy. Oceňuji také Hai Matcha pro jeho chuť a složení. Nenašla jsem druhý přípravek s tolika dalšími aktivními složkami. Účinky pravidelného pití Matcha můžete vidět na mých fotografiích :)“

Marek

„Díky Hai Matcha jsem si vytvořil docela dobrou kondici. Zbavil jsem se „pivního břicha“ a konečně vypadám jako chlap. Zvykl jsem na pití Matcha tak, že si bez něj nedokážu představit den. Je navíc velmi chutný a má hodně bílkovin. Rozhodně doporučuji!“

Erika

„Měla jsem dost neúčinných diet, které mě jen unavovaly. Moje kamarádka zhubla s Hai Matcha, tak jsem to také zkusila. Výsledkem je rychlá ztráta 7 kilogramů plus lepší pohoda, krásnější pleť a více energie každý den (dříve bez 2-3 káv jsem prostě nemohla fungovat). Kromě toho snadná příprava a lahodná chuť. Nyní je pro mě pití jako rituál.“

Renáta

„Jsem ráda, že jsem konečně našla produkt, který mi pomohl zhubnout tak příjemným způsobem! Přiznávám, že nemám ráda experimenty, a tak jsem zpočátku zacházela s Matcha, ale je to úplně přírodní čaj. Hai Matcha se mi moc líbil, ale nejdůležitější jsou výsledky – tady menší hmotnost a lepší soustředění. Celkově se cítím mnohem lépe.”

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: