PeniSizeXL pro zvětšení penisu: bez operace, pumpiček a prodlužovačů!

PeniSizeXL pro zvětšení penisu: bez operace, pumpiček a prodlužovačů!

 • Penis delší až 7,7 cm
 • Silnější erekce
 • Lepší kontrolu nad ejakulací
 • Intenzivní orgasmy
 • Zvýšená chuť na sex
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Symbol maskulinity a síly

PeniSizeXL pro zvětšení penisu: bez operace, pumpiček a prodlužovačů!

Od nepaměti všechny civilizace obzvláště uctívaly mužské pohlavními orgány. Penis byl obvykle prezentován v nepřirozeně velkých velikostech, které po staletí formovaly přesvědčení, že velikost penisu svědčí o síle a kondici. Dnes ženy očekávají, že muži budou mít velikost, která jim poskytne jedinečný zážitek, a muži se pokoušejí splnit tato očekávání.

Sex má zdravotní hodnotu, stimuluje imunitní systém, hormonální systém, podporuje duševní zdraví, ale především uspokojuje potřebu blízkosti a sounáležitosti a také svazuje vztah. Nedostatek spokojenosti se sexem, vyhýbání se, potlačováním sexuálních potřeb zpravidla vede k podráždění, nervozitě a agresi. Někdy je to příčinou psychosomatických a duševních chorob. Často končí rozpadem vztahu.

Komu je PeniSizeXL určen?

 • pro muže, jejichž velikost penisu je neuspokojuje
 • pro muže ve stabilním vztahu, kteří chtějí překonat rutinu
 • pro statečné muže, kteří chtějí vědět, jak uspokojit svou partnerku
 • pro muže, pro něž je sex dobrodružstvím a očekávají extrémní pocity!
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Díky těmto ingrediencím zvětšíte penis a zlepšíte sexuální výkon

PeniSizeXL pro zvětšení penisu: bez operace, pumpiček a prodlužovačů!

 1. Tribulus Terrestris – podporuje uvolňování oxidu dusnatého do nervových zakončení dutin penisu, což způsobuje jejich roztažení a zvětšení. Kromě toho stimuluje spermatogenezi u mužů a zvyšuje hladinu volného testosteronu v krvi. Zvyšuje sexuální schopnosti mužů.
 2. Muira Puama – je používán jako prostředek k prevenci sexuální dysfunkce u mužů. Zabraňuje předčasné ejakulaci, posiluje sexuální funkce, pomáhá udržovat silnou a dlouhodobou erekci.
 3. Ženšen – zvyšuje libido, pomáhá s erektilní dysfunkcí. Ginsenosidy obsažené v ženšenu zvyšují uvolňování oxidu dusnatého v těle, což podporuje uvolnění krevních cév a způsobuje zvýšený přítok krve do penisu.
 4. Kořen maca – Zvyšuje chuť na pohlavní styk u mužů a zjednodušuje erekci. Zlepšuje produkci spermií a pohyblivost spermií. Je to bohatý zdroj bílkovin, poskytuje tělu esenciální aminokyseliny, včetně argininu, které odpovídají, mimo jiné za dodávání krve mužským pohlavním orgánům.
 5. Damianský list – zlepšuje sexuální výkon, zvyšuje libido, prodlužuje a posiluje erekci.
 6. Sabala palma – podporuje libido. Podporuje sexuální funkce a chrání testosteron před přeměnou na nežádoucí dihydrotestosteron. Působí proti problémům s prostatou.

OBJEDNÁVEJTE a získejte svou vysněnou velikost

Dr John Martinov

„Sexuální výkonnost a velikost penisu se staly determinantou úspěšných vztahů se ženami. Velký penis je zárukou spokojenosti partnerky, díky čemuž jsou muži s nadprůměrnou velikostí penisu více sebevědomí milenci. Vzorec PeniSizeXL podle provedeného výzkumu pomáhá dosáhnout až 7,7 cm větší délky penisu, prodlužuje a posiluje erekci a také ovlivňuje celkovou sexuální kvalitu obou partnerů. Navíc, na rozdíl od chirurgických zákroků, pumpiček nebo prodlužovačů, je tato metoda rozšíření penisu neinvazivní.”

Příběhy spokojených zákazníků

Pro některé se problém může zdát zcela triviální, ale vždycky jsem říkal, že člověk o rozměrech 170 cm nikdy nerozumí problémům lidí s výškou 150 cm. Nepodařilo se mi překonat obavy, že bych nenaplnil očekávání partnerky, což často zabraňovalo tomu, aby se můj vztah se ženami dostal do pokročilejší fáze. Ačkoli mnoho žen říká, že na velikosti nezáleží, jejich očekávání vůči klukům jsou zcela odlišné. Vyzkoušel jsem PeniSizeXL a nyní vím, že to byla trefa do černého. Už se nikdy nebudu považovat za průměrného. Toto vše prospělo nejen mé partnerce. Pocit vlastní jistoty rostl společně s mým penisem.

Honza, 25 let

V mém věku, po tolika letech strávených s jednou ženou, mne určitě nepobláznil produkt, který zvětšuje penis. Ale když se mé sexuální představení začalo pomalu zhoršovat a ukázalo se, že ne každé milování by se mohlo uskutečnit, cítil jsem, že selhávám. Moje žena mi to nijak nedávala najevo, ale nemohl jsem nechat náš erotický život pomalu umíratz mé viny. Dočetl jsem se, že PeniSizeXL mi dovolí zbavit se erektilní dysfunkce. Tak jsem se rozhodl to zkusit. Jsem po 5 týdnech léčby. Náš sexuální život je úspěšnější než před 20 lety. Jak je to možné? Víme, že naše těla si rozumí bez slov, víme, jak uspokojit naše potřeby. PeniSizeXL mi poskytl energii dvacetiletého kluka. A velikost? No, moje žena se také začala chovat jako dvaadvacetiletá holka, je to pravděpodobně nejlepší potvrzení efektivity léčby.

Peter, 51 lat

Během mé poslední dovolené, kráčím podél pláže s přítelkyní, ukázal jsem na záchranáře a žertoval: podívej se na ty svaly, to by ses chtěla dotknout, co? K mému překvapení odpověděla: spíše se podívej na jeho vycpané boxery a chichotala se. Ačkoli to byly jen vtipy, napadlo mě, že moje přítelkyni věnuje velkou pozornost velikosti penisu. Můj penis je spíše normálních rozměrů, ale rozhodl jsem si zaexperimentovat a koupil si PeniSizeXL. Nemusel jsem dlouho čekat na reakci přítelkyně. Již po třech týdnech zaznamenala rozdíly. Bylo těžké si jich nevšimnout. Byla neskutečně potěšená mou novou velikosti.

Tomi, 29 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: