Xynogen: ideální doplněk stravy pro růst svalové hmoty

Xynogen: ideální doplněk stravy pro růst svalové hmoty

 • DODÁVÁ ENERGII, ZVYŠUJE VYTRVALOST
 • PRAVIDELNÉ CVIČENÍ BUDE TŘIKRÁT EFEKTIVNĚJŠÍ
 • 100% VÝSLEDEK
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Xynogen VÁM POMŮŽE DOSÁHNOUT VYSNĚNÉHO TĚLA!

 1. POSKYTUJE SILNÝ ENERGETICKÝ EFEKT, zlepšuje buněčný metabolismus pro efektivní svalovou práci, umožňuje trénovat tvrději a déle
 2. ZVYŠUJE EFEKTIVITU TRÉNINKU, posiluje svaly, udržuje jejich elasticitu a schopnost regenerace po cvičení
 3. URYCHLUJE RŮST SVALOVÉ TKÁNĚ, VYTVÁŘÍ ÚLEVU

Xynogen: ideální doplněk stravy pro růst svalové hmoty

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

JAK FUNGUJE Xynogen?

VYŽÍVUJÍCÍ KOKTEJL OBSAHUJE VÝTAŽEK ZE SIBIŘSKÉ ROSTLINY – „ROZCHODNICE RŮŽOVÉ“. PLNÍ NĚKOLIK LÉČEBNÝCH FUNKCÍ NAJEDNOU:

 • Doplňuje nedostatek bílkovin ve svalech a dodává vytrvalost během každého tréninku v posilovně.
 • Podporuje aktivní růst svalů.
 • Urychluje proces spalování tuků a chrání svaly pro maximálně výrazné svaly.

Xynogen TOTO:

 1. SILNÉ VYPRACOVANÉ TĚLO
 2. SVALNATÉ „BUCHTY“ NA BŘÍŠE
 3. NÍZKÉ PROCENTO TĚLESNÉHO TUKU
 4. SUCHÉ, VÝRAZNÉ A SILNÉ SVALY
 5. VÝKONNÉ ZVÝŠENÍ ENERGIE
 6. VÝSLEDEK BUDE TRVAT DÉLE

MOLEKULÁRNÍ SLOŽENÍ NAVRŽENÉ SPECIÁLNĚ PRO ZÍSKÁNÍ RELIÉFNÍHO TĚLA

 1. UNIKÁTNÍ SLOŽKA ROZCHODNICE RŮŽOVÉ. Je to adaptogen – látka, která pomáhá tělu zvýknout se na stresové faktory a zlepšuje imunitu. Bojuje proti únavě, zlepšuje výkonnost., zvyšuje vytrvalost, umožňuje svalům vyrovnat se se intenzivnějším stresem pro tělo.
 2. VITAMÍN B2. Známý jako riboflavin, aktivní složka která je nezbytná pro intracelulární nutriční a respirační reakce. Účastní se metabolických procesů a redoxních reakcí, dodává kyslík do tkání. Podporuje zdraví nervů, epidermis a svalové tkáně.
 3. VITAMÍN B5. Při požití se přeměňuje na pantethin, látku regulující metabolismus sacharidů a lipidů. Pomáhá normalizovat metabolismus a efektivně distribuovat energii a výživu přijatou s potravou. Pomáhá posilovat organismus, zlepšuje imunitu. Stabilizuje hormonální hladinu.
 4. ŽENŠEN. Známý metabolický stimulant, který podporuje přeměnu glukózy na energii a blokuje její hromadění ve formě tělesného tuku. Zvyšuje odolnost organismu při trénování, posiluje kardiovaskulární systém, zvyšuje efektivitu kardio tréninku.
 5. KOFEIN. Alkaloid je stimulant centrálního nervového systému. Zvyšuje vytrvalost, pomáhá dosáhnout lepšího sportovního výkonu. Může rovnou ovlivňovat kosterní svaly změnou klíčových enzymů nebo systémů a nutí je používat mastné kyseliny dostupné pro výrobu energie.
 6. BCAA V POMĚRU 2:1:1. Toto je směs leucinu, isoleucinu a valinu – látek, které se podílejí na budování svalové tkáně. Jsou nepostradatelné, protože nejsou syntetizovány v lidském těle, ale přicházejí s jídlem. Leucin je hlavní složkou BCAA, to je ten, kdo je aktivnější, všechny přispívají k syntéze bílkovin Isoleucin – podporuje tvorbu bílkovin a také pomáhá udržovat normální hladinu glukózy v krvi: stimuluje svaly, aby tuto látku zpracovaly na energii Valin – kromě toho, že se podílí na syntéze bílkovin, příznivě působí na nervový systém, přispívá ke zlepšení pohody a nálady.

NÁZOR ODBORNÍKA Xynogen

Xynogen: ideální doplněk stravy pro růst svalové hmoty

Každý ví, že profesionální sportovci mají svá tajemství. Existuje obrovské množství sportovních vyživujících doplňků stravy, ale bohužel opravdu fungují – jen pár. Xynogen je velmi oblíbený u workoutů a kulturistů. Poskytuje rychlé nastavení optimálního tvaru, díky k jeho lehké a plné stravitelnosti, nepoškozuje vnitřní orgány, pomáhá zbavit se přebytečné tukové tkáně bez ztráty svalové hmoty.

První věc, kterou je třeba si zapamatovat, je, že žádné léky na nárůst svalové hmoty nejsou “kouzelné pilulky”, ze kterých se svaly objeví samy od sebe. Samozřejmě je potřeba se aktivně věnovat sportu.

Stanislav Kozlík, odborník na sportovní výživu, má praxi víc než 13 let

JAK PŘÍPRAVEK POUŽÍVAT Xynogen

 • ROZMÍCHEJTE S VODOU
 • VYPIJTE TO
 • ZAČNĚTE TRÉNINK

HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

O výhodách tohoto doplňků strávy, který urychluje růst svalové hmoty, jsem věděl už dlouho, ale nemohl jsem najít ten originální. Víte, dnes na trhu je hodně různých doplňku stravy, že je snadné se narazit na nějaké podvodníky které prodávají padělky. Ale s tímto přípravkem jsem spokojen. Nemohl jsem dosáhnout svého cíle nabrat svalovou hmotu, dokud jsem nevyzkoušel „Xynogen“. Tento přípravek mě zcela vyhovuje. Beru ho denně už čtyři týdny, Výsledek je patrný pouze na první pohled. Na váze jsem přibral 6 kilogramů svalové hmoty.

Pavel, 29

Obecně jsem byl do 18 let velmi tlustý puberťák. Pak jsem na sebe zapracovál, začal jsem správně jíst, sportovat, běhat. Zhubl jsem až o 30 kilogramů. Právě jsem zhubl, ale chtěl jsem dostat se do formy jako z reklamy – mít hezké svaly, silné paže a nohy. Začal jsem být aktivnější v cvíčení s větší vahou, ale dosáhl jsem jem malého výsledku. Pak mi trenér poradil, abych zkusil Xynogen. A s tímto přípravkem, proces růstu svalů se rozběhl! Jsem na sebe hrdý, že jsem zvládl proměnit v svalnatého kulturistu a stát se vzorem pro ostatní mládež.

Dan, 26

Vždy jsem chtěl dosáhnout dokonalého svalnatého těla, ale bez ohledu na to, kolik času jsem strávil v posilovně, svaly nerostli. Ano, bylo je trochu vidět, ale to je vše. Vyzkoušel jsem všemožné suplementy a doplňky stravy, proteinové koktejly – všechno možné! Váha byla na místě, svaly nenarůstají. V posilovně jsem o svém problémů řekl trenérovi, který mi doporučil Xynogen. A tahle věc opravdu funguje! Pomoci tohoto přípravku za pouhých pár měsíců jsem dosáhl tvarů těla kvůli kterému jsem několik lét makal v posilovně.

Karel, 32

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: