Earoptim Patches: způsob pro zlepšení sluchu vypracovaný japonským bylinářem

Earoptim Patches: způsob pro zlepšení sluchu vypracovaný japonským bylinářem

Přípravek založený na PŘÍRODNÍM SLOŽENÍ, který zajišťuje RYCHLÉ A ÚČINNÉ POSÍLENI SLUCHU

  • Dokonce i 4 krát lepší sluch
    *Správná hygiena a péče o sluchové kanály usnadňují dosáhnout výsledků uvedených v textu
  • Záruka kvality, zcela ekologický
  • 100% na bázi přírodních složek
  • Bezpečný pro srdce a nervový systém
  • Silně podporuje fungování jednotlivých součástí sluchového orgánu
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Kde se berou sluchové problémy?

Pořád máte za to, že hlavními příčinami slabého sluchu jsou poslouchání hudby moc nahlas, prožité infekce nebo používání silných léků? Toto jsou však pouze prostřední příčiny.

Sluch, stejně jako zrak slábne s věkem a ztrácí odolnost proti poškození. Už 90% lidí starších než 50 let trpí menšími nebo většími úbytky sluchu. Dodatečné faktory jako jsou vystavení hluku, nesprávná hygiena nebo používání kosmetických tyčinek zrychlují proces vzniku sluchových úbytků téměř 3-násobně. V důsledku vedou ke problémům s rozlišením zvuků a porozuměním slov.

Earoptim Patches: způsob pro zlepšení sluchu vypracovaný japonským bylinářem

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

NÁZOR ODBORNÍKA NA LARYNGOLOGII

Váš sluchový orgán potřebuje látky, které spustí omlazení, zkvalitnění a ochranu sluchu proti škodlivým vnějším faktorům a stárnutí. Chcete-li mu to umožnit, nalepte si 1 náplast Earoptim Patches jednou denně na kůži za uchem. Na výsledek nebudete dlouho čekat. Díky jedinečné transdermální metodě budou aktivní látky pronikat rovnoměrně po celý den.

 

Výtažek z kořene kudzu je dokonalé remedium proti sluchovým úbytkům, které chrání sluchový orgán před stárnutím. Výtažek z kořenů kozince blanitého posiluje sluch, a tímto vrací vnímání čistých zvuků. L-karnitin vrací komfort sluchu a zajišťuje správný převod zvukových impulzů. Díky spojení těchto 3 složek v podobě jedinečných transdermálních náplastí se sluchová zdatnost obnovuje rychle, pohodlně a neobyčejně účinně.

Nedostatek přírodních látek je příčinou sluchových potíží!

Je možné, že si myslíte, že rostlinné výtažky nedokážou vrátit sluch… Věda dokazuje, že se mýlíte!

  • Výtažek z kořene kudzu už po staletí se používá v čínské tradiční medicíně. Povzbuzuje mikrooběh a upravuje tlak ve vnitřním uchu, navíc opožďuje stárnutí sluchových kůstek.
  • Výtažek z kozince blanitého patří k nejdůležitějším látkám v tradiční čínské medicíně. Zlepšuje prokrvení, posiluje vláskové buňky a je silný antioxidant.
  • L-Karnitin podporuje fungování nervové soustavy, zmírňuje obtížné pískání v uších a zajišťuje správný převod zvukových impulzů.

Earoptim Patches: způsob pro zlepšení sluchu vypracovaný japonským bylinářem

Vytvořený na bázi inovativní receptury

Rozhodla jsem se pro Earoptim Patches, protože jsem chtěla normálně slyšet lidi místo, abych se cítila otupělá, že ničemu nerozumím, co na mě mluví. Různé pilulky nebo olejíčky nezabíraly a naslouchátko mi tak krutě pískalo v uchu! Nikdy bych neřekla, že získání zpět zdatného sluchu může být tak snadné a příjemné. Prostě si každý den nalepíte náplast a pozorujete jak ze dne na den se k vám dostane čím dál tím více zvuků. Po 4 měsících jsem dosáhla svého cíle. Teď slyším všechno přesně, získala jsem tolik energie a celá jsem omládla!

Paní Alžběta, 71 let, Jihlava

Většinu života jsem pracoval ve hlučné továrně a kvůli tomu mi sluch úplně zeslábl. Časem jsem přestal rozlišovat zvuky. Nerozuměl jsem co na mě vnoučky mluví, dokonce i když křičely. Myslel jsem, že už se nikdy nezbavím pověsti hluchého dědka. Už jsem měl kupovat nějaké naslouchátko… Narazil jsem ale na Earoptim Patches a všechno se změnilo! Nejen, že jsem si zlepšil sluch, vyhnul jsem se naslouchátku, ale i mozek už není natolik zatížený a zlepšila se mi paměť!

Pán Marián, 68 let, Prachatice

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: