SugaNorm diabetes: stabilizuje hladinu cukru a normalizuje tvrobu inzulinu!

 • Zvyšuje tvorbu inzulinu
 • Chrání před vysokým obsahem cukru
 • Varují před hypoglykemii
 • Obnovují fungování jater a pankreasu
 • Normalizují obměn sacharidů
 • Stabilizuje hladinu cukru
 • Normalizuje všechny procesy výměny
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Kdo se může nakazit cukrovkou?

SugaNorm diabetes: stabilizuje hladinu cukru a normalizuje tvrobu inzulinu!

 1. Kteří mají špatné geny Pokud jeden z rodičů je nakažený cukrovkou,možnost onemocnění — 30%, pokud oba — 60%.
 2. Kteří se trápí onemocněním pankreasu Pankreatitida, rakovina pankreasu a jiné onemocnění železů provokuje rozvoj cukrovky
 3. Kteří mají virové infekce Epedemickou hepatitidu, rubellu, kuřecí neštovici a jiné, včetně infekci horních cest dýchacích a chřipku
 4. Lidé starší 30 let S věkem vzrůstá riziko vzniku cukrovky
 5. Kteří se trápí nadváhou Pravděpodobnost vzniku cukrovky s nadváhou více než 40%
 6. Kteří se stresují
 7. Pokud hodně pracujete a často se stresujete, zvyšuje se pravděpodobnost vzniku cukrovky

SugaNorm – přípravek v boji proti cukrovce

Němečtí vědci z laboratoře Labor von Dr. Budberg z Hamburku vytvořili jedinečné složení léčivých rostlin. 10 let laboratorních testování léku ukázaly, že u 75% zúčastněných se hladina cukru v krvi normalizovala. U 68% pacientů se normalizoval proces výměny, což naladilo funkci endokrinního systému, krévního oběhu a trávicího systému. Díky přírodnímu složení SugaNorm stimuluje syntézu inzulinu v betha buňkách pankreasu. Výrobce dostali všechny potřebné licence a certifikace jak v Evropě, tak I v ČR.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Jeden přípavek – 5 účinku proti cukrovce

SugaNorm diabetes: stabilizuje hladinu cukru a normalizuje tvrobu inzulinu!

 1. Stimuluje funkci betha buněk ostrůvků Langerghansu v pankreasu
 2. Normalizuje procesy výměny, zabraňuje poruše funkci štítné žlázy, vaječníků a procesu výměny.
 3. Chrání organismus před intoxikaci
 4. Čistí krecv a lymfu
 5. Podporuje imunitu a zabraňuje poruše vidění.

Názor experta

Moderní léky proti cukrovce jsou zaměřené na odstranění symptomů nemoci, ale ne příčin. Kapsle SugaNorm proti cukrovce jsou zaměřené na dlouhotrvající remisi. Již po 1. kurzu léčení cukrovka postupně mizí, obnovuje se fungování všech systémů organismu. Efektivita přípravku potvrdily jak laboratorní zkoušky ,tak I praktické použití. Po kurzu SugaNorm dynamika léčení cukrovky u mých pacientů se viditeleně zlepšila. Doporučuji tento moderní a účinný přípravek.

Beránek Lukáš, kandidát lékařských věd, doktor-endokrinolog

Recenze

Mému manželovi je 49 let, je nakažený cukrovkou 2: typu již 5 let, používal různé léky – skoro všechny kromě inzulinu. Stálá únava, skoro stálá deprese. Když jsme se dozvěděli o SugaNorm,tak jsme se to rozhodli zkusit. Manžel začal brát kapsle dle návodu. Výsledky nenechály dlouho čekat. Již po pár dnech přišla mu chlapská chuť (omluvte mě, za intimní podrobnosti, ale takhle nebylo už půl roku) Dodržoval dietu, používal SugaNorm. Výsledek: I hned po večeři hladina cukru se nezvyšila, a úplně se obnovill náš intimní život navíc manžel má síly a velkou chuť být zdravým!

Lenka Marková, Karlovy

Vary Děkuji moc za tento přípravek. Dřív jsem musela brát tabelty hrstmi, teď beru zřídkakdy. Po kurzu SugaNorm zmizela únava a ospalost, cukr v krvi se normalizoval. Dokonce jsem ho zapomněl kontrolovat. Cítím se zdravým a normalním člověkem.

Petr Lunga, Hradec Králové

Hodně let jsem se trápila cukrovkou 2.typu, cukr v krvi stálé skákal. Dodržovala jsem diety, dělala jsem vše,jak říkal doktor. Ale stejně za 24 h. změna pouze od 3,2 dо 11. Švagrova přinesla SugaNorm, doporučila brát 1 krát denně. Víte, rychle jsem si všimla změny. Hladina cukru přestala dělat výkyvy, v rozmezí 5-8, celkem dobře. Dohromady s tímto se zlepšil stav a přišla chuť žít.

Libuše Winterová, Chomutov

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: