Spanatal PASTA PRO SHUGARING: inovativní prostředek-číslo 1 ve světě proti růstu vlasů!

 • SPANATAL VYHOVUJE PRO VŠECHNY ČÁSTI TĚLA A STEJNĚ EFEKTIVNÍ
 • PROŠEL ÚSPĚŠNÉ TESTOVÁNÍ V KLINICKÝCH PODMÍNKÁCH
 • UNIKÁTNÍ HYDRATAČNÍ SLOŽKY UČINÍ VAŠI PLEŤ SVĚŽÍ A UPRAVENÝ

JAK FUNGUJE TENTO ZÁZRAK-PASTA PRO SHUGARING

Spanatal PASTA PRO SHUGARING: inovativní prostředek-číslo 1 ve světě proti růstu vlasů!

 1. Přírodní komponenty, které jsou součástí pasta, šetrně a účinně pečují o vaši pleť, vyživují ji a dělají z ní hedvábí.
 2. Těstoviny ovlivňují nejen vlasový folikul, ale i celé vlasy, takže “kajícné problémy” s každou aplikací pasty se stávají tenčí a tenčí a jejich růst se zpomaluje.
 3. Pasta je skvělá pro ruce, nohy, podpaží, bikiny a obecně pro všechna místa, kde absolutně nepotřebujete vlasy.
 4. Při pravidelném používání pasty brání růstu nežádoucích vlasů a velmi brzy na to zapomenete.

PASTA JE PROSTĚ NEZBYTNA, POKUD CHCETE:

 • Problém nežádoucího ochlupení vás již trápí – na 100%
 • Aby vlasy po každém použití pasty se stávala stále tenčí — 40%
 • Aby vaše pleť byla hladká, upravený, bez stopy podráždění. Zlepšuje stav kůže na 60%
 • Aby se růst vlasů zpomaluje na maximum — 100%

CO ŘÍKAJÍ NAŠI KUPUJÍCÍ

Eva Šejbalová, 24 let, Praha

“NYNÍ JE VŠE V POŘÁDKU. POUŽÍVÁM PASTU PRO SUGARINK UŽ 4 MĚSÍCE…” Pro každou dívku jsou vlasy (kromě hlavy, samozřejmě)nepřijatelnou normou v moderní společnosti. Ale to je pravděpodobné, že ženy po odstranění chloupků čelí problémům. Pro mě obecně bylo důležité mít alespoň nějaký náznak nadměrné vegetace. Jsem plavecký instruktor. Předtím, než jsem použil pastu, cítil jsem se nepohodlně kvůli podráždění na kůži a tmavém strništi na nohou a všude. Teď je vše v pořádku. Používám pastu již 4 měsíce a pokaždé, když ji dělám méně a méně často. Holky, doporučuji.

Eliška Andrlová 25 let, Karlovy Vary

“HOLKY! I MNOU PASTA PRO SUGARINK SKONTROLOVÁNA. …” Holky! I Mnou pasta skontrolována. Vždy se potýkala sa s nepotřebnými vlasy. Ženy vědí, co to je – bolesti, pupínky, svědění atd. Moje rada – vyhazujte vše, co bylo dříve používáno. Lepší nástroj, než tato rozkrojená těstovina, opravdu neexistuje. A já jsem zkoušel mnoho procedur, které jsou mnohokrát dražší. Mimochodem, kůže na nohou se stala bezvadnou, hladkou a měkkou. Dříve bylo škoda jít do postele s mužem kvůli trnitým nohám. Ale noční můry v minulosti, alespoň se mnou.

Libuše Zaňáková 40 let, Liberec

“VAŠE SPANATAL PRO MĚ — JE SPÁSA…” Všechny problémy se srstí na nohách, na rukou a tak dále, Pro mě nebyly vážnou osobní tragédií ve srovnání s tmavým knírem nad horním rtem. To je opravdu problém. Stankom, protože se nemůžeš třást na nohou. Váš Spanatal pro mě je skutečná spása. Nikdo nechce chodit s knírem! Chodil jsem se, dokud jsem neskončil s touto hnusnou pastou. Nyní je vše v pořádku, antény již nevyrůstají. Je to skvělé, že konečně vidět v zrcadle pravou ženu.

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: