Silvets pro hubnutí: jednoduchá cesta k štíhlé postavě!

Silvets pro hubnutí: jednoduchá cesta k štíhlé postavě!

Silvets jsou tablety:

 • podporující hubnutí,
 • urychlující metabolismus,
 • dodávající energii,
 • snižující ukládání tuku.
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Co je to Silvets?

Silvets pro hubnutí: jednoduchá cesta k štíhlé postavě!

Silvets jsou tabletky podporující hubnutí, které stojí na stráži štíhlé postavy. Obsahují unikátní, dobře prozkoumaný a 100 % bezpečný seznam aktivních složek – borůvky acai, guaranu, zelený čaj, kayenský pepř, vínan l-karnitinu.

Složky Silvets jsou spojeny v příslušných poměrech a koncentraci, díky čemu byla získána formule podporující kúru hubnutí a podporující organismus ve fungování takovým způsobem, aby tkáně byly chráněny před ztloustnutím.

Spojení až 6 aktivních složek poskytlo skvělé výsledky. Dosud žádný jiný výrobce se nerozhodl vytvořit formuli založenou na exotických a místních, dobře známých výtažcích, které fungují již od prvního dne používání – snižují chuť k jídlu, urychlují metabolismus a dodávají energii.

Účinné složky

 • Borůvka Acai
  Borůvka Acai urychluje metabolismus a dodává energii. Díky tomu jíte méně a raději se hýbete.
 • Zelený čaj
  Snižuje chuť k jídlu, urychluje metabolismus a usnadňuje trávení tuku z těžkých míst.
 • Guarana
  Bleskově dodává energii.
 • Kayenský pepř
  Zvyšuje klidový metabolismus.
 • Vínan l-karnitinu
  Zvyšuje výrobu energie, usnadňuje formování svalů, zrychluje spalování kalorií.
 • Bioperine
  Zlepšuje prácí trávící soustavy a urychluje trávení.
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Jak působí Silvets?

Silvets pro hubnutí: jednoduchá cesta k štíhlé postavě!

Silvets jsou dokonale vytvořené tablety podporující hubnutí, které obsahují až 6 účinných a bezpečných složek, s účinkem neobsahujícím jojo efekt. Vedle známých látek, které byly úspěšně využívané před tisíci lety, ve formule tablet Silvets jsou přítomny taky ty, které udivovaly svět poměrně nedávno, po jejich objevení v tropických koutech světa, kde jejich trumfy využívalo jenom lokální společenství. Dnes je síla exotických složek dostupná v pastilkách Silvets!

Spojení až 6 aktivních látek dovolilo vytvořit unikátní výrobek. Nenajdete druhé pastilky podporující hubnutí s takovou dokonalou formulou. Silvets je řešením, jenž dovoluje porazit nadměrné kilogramy účinně a bez obav o vedlejší účinky.

Jaké výhody poskytuje Silvets?

 • Jíte méně
  Máte menší chuť k jídlu a déle pociťujete příjemnou sytost.
 • Máte větší energii a lépe se cítíte
  Méně se unavujete a rychleji budujete svaly, které dodatečně zvyšují Váš metabolismus.
 • Hubnete z těžkých míst
  Odstraňujete přebytečný tuk z břicha, stehen a hýždí.

Názory klientů

Nevěřila jsem, že se mi povede zhubnout. Zkoušela jsem doslova všechno – bezcukrovou dietu, bezlepkovou dietu, Dukanovu dietu, hladovky – někdy se mi povedlo zhubnout 3-4 kilogramy, ale rychle jsem se vrátila na původní váhu. Nechtěla jsem takový výsledek….Můj metabolismus byl stále horší, a já ztrácela naději, že se nakonec povede… K dalším tabletám podporujících hubnutí jsem byla skeptická. Ale přemluvila mně sestra, díky Silvets se mi povedlo zhubnout. Kdyby nebylo jí, stále bych se litovala nad sebou…. Jsem jí vděčná, že mi podstrčila ten přípravek…

Lucie Procházková – České Budějovice

Co Vám řeknu o Silvets? Co bym nenapsala, stejně to bude málo. Podívejte se na fotografie, ony mluví za všechno. Nezbavujte se šance na štíhlou postavu. Nestěžujte si, dělejte! Taky se Vám to může podařit!

Klara Benešová – Brno

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: