PERLE BLEUE Active Retention Age: intenzivně omlazující krém

PERLE BLEUE Active Retention Age: intenzivně omlazující krém

GARANTOVANÉ efekty už po 1 měsíci kúry:

 • redukce vrásek o 96,7 %
 • zpevnění pokožky o 87,9 %
 • intenzivní regenerace,
 • hloubková hydratace,
 • vyrovnání tonusu pleti,
 • ochrana před stárnutím.
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Okamžitý efekt liftingu na vaší kůži díky inovativní řadě PERLE BLEUE Active Retention Age

Naši vědci prokázali, že v noci se kůže regeneruje nejefektivněji, zejména po půlnoci, kdy je pokožka pružnější a aktivní látky se lépe vstřebávají.

 

PERLE BLEUE Active Retention Age je krém vytvořený pro kůži, na které je kvůli vlivu času stále více viditelných příznaků stárnutí. Je vyvinutý k boji s viditelnými vráskami díky bohaté receptuře aktivních liftingových složek.

 

Receptura založená na komplexu DermCom má antioxidační a revitalizační vlastnosti. Je bohatá na olejový extrakt z makadamových semen a pomáhá eliminovat důsledky bezesných nocí a nedostatku spánku. Pokožka je tak hydratovaná, hladká a odpočatá a vrásky zřetelně vyhlazené. Trehalóza 100 podporuje synchronizaci přirozeného rytmu noční obnovy kůže a zvyšuje její odolnost vůči nepříznivým účinkům environmentálních stresorů.

 

PERLE BLEUE Active Retention Age je specializovaná liftingová receptura s okamžitým účinkem, která podporuje přirozený mechanismus regenerace kůže. Žádný skalpel.

PERLE BLEUE Active Retention Age: intenzivně omlazující krém

Když použijete PERLE BLEUE Active Retention Age, za pár dni uvidíte jak:

 • trvalé vrásky z čela začnou mizet
 • vějířky se začnou rozplývat
 • hluboké čáry mezi nosem a ústy budou hladší a mělčí,
 • uvolněná, povislá kůže na bradě bude mít pevnější formu.

Ano. Komplex DermCom byl aktivován a vy uvidíte své mladší já. Nová krása za 15-30 dní na celém vašem obličeji!

3 hlavní složky PERLE BLEUE Active Retention Age

 • OLEJ Z MAKADAMOVÝCH OŘECHŮ. Olej z makadamových ořechů pomáhá eliminovat důsledky bezesných nocí a nedostatku spánku a kůže je tak hluboce hydratovaná, sametově hladká a odpočatá a vrásky zřetelně vyhlazené. Navíc chrání pokožku proti stárnutí na hluboké buněčné úrovni.
 • DERMCOM. Je to výtažek z hlízy krokusu, který intenzivně stimuluje produkci kolagenu a elastinu – látek zodpovědných za pevnost a pružnost pokožky. Má antioxidační a revitalizační vlastnosti, díky čemuž v krátké době eliminuje problém povislé pokožky a tvaruje obličej.
 • TREHALOZA 100. Jedná se o disacharid, který hraje nesmírně důležitou roli v procesu omlazení pokožky. Díky své struktuře podporuje synchronizaci přirozeného rytmu noční obnovy pokožky, zvyšuje její odolnost vůči nepříznivým účinkům environmentálních stresorů a zcela zabraňuje vzniku nových brázd na kůži.
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Jak používat PERLE BLEUE Active Retention Age?

Váš ranní rituál mládí:

 1. Důkladně si očistěte pokožku jemným čistícím prostředkem. Nikdy nepoužívejte mýdlo, protože vysušuje jemnou pokožku obličeje.
 2. Pokožku osušte čistým ručníkem. Určete si jeden ručník pouze na použití na obličej, abyste pleť chránili před bakteriemi.
 3. Počkejte několik minut po vyčištění, aby se pokožka připravila na vstřebání bohatství aktivních složek.
 4. Naneste malé množství PERLE BLEUE Active Retention Age na pokožku obličeje, krku a dekoltu. Krém vmasírujte krouživými pohyby, po čemž jemně vklepejte bříšky prstů.

PERLE BLEUE Active Retention Age: intenzivně omlazující krém

Lifting obličeje, botoxové injekce? Přemýšlejte o tom dvakrát než se necháte zohyzdit

Průzkumy veřejného mínění dokazují, že 89,4 % Evropanů má nepřátelský postoj k zákrokům estetické medicíny. Umělé a napjaté obličeje s paralyzovanými svaly, které nejsou schopny projevit emoce – prostě vyvolávají znechucení!

 

Lifting obličeje probíhá pod narkózou, je drahý a bolestivý. Injekce, které vyplňují vrásky jsou stejně drahé a nebezpečné pro zdraví. Proč tedy trpět z důvodu bolesti a ztrácet peníze a zdraví, když lze omládnout 100% bezpečně a přírodně?

Připojte se ke šťastným ženám, které už prošly metamorfózou díky PERLE BLEUE Active Retention Age

Tato kúra byla mojí poslední šancí před zásahem plastického chirurga. Ověřila jsem si to na vlastní kůži – to působí! Kúra vyhladila moje vrásky a zpevnila pokožku za pouhý měsíc. Moje pleť je pevná a zářivá. Omládla jsem o dobrých 10 let, a to všechno díky sněžné řase.

Marie, Opava

Zaplatila jsem více než 42 000 Kč za 20 let mazání se zázračnými krémy. 20 let jsem se cítila oklamaná a obíraná z peněz. Všechny firmy slibovaly, že odstraní moje vrásky. A každým rokem jsem byla stále starší, vrásčitá a zahořklá. Těžce jsem mohla uvěřit, že je pro mě ještě pomoc. Věda objevila způsob na mládí a já jsem toho důkazem. Po 1 měsíci používání vypadám jako žena v rozkvětu. Skutečně to účinkuje!

Danuše, Bohumín

Nemohla jsem si poradit s příznaky stárnutí. Strašné vrásky, povislá kůže… A teď ? Topím se v komplimentech a jsem zvaná na rande i když už mi je 60 let! Sestřenice dosud nevěří, že jsem nebyla na plastické operaci. Zázrak!

Ilona, Znojmo

Už po 2 týdnech kúry jsem cítila, jakoby mi narostla nová kůže. Nemohla jsem se ji přestat dotýkat – byla tak hladká a sametová. Splnila jsem si svůj sen o mladším vzhledu, teď je řada na vás!

Bára, Radotín

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: