Detoxil Plus pro obnovu jater: zbaví toxinů!

Detoxil Plus pro obnovu jater: zbaví toxinů!

V důsledku poruchy funkce orgánů se krev špatně čistí od toxinů, které se začnou hromadit v dalších cílových orgánech: mozku, srdci a ledvinách. Může dojít k cukrovce, srdečnímu infarktu a mrtvici. Zvyšuje se pravděpodobnost vnitřního krvácení v důsledku rozšířených břišních žil. Vystavení mozku a nervového systému toxinům vede k encefalopatiím způsobujícím kóma. Mějte také na paměti, že každé onemocnění jater je progresivní a nakonec vede k cirhóze.

 

Zachránit se můžete pouze zdravým životním stylem, ale všichni si uvědomujeme, že to v dnešním světě není možné. I když se budete správně stravovat a vzdáte se špatných návyků, špatné životní prostředí může orgán ovlivnit.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Co dělat v tomto případě?

Abychom játra ochránili před různými vlivy a zvýšili jejich schopnost regenerace, vytvořili jsme vlastní výrobek. Výrobek se nazývá DETOXIL PLUS.

Řekněte nám více o svém vývoji

Detoxil Plus pro obnovu jater: zbaví toxinů!

Bylo pro nás důležité vytvořit účinný bylinný produkt, protože jakákoli chemická látka má nepříznivý vliv na jaterní buňky. Získali jsme speciální recepturu, která tvoří základ přípravku DETOXIL PLUS. Tento produkt má detoxikační a choleretický účinek. DETOXIL PLUS také pomáhá játrům plnit jejich hlavní úkol – odstraňovat toxiny z těla, chrání jejich tkáně před vznikem fibrózy a má pozitivní vliv na nervový systém. DETOXIL PLUS má mimo jiné antidepresivní účinky.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Vykonávali ste klinické skúšky výrobku DETOXIL PLUS?

Ale samozřejmě! Nejprve se prováděly studie na laboratorních zvířatech: potkanech a králících. Výsledky byly úžasné! Játra se obnovila do normální velikosti, a to i u zvířat, kterým jsme odstranili 95 % orgánu. Jakmile jsme byli přesvědčeni o bezpečnosti výrobku, přistoupili jsme ke zkouškám na lidech. K tomu jsme shromáždili skupinu 1846 lidí s různými jaterními chorobami. Údaje, které jsme získali, byly úžasné:

  • 96% dotázaných uvedlo, že se jejich celková pohoda zlepšila.
  • 98% dotázaných vykázalo zlepšení enzymatických funkcí jater.
  • U 92% dotázaných došlo ke zlepšení kvality organické tkáně měřené pomocí CT vyšetření.

Slyšeli jsme, že raději neprodáváte přípravek DETOXIL PLUS v maloobchodních lékárnách. Protože?

Detoxil Plus pro obnovu jater: zbaví toxinů!

Lékárny si za přípravek DETOXIL PLUS účtují vysoké poplatky, protože výrobek není dostupný běžným lidem. Proto společně s vládou spouštíme speciální program a prodáváme DETOXIL PLUS na speciálních webových stránkách za sníženou cenu. Nevím, zda se s lékárnami v budoucnu dohodneme, ale dnes se nám tento způsob prodeje přípravku DETOXIL PLUS zdá optimální.

Komentáře

Helena Beráčková

Jak milé vidět krajana nominovaného na Nobelovu cenu!

Michaela Grob

Ano, játra nám začínají selhávat s přibývajícím věkem….. Mám pocit, že už to nezvládám. Snažím se držet dietu, ale nelepší se to. Chystám se zkusit DETOXIL PLUS.

Peter Novotný

Skvělý výrobek, vyzkoušel jsem to. Pomohl obnovit játra!

Jan Krepelek

Můj strýc má cirhózu jater, je celý žlutý… Doporučuji mu DETOXIL PLUS

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: