InSlim: vzorec pro zdravé hubnutí

InSlim: vzorec pro zdravé hubnutí

Ztráta hmotnosti Závisí na zdraví celého těla

 

Proces hubnutí úzce souvisí s mnoha procesy probíhajícími v našem těle, zejména v zažívacích orgánech. Pokud je vaše tělo otrávené toxiny, i když úspěšně zhubnete, nadváha se vrátí. Toxiny tělo nejen otravují, ale také vyvolávají hromadění nadbytečného tuku.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Mechanismus je následující:

 1. tkáně a orgány otrávené toxiny jsou zbaveny živin.
 2. dochází k tzv. metabolickému hladovění
 3. tělo začne hromadit tuk
 4. nadbytečná kila se objevují jakoby odnikud
 5. vzniká obezita a doprovodné nemoci
 6. diety a sport nepomáhají

InSlim: vzorec pro zdravé hubnutí

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Jak zlepšit svůj metabolismus a zbavit se nadváhy?

InSlim — je ultrakoncentrovaný přípravek, který dokáže zrychlit váš metabolismus.

 • Odstraňuje z těla odpadní látky
 • Znovu nastartuje metabolismus
 • Pomáhá vám zbavit se nadváhy
 • Dlouhodobé a spolehlivé výsledky

Jak funguje InSlim

 1. přírodní vzorec
 2. rostlinné složky
 3. snadno se polyká
 4. žádné syntetické složky
 5. žádné GMO
 6. bez návykových látek

Osvědčené a účinné složky

InSlim: vzorec pro zdravé hubnutí

 • Ananasový extrakt
  Obsahuje bromelain a další enzymy, jako je fosfatáza, glukosidáza, peroxidáza, celuláza a escharáza, které pomáhají snižovat hmotnost inhibicí produkce tuku a stimulací jeho spalování. Tyto enzymy stimulují proces sebedestrukce tukových buněk.
 • Vlákno akácie
  Rozpustná přírodní vláknina, která po vstupu do trávicího traktu nabobtná a změní se v rosol, naplní žaludek a vyvolá pocit sytosti. Tím snižuje chuť k jídlu, pomáhá normalizovat trávení a zlepšuje peristaltiku. Stimuluje produkci vitaminů skupiny B v těle, které pomáhají adsorbovat toxiny a čistit trávicí orgány.
 • Glukomannan
  Ve vodě rozpustná vláknina získaná z kořene rostliny Amorphophallus konjac. Pomáhá snižovat množství přijímaného tuku tím, že vyživuje prospěšné bakterie ve střevech. což pomáhá eliminovat nadváhu. Od ostatních rozpustných vláknin se liší svou výjimečnou viskozitou, díky níž je obzvláště účinná při hubnutí.

Laboratorní studie

Sledované období trvalo 36 týdnů, z toho 2 měsíce se užíval přípravek InSlim a poté následoval další měsíc pro ověření stability výsledků.

Testy prokázaly nebývalou účinnost přípravku InSlim při hubnutí. Jeho klíčovou vlastností je, že nejen snižuje hmotnost člověka tím, že odstraňuje toxiny a odpadní látky, ale ve skutečnosti urychluje metabolické procesy a snižuje pocit hladu.

Zde jsou uvedeny průměrné hodnoty pro všechny skupiny subjektů:

 • ÚBYTEK VÁHY V BĚHU LÉČBY – 31KG
 • ÚBYTEK VÁHY – 15,2
 • SNÍŽENÍ VISCERÁLNÍHO TUKU – 37%
 • SNÍŽENÍ HLADINY TRIGLYCERIDŮ V KRVI – 3,1 MMOL/L

Odborný názor

InSlim: vzorec pro zdravé hubnutí

Celý život prosazuji myšlenku, že hubnutí vyžaduje komplexní vědecký přístup. V dnešní době však běžní lidé nepotřebují rozumět biologii a chemii, aby zhubli, aniž by si poškodili zdraví. InSlim učinil hubnutí dostupným!

 

Tento produkt umožňuje zhubnout až 15-20 kg za 2 měsíce , aniž by hrozilo poškození trávicího a endokrinního systému. Žádné tuhé diety, žádné vyčerpávající cvičení. InSlim odstraňuje z těla toxiny, obnovuje metabolismus, zvyšuje rychlost látkové výměny a revitalizuje trávicí trakt. Díky tomu zmizí nadváha jednou provždy. Díky tomu zmizí nadváha jednou provždy.

Linda Schulte. Specialista na výživu a dietetiku

Skutečné výsledky, které mění život

Trvalo mi pouhý měsíc, než jsem byla opět šťastná a spokojená se svým tělem, právě včas na plážovou sezónu. Výrobek se mi velmi líbil, složení je rostlinné, žádné riziko poškození zdraví. Moji přátelé teď nemohou uvěřit, že jsem tolik zhubla bez diety, myslí si, že lžu. Opravdu, celý tento měsíc jsem v klidu jedla buchty a koláče :) A taky jsem si to užila. Když jsem si v prvním týdnu začala v zrcadle všímat, že se zmenšuju, bála jsem se, že mi zhubnou i prsa, ale ne, všechno je tam pořád, díky bohu!

Linda Říhová , 49 let

Za poslední tři roky se pro mě hubnutí stalo téměř koníčkem. Vyzkoušela jsem všechny populární diety, trénovala jsem ranní běh. Ale protože jsem byla knedlík, nic se nezměnilo. Tu a tam mi diety pomohly stát se menším knedlíkem, ale InSlim byl skutečný objev. Během měsíce jsem zhubla před očima. Konečně mám pas, o kterém jsem snila, a teď se jím můžu pochlubit. A dokonce i moje paže jsou štíhlejší!

Radka Koubková, 38 let

Dlouhou dobu jsem měl vážné problémy s nadváhou. Od studentských let jsem si vypěstoval zlozvyk dát si každý den k hamburgeru láhev nebo dvě piva. Nevšiml jsem si, jak rychle jsem začal přibírat na váze. Už jsem zoufale toužil po vztahu. Kdo potřebuje tlusťocha. Díky InSlim jsou všechna nadbytečná kila úplně pryč. Už žádné pivní břicho! Teď mám v plánu se trochu napumpovat; po tomto úbytku váhy budou mé břišní svaly velmi rychle viditelné.

Ondřej Píša, 35 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: