Anti-Grey Treatment proti šedým vlasům: můžete zcela obnovit svou přirozenou barvu vlasů za pouhých 30 dní!

Anti-Grey Treatment proti šedým vlasům: můžete zcela obnovit svou přirozenou barvu vlasů za pouhých 30 dní!

 • Již od 1. dne si vyživíte vlasové cibulky
 • Za 7 dní zcela zastavíte proces šedivění
 • Urychlíte růst nových vlasů v jejich přirozené barvě o 158 %
 • Za 30 dní celkově zastavíte růst šedivých vlasů
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Seznamte se s ANTI-GREY TREATMENT PRO SVĚTLÉ A TMAVÉ VLASY!

 1. Každá barva vlasů má zcela odlišné a charakteristické množství a intenzitu aktivity melanocytů. To se liší hlavně podle toho, zda jsou vlasy přirozeně světlé nebo tmavé. Právě proto odborníci vyvinuli dva inovativní produkty, které stimulují aktivitu melanocytů rozdílným způsobem. Díky tomu jsou výsledky kúry tak účinné!
 2. Jedná se o kapsle určené pro Vaše individuální potřeby! Každý z těchto produktů má jedinečné složení, a proto zcela obnovují činnost melanocytů ve vlasových cibulkách. Pouze použití Anti-Grey Treatment, určeného pro Vaši přirozenou barvu vlasů, Vám přinese tak úžasné výsledky!

Originální složení obsažené v každém z těchto produktů STIMULUJE PRODUKCI MELANINU a obnovuje přirozenou barvu vlasů.
Anti-Grey Treatment poskytuje trvalý a přirozený účinek bez vedlejších účinků.

POMOCÍ TOHOTO BIOMEDICÍNSKÉHO VZORCE DO 30 DNŮ:

 • 8násobně zlepšíte kondici, pružnost a lesk vlasů
 • Okamžitě dodáte svému tělu vitamíny, minerály a antioxidanty potřebné k zastavení šedivění a plešatění
 • Již od prvního dne aplikace budete vyživovat vlasové cibulky a připravovat je na zvýšenou produkci melaninu
 • Díky rychlému obnovení aktivity melanocytů, které stimulují produkci melaninu, zcela obnovíte svou přirozenou barvu vlasů
 • O 158 % urychlíte růst nových zdravých vlasů v jejich přirozené barvě!
 • Dosáhnete trvalého účinku bez nutnosti opakovat kúru
 • Zmírníte problémy se svěděním a suchou pokožkou hlavy
 • Zvýšíte aktivitu melanocytů ve vlasových cibulkách o 87 %, čímž zcela zastavíte proces šedivění již od prvních 7 dnů používání!
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Anti-Grey Treatment proti šedým vlasům: můžete zcela obnovit svou přirozenou barvu vlasů za pouhých 30 dní!

Ingredience

Anti-Grey Treatment for Fair Hair:

 • Kyselina para-aminobenzoová (PABA). Aminokyselina, která se aktivně podílí na udržování správné pigmentace kůže a vlasů. Zastavuje proces stárnutí, zabraňuje vzniku vrásek a šedivění vlasů.
 • Vitamín A. Doporučuje se při problémech s nadměrným vypadáváním vlasů. Zlepšuje metabolismus vlasových cibulek a metabolismus rohových buněk epitelové tkáně pokožky hlavy. Díky vitamínu A jsou vlasy silné a husté. Jeho nedostatek naopak způsobuje, že jsou suché, křehké a vypadávají.
 • L-cystein. Pomáhá, když jsou naše vlasy suché, porézní, tenké nebo mají roztřepené konečky. Má přímý vliv na funkci nových molekul kolagenu. Díky l-cysteinu jsou z pokožky odstraněny poškozené bílkovinné struktury. Je nezbytný pro správné fungování lidského těla. Je jedním ze základních stavebních prvků kolagenu, díky čemuž ovlivňuje stav vlasů, pokožky a nehtů.
 • L-lysin. Podílí se na tvorbě hormonů, enzymů a protilátek, a tím přispívá k tvorbě kolagenu, což je bílkovina, která je součástí pojivové tkáně. Jeho nedostatek se projevuje chronickou únavou, neustálým pocitem podrážděnosti a obtížemi při soustředění, závratěmi, vypadáváním vlasů, chudokrevností a nechutenstvím. Tato složka je nezbytná pro silné a zdravé vlasy.

Anti-Grey Treatment for Dark Hair:

 • Měď. Předchází onemocněním srdce a oběhové soustavy. Má bakteriostatické účinky – potlačuje růst bakterií a ničí je. Měď je nezbytná pro tvorbu melaninu, pigmentu, který určuje barvu kůže a vlasů. Právě díky této složce dokáže Anti-Grey Treatment obnovit přirozenou barvu tmavým vlasům, které vyžadují vyšší aktivitu melanocytů. Podílí se na syntéze více než 15 proteinů, včetně kolagenu a elastinu, což výrazně zpomaluje stárnutí pokožky.
 • Vitamín B5. Podílí se na regeneraci buněk kůže a sliznic a na tvorbě protilátek, které jsou součástí imunitního systému. Podporuje proces pigmentace vlasů a účinně zabraňuje jejich šedivění. Vitamín B5 stimuluje keratinocyty – buňky, které vytvářejí vlas – k rychlejší tvorbě keratinu. Kromě toho je zodpovědný za hydrataci vlasů a jejích pružnost a odolnost vůči vnějším vlivům.
 • Jod. Podporuje funkci štítné žlázy, která jako endokrinní žláza produkuje hormony regulující metabolismus a fungování buněk. Díky jejich produkci je tělo schopno rychle a účinně potlačit proces vypadávání vlasů. Díky tomuto cennému prvku nové vlasy rychle rostou, jsou zdravější a pevnější.
 • Biotin. Je to koenzym stimulující buněčné energetické procesy vlasů. Zajišťuje tvorbu pružných sirných vazeb ve vlasovém kořínku. Posiluje vlasy zevnitř, stimuluje jejich růst a zabraňuje roztřepení konečků. Vyživuje vlasové cibulky a připravuje je na zvýšenou produkci melaninu.

Anti-Grey Treatment je záchranou pro Vaše vlasy na třech úrovních:

 1. ZASTAVUJE ŠEDIVĚNÍ ZA POUHÝCH 7 DNÍ. Šedivění nezastavíte jen tím, že se budete standardně starat o vlasy nebo odstraňovat nedostatek vitamínů. Mytí, barvení a kondicionování nestačí k dosažení trvalých a přirozených výsledků. Rapid Melanine Growth System™ zcela zastavuje proces šedivění, protože obnovuje produkci melaninu ve vlasových cibulkách již na buněčné úrovni.
 2. NÁSOBNĚ POSILUJE A OBNOVUJE VLASY. Po několika dnech kúry začíná proces regenerace a posilování vlasů. Cibulky se vyživují a připravují na zvýšenou produkci melaninu. Tento rychlý proces obnovy struktury vlasů a pokožky se stabilizuje ve druhém týdnu kúry, takže vlasy jsou silné, husté a lesklé.
 3. AUTOMATICKY OBNOVUJE PŘIROZENOU BARVU ZA POUHÝCH 30 DNÍ. Tato metoda je nejlepším způsobem, jak vyživit a urychlit přirozenou produkci melaninu a regeneraci vlasových cibulek. Ve třetím týdnu kúry začnou Vaše vlasy získávat svou přirozenou barvu a zcela zmizí šediny. Vzorec stabilizuje účinky po dlouhou dobu po ukončení kúry, takže se můžete NAVŽDY zbavit komplexů spojených s šedivěním!

ZDE JSOU VÝSLEDKY SPOTŘEBITELSKÝCH TESTŮ PO MĚSÍCI POUŽÍVÁNÍ KÚRY:

 • Pozitivní účinky patrné již v 1. týdnu užívání
 • Žádné vedlejší účinky (vyrážky, lupy, alergie atd.)
 • Dlouhotrvající výsledek obnovení přirozené barvy a posílení vlasů
 • 100% přírodní složení pouze na bázi účinných látek rostlinného původu

Seznamte se s Rapid Melanine Growth System™!

Anti-Grey Treatment proti šedým vlasům: můžete zcela obnovit svou přirozenou barvu vlasů za pouhých 30 dní!

„Společně se svým výzkumným týmem jsem vyvinul metodu Rapid Melanine Growth System™ v podobě kapslí Anti-Grey Treatment. Tento vzorec rychle a účinně obnovuje přirozenou barvu vlasů. Ovlivňuje tělo zevnitř a tím stimuluje aktivitu melanocytů a zcela obnovuje mechanismus produkce melaninu.

Barva vlasů je závislá na aktivitě a počtu melanocytů, které produkují melanin – přírodní pigment, který se nachází v kortikální vrstvě vlasu. Nejdůležitějšími pigmenty jsou eumelanin a feomelanin, které dodávají vlasům jedinečnou barvu.

Melanocyty syntetizují tyto pigmenty v závislosti na individuálním genetickém programu. S věkem dochází k poklesu jejich aktivity ve vlasových cibulkách, které již nemohou přijímat nebo produkovat melanin. Kúra tedy působí na vlasové kořínky zevnitř – stimuluje tvorbu melanocytů a urychluje regeneraci vlasových cibulek s ohledem na Vaše individuální genetické predispozice a původní barvu vlasů.

Tato metoda Vám umožní zcela se zbavit šedivých vlasů zevnitř, výrazně zlepšit celkový stav vlasů a urychlit jejich růst, což zaručuje trvalé, 100% přírodní výsledky bez vedlejších účinků!“

Dr. Matthew Turner, tricholog, dermatolog a specialista na estetickou medicínu

Anti-Grey Treatment rychle a účinně obnoví Vaši krásnou a lesklou přirozenou barvu vlasů!

Tento produkt je skvělou alternativou k invazivním a škodlivým transplantacím vlasů i k chemickým barvám, které pronikají hluboko do struktury vlasů, poškozují je a oslabují. Neustálé barvení může být únavné a rozhodně oslabuje strukturu vlasů, což urychluje jejich předčasné vypadávání. Muži se navíc těmto způsobům často vyhýbají, protože poskytují nepřirozené a krátkodobé výsledky. Anti-Grey Treatment je skutečnou revolucí na trhu!

Každý z nás má jedinečný genetický kód, který je zodpovědný za přirozenou barvu vlasů. Proto Dr. Matthew Turner spolu se svým výzkumným týmem vyvinul unikátní biomedicínský vzorec v kapslích – Rapid Melanine Growth System™, který umožňuje posílit aktivitu melanocytů ve vlasových cibulkách, čímž obnovuje jejich přirozenou pigmentaci. A to vše trvale a bez vedlejších účinků!

Jak Anti-Grey Treatment for Fair Hair, tak Anti-Grey Treatment for Dark Hair jsou díky jedinečné kombinaci složek schopny obnovit přirozenou hormonální rovnováhu a zcela zastavit proces šedivění a vypadávání vlasů. Díky tomu trvale a účinně regeneruje přirozený mechanismus produkce melaninu ve vlasových cibulkách o 87 % a zároveň vede k syntéze pigmentu tak, že obnovuje přirozenou barvu Vašich vlasů!

Kromě toho, Anti-Grey Treatment urychluje růst nových vlasů o 158 % a tím přináší trvalé výsledky.

VÍCE NEŽ 15 LET VĚDECKÝCH VÝZKUMŮ – JEDNOZNAČNÉ VÝSLEDKY

Anti-Grey Treatment proti šedým vlasům: můžete zcela obnovit svou přirozenou barvu vlasů za pouhých 30 dní!

Vysokou účinnost Anti-Grey Treatment v boji proti šedinám potvrdily nezávislé klinické studie provedené v mnoha renomovaných trichologických centrech po celém světě a také četné spotřebitelské studie. Kúra si získala uznání odborníků v oblasti dermatologie, estetické medicíny a trichologie v mezinárodním měřítku. Světoví odborníci ji doporučují svým pacientům. Výrobek Anti-Grey Treatment má Evropskou záruku nejvyšší kvality a byl oceněn mnoha cenami a certifikáty.

ONI JIŽ SPOLEHLI NA ANTI-GREY TREATMENT! PODÍVEJTE SE, JAK RYCHLE SE ZBAVILI SVÝCH KOMPLEXŮ!

„Trpěla jsem rakovinou plic a podstoupila jsem chemoterapii. Bohužel, jak asi tušíte, moje vlasy byly poté v hrozném stavu. Viděla jsem jen prořídlé šedivé prameny vlasů. Už mě nebavilo nosit umělou paruku a těžko se mi z toho vzpamatovalo, když jsem věděla, jak vypadám. Naštěstí mi tuto kúru koupila sestra. Užívala jsem pilulky a den po dni jsem viděla, že se mi vlasy vracejí do formy! Vrátila se mi přirozená blond barva a vlasy mi velmi zhoustly. Myslela jsem, že to není možné, a nebylo to tak!“

Barbora, 44 let, Plzeň

„Učím na základní škole. V práci jsem vystavena neustálému stresu. Byla jsem v šoku, když jsem si všimla, že mi z hlavy rostou šedivé vlasy! V mém věku je to opravdu nemyslitelné. Mám slabé vlasy, které mají tendenci vypadávat, takže jsem si je nikdy nechtěla barvit. Naštěstí mi tuto kúru doporučila kamarádka. Jsem v šoku, že to funguje tak dobře! Už po týdnu jsem si všimla, že mé vlasy jsou pevnější, pružnější a lesklejší a přestaly mi vypadávat. Kromě toho jsem se zcela zbavila šedivých vlasů. Je to úžasný přípravek!“

Eva, 33 let, Ostrava

„Vždycky jsem byl atraktivní chlap, který měl úspěch u žen. Bohužel jsem si před nějakou dobou všimnul, že se mi na hlavě objevily šedivé vlasy a plešatá místa! Hrůza. Kamarádi v práci se smáli, že už je ze mě dědeček. Nechtěl jsem si barvit vlasy, protože to na mužích vypadá hrozně. Naštěstí jsem našel tuto kúru a jsem pozitivně překvapen! Po měsíci mám mnohem silnější a hustší vlasy – a moje přirozená barva se vrátila. Doporučil bych to každému muži, který má stejný problém.“

Adam, 48 let, Humpolec

„Mám problém s genetickou plešatostí a šedivěním vlasů. Bohužel všichni muži v mé rodině měli stejný problém. Neustále jsem měl dojem, že vypadám jako stařec, a tak mi manželka radila, abych si nechal transplantovat vlasy. Ale když jsem si uvědomil, kolik problémů by to znamenalo a jaké vedlejší účinky by to mělo, nechtěl jsem to podstoupit. Naštěstí mi kamarádka mé ženy doporučila mi Anti-Grey Treatment. Zpočátku jsem nevěřil, že to bude fungovat, ale po 3 týdnech jsem byl ohromen! Pleš zmizela, vlasy výrazně zhoustly, a především se mi vrátila jejich přirozená barva. Nevěřil jsem, že je něco takového možné – a přece ano!“

Michal, 56 let, České Budějovice

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: