KETO Slim pro hubnutí: zbavit se tuku v problémových oblastech

KETO Slim pro hubnutí: zbavit se tuku v problémových oblastech

Odborníci na výživu a dietologové se bojejí zůstat bez práce. Může nová metoda na hubnutí připravit o práci tisíce odborníků na výživu? Přední odborníci na výživu nepochybují, že tomu tak bude. Protože teď máme přírodní přípravek na hubnutí vyvinutý českou studentkou, který bojuje s nadváhou a vede k očekávanému úspěchu.

Zpravodaj: Lenko, ahoj, jsi jedna z deseti nejinteligentnějších studentů lékařské fakulty na světě. Proč jsi začala zabývat vyloženě tématou hubnutí? 

Lenka: Nechtěla bych o tom říkat veřejně, ale motivace je zde výhradně osobní.

Za poslední tři roky jsem se do tohoto tématu úplně ponořila. Ve skutečnosti se v průběhu psaní disertační práce objevila jsem novou metodu, která dává možnost lidem s nadváhou zbavit se té nemoci, o které teď všichni mluvějí. Uvědomila jsem si nakonec, že jsem přišla s něčím novým. Ale neměla jsem ani představu, že by to mohlo vyvolát takový zájem mezi různými vědeckými strukturami.

Profesor Miroslav Trojan – český endokrinolog, vědec – koordinoval výrobu produktu. Požádali jsme ho, aby nám řekl něco málo o tomto produktu a svých plánech.

Zpravodaj: Jaká je, podle vašeho názoru, hlavní myšlenka paní Klapkové? Je opravdu možné zhubnout bez speciální dietní stravy a fyzické aktivity? 

Miroslav Troján: „Dieta a hubnutí je mučení a zbytečné vyhazování peněz!“

Tato slova již potvrdila více než 14 tisíc spokojených uživatelů našeho přírodního produktu na hubnutí, kteří již prošli léčbou, a ty co už užívají si štíhlou postavu. Rozhodli jsme se otestovát jednu známou dietní stravu. A pečlivě zkontrolovali, proč to nemá požadované výsledky. Tady můžete vidět závěry:

Většina diet se nedoporučuje zkušenými lidmi: abyste ztratili 10 kg navždy, měli byste se stravovat dietně příbližně 2,5 měsíce. Navíc se musíte na celý život omezovat v použivaní svého oblíbeného jídla, aby se váha nevrátila! To je vše proto, že amatéři doporučují 98% dietních programů. Lidé, kteří nemají představu o tom, jak funguje tělo, a o travícím systému a správné výživě. Tyto diety jsou škodlivé pro organismus, nebezpečné pro zdraví a zcela neúčinné.

KETO Slim pro hubnutí: zbavit se tuku v problémových oblastech

Strava oslabuje tělo a snižuje imunitu: dieta také vede k nedostatku vitamínů a minerálů. Tělo ztrácí energii, takže jsme neustále unavení, podrážděni a ospalí. Odolnost těla vůči virům a bakteriím prudce klesá, proto často chytámé nějakou nemoc.

Takzvané dietní potraviny mohou být škodlivé pro zdraví: výrobci potravin přitahují lidí, kteří kupují speciální “fitness” produkty za velmi velkou cenu. Bohužel, navzdory skutečnosti, že tyto potraviny neobsahují hodně vlákniny jak očekáváte, jsou plné glukozy, díky čemuž, jak víte, můžete získat kalorií více než z hamburgeru. Na druhou stranu, potraviny které neobsahují cukr, pravděpodobně obsahují karcinogenní aspartam!

Dieta pořád vyvolává u člověka hlad, předpokládá to také odmítnutí oblíbeného jídla a výčitky svědomí: je obtížné to všechno překonat. Výsledkem je, že po takových zákazech pak nemáme síly na další omezení a hladovění, a váha se vrací v důsledků toho, že pak naopak přejídámé.

Dieta je drahá záležitost: měsíční dietní strava a návštěva dietologa stojí minimálně 5000 Kč. Kromě toho jsou všechna nízkokalorická a “fitness” jídla obvykle drahá. Výsledkem je, že utrácíme 4krát více peněz na dietní stravu než na běžnou. A abychom si mohly udržet váhu, musíme takto jíst celý život. Žádná peněženka nemůže takové náklady vydržet.

Po dietě nastává takzvaný “yo-yo efekt”: tělo oslabené hladem automaticky začíná shromažďovát energetické rezervy na další den, v souvislosti s čímž metabolismus se zpomaluje – dokud se nezastaví. Výsledkem je, že po jídle se tělo vráсí ke své původní hmotnosti, která byla předtím, ještě rychleji než probíhalo to hubnutí. Proto je metoda hubnutí paní Klapkové skutečným průlomem v boji o štíhlou postavu! Metoda paní Klapkové – ukazuje jen nejkratší způsob, jak zhubnout. Metoda, která pomáhá zhubnout navždy!

Byla to ona, kdo navrhla použití jedinečného chemického vzorce, který zahájuje proces ketózy *, aniž by se člověk obával tučných potravin!

*Ketóza je proces získávání energie z tuků, a nikoli z glukózy, která vstupuje do těla se sacharidy. Pokud tělo přestava přijímat energii z uhlohydrátů, pak po 7-14 dnech vstoupí do stavu ketózy. Výsledkem je aktivní přeměna tukových buněk na energii. Ale pro člověka je těžké být na dietě, která vylučuje sacharidy z jídla.

Cílem paní Klapkové je nová a zcela unikátní metoda boje proti nadváhy, založený na ketóze (metabolický stav, ve kterém tělo začíná rozkládat tuk na energii)! Pro dosažení ketózy však obvykle musíte dodržovat dietu, která omezuje příjem organismem uhlohydrátů za 7 až14 dní.

Podle vzorce pani Klapkové byl vytvořen speciální přípravek “KETO Slim”. Pouhá jedna kapsle tohoto přípravku urychluje během 40-50 minut přechod organismu do stavu ketózy, při kterém začíná proces přeměny tuků na energii a redukce viscerální tukové tkáně.

Produkt zajišťuje zásobování ketonových těles zvnějšku a pomáhá se zbavit nadbytečného viscerálního tuku. Což zaručuje že se zhubnete a ta nadváha se Vám nikdy nevrátí. “KETO Slim” zahajuje proces ketózy: urychluje metabolismus, snižuje chuť na jídlo a přímo ovlivňuje vaše tukové zásoby!

KETO Slim pro hubnutí: zbavit se tuku v problémových oblastech

Hlavním účinkem “KETO Slim” je rychlý přechod těla do stavu ketózy a pomoc při přeměně tuků na energii.

Užíváním jedné kapsle přípravku “KETO Slim” dvakrát denně můžete zhubnout 15-20 kg za pouhý měsíc!

Dnes se tento komplex používá a doporučuje ho 80% odborníků na výživu, protože poskytuje rychlé a snadné hubnutí. To je přesně to, co svým zákazníkům doporučují. Kromě ketonových tělísek obsahuje “KETO Slim” asi 10 přírodních a bezpečných složek nezbytných pro rychlé a snadné hubnutí. Jsou určené ke zvýšení účinku ketonů a také k podpoře těla při hubnutí. Je to dlouho je všechny vyjmenovávat, tady bych zmínil jen pár důležitých:

Commiphora wightii – je jedinečná složka, která urychluje metabolismus tuků 7-10krát. To pomáhá ketonům vypořádat se s nejsložitějším tukem.

 1. L-karnitin – pomáhá tělu přeměnit tuk na svaly, zabraňuje dalšímu nahromadění tuku
 2. Bromelain – díky svým vlastnostem zlepšuje funkci štítné žlázy, snižuje otoky a zabraňuje otokům vnitřních orgánů.
 3. Beta sitosterol – neutralizuje účinky podvýživy, odstraňuje toxiny z těla, navíc zvyšuje pružnost pokožky, zabraňuje tvorbě strií.
 4. Koenzym Q10 – aktivně odbourává viscerální tuk, snižuje špatný cholesterol, potlačuje chuť k jídlu a zmírňuje přejídání.

Chtěli bychom vám tady ukázat výsledky testování komplexu na berlínském institutu pro dietiku a zdravou výživu. Testování se zúčastnilo celkem 1000 obézních dobrovolníků. Každý pak přešel na dietu Keto pro vyzkoušení jen na jeden měsíc.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Výsledky testů (za 1 měsíc):

 • Zhublo o 20 kg nebo více – 18% testovaných
 • Zhublo o 7-20 kg – 77% testovaných
 • Zhublo o méně než 7 kg – 4% testovaných
 • Neztratili vůbec žádnou váhu – 1% testovaných
 • Zlepšení stavu pokožky, boj proti celulitidě – 98% testovaných
 • Normalizace biologických procesů v krvi – 100% testovaných
 • Nebyly zaregistrované žádné vedlejší účinky ani závislost u -100%

Komentáře

Velmi dobrý výsledek, myslela jsem, že člověk je schopen zhubnout tak rychle jen při hladovění. Ale jen tak dál!

Helena Pokorná

Také nemůžu se pořád stravovát dle diety, stačilo maximálně 3 dny, pak jsem měla depresi, nervové poruchy, slzy. Je škoda, že jsem o “KETO Slim”u dozvěděla jen teprvé teď, už jsem provedla liposukci.

Blanka Hvězdová

Přípravek mi pomohl, jsem z toho velmi šťastná. Dekují za lék pánu Trojanovi. Zhubla jsem o 20 kg.

Rasmila Radovanova

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: