Solesties New pro hubnutí: nejlepší způsob, jak zhubnout!

Solesties New pro hubnutí: nejlepší způsob, jak zhubnout!

 • zhubnout 14 kg za 28 dní – dokonce pokud hladovění a intenzivní tréninky dříve neměly žádné efekty;
 • snížit si hladinu špatného cholesterolu již po prvních 2 týdnech používání metody a snížit riziko aterosklerózy o 82 %;
 • snížit hladinu cukru v krvi a účinně zabránit rozvoji cukrovky;
 • snížit riziko mrtvice, infarktu, výronu a degenerace kloubů o 91 %;
 • jednou provždy zastavit jojo efekt;
 • získat 3krát více energie a vypadat skvěle v každém oblečení…
OBJEDNAT

Toto jsou důvody, proč je moje metoda dokonalou alternativou pro ty, kteří chtějí zhubnout

Solesties New pro hubnutí: nejlepší způsob, jak zhubnout!

 1. Je přírodní a účinkuje v souladu s vaším organismem. Když budete hladovět, nikdy nedosáhnete zamýšleného cíle. Naše tělo je stvořeno tak, abychom jedli. Je to jednoduché a zřejmé. Ve chvíli, kdy mu odmítnete dát jídlo, jednáte proti přírodě. Nemůžete tak dosáhnout efektu hubnutí na delší dobu. Totéž se stane, když nutíte tělo, aby dělalo nepřirozená cvičení. Moje metoda mění způsob spalování tukové tkáně a rychlost metabolismu, a díky tomu…
 2. Zajišťuje rychlý a velmi velký efekt. Místo, abyste měsíce jedli vařené pokrmy na páře, odmítali oblíbené potraviny a sladkosti a počítali každý gram jídla, můžete prostě naladit organismus na jinou úroveň spalování tuků. Bez zvedání činek, aniž byste ze sebe dělali šaška. Je to otázka naladění metabolických mechanismů.
 3. Nemusíte hladovět. Ano, jak jsem řekl: můžete jíst, co chcete, kolik chcete a kdy chcete. Není to jídlo, které způsobuje, že nemůžete zhubnout, ale způsob, jakým tělo nakládá se snědeným jídlem a zda a jak ho převádí na energii.
 4. Automaticky spaluje tuk 24 hodin denně. Dokonce i když ležíte na pohovce a držíte v ruce ovladač, můžete účinně zhubnout. To vše díky tomu, že moje metoda omezuje touhu po jídle a zvyšuje procesy spalování tuků o více než 350 %.
 5. Chrání zdraví. Moje metoda očisťuje tělo od smrtících usazenin a toxinů a také snižuje hladinu špatného cholesterolu a cukru v krvi. Díky tomu radikálně snižuje riziko aterosklerózy, infarktu, mrtvice, výronů, cukrovky a degenerace kolenních a kyčelních kloubů.
 6. Pomáhá zhubnout jednou provždy. Moje metoda pracuje v souladu s přirozeným fungováním těla. Díky tomu není možné, aby po každé dietě přicházel jojo efekt.
 7. Dovoluje ušetřit tisíce korun. Místo toho, abyste utráceli peníze za výživové poradce, trenéry a rádoby dietetické produkty, můžete použít mou metodu. Jednou za 1 měsíc a jednou provždy mít nadváhu z hlavy.

Chtěl jsem vysvobodit svou ženu od komplexů

Podle nejnovějších výzkumů má každý třetí člověk v České republice nadváhu. To představuje obrovský problém především pro ženy. Krásné tělo dodává sebejistotu a způsobuje, že se cítíme atraktivnější – je to naprosto přirozená a správná potřeba každého. Horší je, že obezita představuje závažné zdravotní riziko. Nadváha způsobuje „nejen” zvýšené (o cca 350 %) riziko infarktu, aterosklerózy, cukrovky, mrtvice nebo závažných degenerací kloubů. Je také příčinou onemocnění, která hrozně komplikují každodenní život – např. haluxů, ekzému nebo vyrážek a alergií. Bohužel, problémy s nadváhou zasáhly také moji manželku Danu…

OBJEDNAT

Metoda má unikátní podobu magnetických vložek, díky čemuž působí na 3 úrovních a zajišťuje přitom

Solesties New pro hubnutí: nejlepší způsob, jak zhubnout!

 1. Naprostá zdravotní nezávadnost – biomagnetická metoda je neinvazivní alternativa jiných toxických kapslí na hubnutí. Neobsahuje žádná levná plnidla (jako je mouka nebo sádra) ani nebezpečné larvy parazitů. Je zcela přírodní a bezpečně nezávadná. Právě díky tomu začíná okamžitě působit na organismus a jeho funkce.
 2. Efektivní hubnutí – silné a přírodní magnety zabudované do vložky působí přímo na organismus. Způsobuje to, že je tato metoda o 350 % účinnější než jakákoliv jiná. Je to velice důležité pro správné zahájení procesu hubnutí. Většina metod není schopna zajistit takovouto účinnost a pozitivní výsledky za tak krátkou dobu.
 3. Okamžité působení – díky formě magnetických vložek metoda působí okamžitě po jejím dodání do organismu. Pokud byste si dala vložky do bot před zahájením čtení tohoto textu, už teď byste spalovala tuk!

Hodnocení zákazníků

Gita Polčáková, 42 let, Třebíč

Až se nechce věřit, že tak jednoduchá metoda dělá takové zázraky. Jednoduše si dáte vložky do bot a začínáte okamžitě spalovat tuk. Neuvěřitelné. Už jsem to využila já, moje sestry a sestřenice. Doporučuji všem! Je to opravdu přelomový objev v hubnutí.

Radka Koutná, 55 let, Luhačovice

Díky Solesties New jsem zhubl 22 kg za 7 týdnů. Cítil jsem se, jakoby mi někdo ze zad sejmul těžký pytel. Manželka si konečně přestala stěžovat, že jsem tlustý a umřu na infarkt. Teď ve mně vidí chlapa!

Dalibor Vilkovský, 62 let, Moravská Třebová

Problémy s váhou se u mě objevily už po třicítce. Během několika let jsem nabrala 28 kg. Pracuji jako prodavačka v obchodě, takže musím vypadat dobře a hýbat se. Nemá čas chodit do posiloven ani zdraví na nějaké přísné diety. Ale strašně jsem se styděla za svoji obezitu a chtěla zhubnout. Obzvláště proto, že ještě nejsem vdaná a ráda bych se s někým seznámila. Na začátku jsem nevěřila, že by nějaká metoda a navíc dostupná v rámci tak levné nabídky mohla být účinná. Ale na vlastní kůži jsem se přesvědčila, že to funguje. Zhubla jsem 25 kg, získala zpět štíhlou postavu a jsem zase atraktivní baba!

Božena Pravdová, 44 let, České Budějovice

Léta sedavé práce u stolu, jsem totiž úředník, udělaly své. Víte, jak to je, člověk sedí celý den na zadku a po práci nemá sílu se hýbat, k tomu manželčiny obídky. Ztloustl jsem na 114 kg. Náhle jsem začal být věčně unavený, ospalý kvůli tomu obřímu tělu, dokonce jsem vůbec nepomáhal doma, v práci jsem byl příliš pomalý. Cítil jsem se jako zbytečná věc. Dokud mi moje dcera nedala tento Solesties New. To bylo něco! Okamžitě jsem pocítil rozdíl. Zhubl jsem už 26 kg. Mám více energie a cítím se mladší o dobrých 20 let. Zase aktivně trávím čas s rodinou jako dříve.

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: