OFTALMAX: je čas na rehabilitaci vaších očí!

OFTALMAX: je čas na rehabilitaci vaších očí!

 • Tento přípravek uvolňuje napětí a bolest v očích – za 5 minut
 • Přípravek vrátí Vám zrak na 99% při použíti jen první sády léků
 • Zabraňuje rozvoji očních chorob a oslabení zraku
OBJEDNAT

OFTALMAX INOVATIVNÍ VÝVOJ PRO OBNOVENÍ ZRAKU

Zhoršuje se je biogenní komplex přírodních extraktů, které mají přímý účinek na snížení zraku a poskytují úplné odstranění běžných onemocnění lidského oka.

Je to jediný lék, který pomáhá fungování svalů oční bulvy, což pomáhá obnovit normální zaostření a obnovit jasné a přesné vidění.

OFTALMAX: je čas na rehabilitaci vaších očí!

OBJEDNAT

TATO TECHNOLOGIE PODPORUJE OČNÍM SVALŮM

 1. Zmírňuje zánět , napětí, suchost a podráždění
 2. zvyšuje ostrost zraku , posiluje sítnici
 3. stimuluje nervové synapsí , které poskytují jasnou vizi
 4. zvyšuje citlivost svalů ke změně zátěže, odstraňuje a předchází hypertonicitě
 5. podporuje správnému zaostření oční čočky
 6. zajišťue plný krevní oběh
 7. eliminuje riziko vzniku nebezpečných očních chorob
 8. normalizuje tlak fundusu oka

KDY JE TŘEBA BRÁT LÉK OFTALMAX?

 • Když máte slabý zrak
 • V přítomnosti jakýchkoli nemocí a patologií mechanismu viděni
 • S častým pálením, řezáním, zarudnutím očí
 • Pokud nosíte brýle nebo oční kontaktní čočky
 • Když Vám bude bolet hlava , kterou mnozí považují za migrénu nebo tlak
 • S rychlou únavou očí při práci a obecným snížením výkonu
 • Pokud máte genetickou dědičnou dispozici , vaši příbuzní trpí problémy se zrakem

OFTALMAX: je čas na rehabilitaci vaších očí!

CO UKÁZALY STUDIE?

35 000 dobrovolníků se zúčastnilo klinických hodnocení tohoto přípravku. Všichni měli zrakové poškození způsobené nadměrným namáháním očí nebo očními chorobami.

 • V 99% ze 100 případů je vize plně obnovena
 • Došlo ke zlepšení fungování všech systémů v těle, které zajišťují správné fungování vizuálního aparátu
 • V 9 z 10 případů byla potřeba chirurgického zákroku za zbytečnou
 • V 10 případech z 10 – vedlejší účinky nebyly úplně přítomné

LÉKAŘSKÝ POSUDEK

Počet lidí kteři pomalu ztrácují zrak se za posledních několik let zvýšil 18krát . Mnoho mých pacientů panikařejí a žádájí mě, abych jim předepsal čočky a brýle, i když tomu nerozumí. Nevědějí že to jen ještě víc zhoršuje situaci, a zcela naruší funkci oči .

Dnes je možnost VYŘEŠIT problém přípravkem. Za tímto účelem byl vytvořen přípravek OFTALMAX. Nasazují ten lék, téměř každému pacientů a v 99% případů, jím se daří obnovit jasné vidění po prvním komplexním použití přípravku .

Složení léku zahrnuje speciálně vybrané komponenty, které obnovují správné fungování očních svalů a zlepšují stav oční čočky – hlavního faktoru dobrého vidění.

Přípravek v kombinaci s oftalmickou gymnastikou poskytuje takovou terapií výsledek v co nejkratším čase a pomáhá předcházet chirurgickému zákroku.

Frank Wagner

JEJICH VIZE JIŽ BYLA OBNOVENA OD OFTALMAX

Můj zrak už mnoho let klesá. Nevšímal jsem si toho, ale v určitém okamžiku to kleslo na mínus šest a mé pravé oko se téměř přestalo vidět. Víte, já jsem klavírista, od dětství se zabývám hudbu. Hrát na dotek samozřejmě umím, ale je mnohem snazší hrát na noty. A co když tyto noty nevidím? Brýle a čočky nepomohly: po nich se mi začala hrozná migréna. Ze zoufalství jsem šel k doktorovi. Doktor mi navrhl, že nic není lepší než OFTALMAX. Ne, nepočítal jsem se zázrakem anebo uzdravením, přesto jsem se rozhodl objednat OFTALMAX. Zjistil jsem si, že ten přípravek je skvělý! Ihned při příští návštěvě doktora se ukázalo, že můj zrak byl téměř stoprocentní! Můj doktor se usmál a řekl, že můj zrak se bude dále zlepšovat! Pane, jak jsem se radoval! Objednávám OFTALMAX víckrát!

KAREL MICHÁL, PLZEŇ, 31 LET

Pracoval jsem jako IT programátor v mezinárodní společnosti. Většinu času jsem trávíl za monitorem a zřejmě moje oči se velmi namáhalí. Pořád jsem měl bolest hlavy a pálení v očích. Rozhodl jsem se, že už to musím zastavit. Vzal jsem si dvoutýdenní dovolenou, objednál jsem OFTALMAX a dal jsem si odpočinek od monitoru. Brál jsem OFTALMAX, a dělal jsem oční cvičení a jedl jsem jen čerstvé ovoce a zeleninu. Výsledek mě velm příjemně! Vidím všechno tak jasně, že si cítím jako mladý student: Vidím to lépe než na prvním ročníku Univerzity! Od té doby si na svůj zrak pořád dávám pozor!

PETR TESÁREK, PRČICE, 36 LET

V klinice jsem zaslech o OFTALMAX, aktivně o tom diskutovali lékaři. Tak jsem se rozhodl objednat, ten přípravek. Věk má velký vliv na zrak. Často jsem musel používat brýle, protože jsem ani neviděl číslo autobusu. Okulista mě zklamal svoji předpovědi. Začali se moje problémy s oční sítnicí. Lékař mě doporučil lék OFTALMAX, který se vztahuje na veškeré problémy s očima. Za sebe mohu říci, že lék je fakt báječný! Teď vidím všechno mnohem lépe, vidím i detaily kteří se nacházejí daleko. Takže to určitě doporučuji!”

JAN PROSSER, LYSA NAD LABÉ, 51 LET

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: