ActioComfort pro klouby: ZAPOMĚŇTE NA BOLEST KLOUBŮ JEDNOU A NAVŽDY!

ActioComfort pro klouby: ZAPOMĚŇTE NA BOLEST KLOUBŮ JEDNOU A NAVŽDY!

 • V 99% případů se poškozená kloubní tkáň obnoví
 • Navrací mobilitu během 2 týdnů
 • Zmírňuje všechny příznaky bolesti již 30 minut po použití
 • Zastaví všechny zánětlivé procesy a na tento problém navždy zapomenete
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

KAŽDÝ Z NÁS MŮŽE BÝT V ZÓNĚ OHROŽENÍ

 • Máte nadváhu a hýbete se jen málo
 • Chřipka, infekce a jiné systémové choroby
 • Pravidelná fyzická aktivita nejméně 3krát týdně
 • Zranění a modřiny
 • Více než 35 let
 • Jste náchylní na časté otoky

ActioComfort – NOVÉ SLOVO V MEDICÍNĚ

ActioComfort pro klouby: ZAPOMĚŇTE NA BOLEST KLOUBŮ JEDNOU A NAVŽDY!

ActioComfort – je biologický krém sestávající z přírodního komplexu složek, který je založen na 99,5% kolagenu, zatímco v jiných krémech je to méně než 50%.

Díky množství kolagenu ve složení je priechodnsť systému ActioComfort několikrát vyšší než v případě konkurentů. Aktivní složky pronikají co nejhlouběji a působí přesněji na vazivo a šlachy.

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

JAK FUNGUJE?

 • Eliminuje bolest působením na nervové zakončení sousedící se synoviální vakem (kapsle s tekutinou umístěnou mezi kostmi, která zajišťuje plynulé klouzání během fungování kloubů).
 • Obnovuje elasticitu šlach,které jsou připevněny na kosti a jsou zodpovědné za mobilitu.
 • Posiluje pojivovou tkáň umístěny kolem kloubů.

100% INOVATIVNÍ PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ

ActioComfort pro klouby: ZAPOMĚŇTE NA BOLEST KLOUBŮ JEDNOU A NAVŽDY!

 1. Konopný olej
  Rychle se vstřebává, aktivuje metabolické procesy v chrupavkové tkáni, obnovuje ho a chrání před opotřebením
 2. 99,5% čistý kolagen
  proniká póry buněčných stěn, obnovuje látku chrupavky a omlazuje buňky pojivové tkáně.
 3. Propolis
  podporuje aktivní hojení tkání, obnovuje a posiluje chrupavku a zároveň snižuje ztuhlost a bolest
 4. Výtažek z Arniky
  podílí se na tvorbě proteinů chrupavky a také pomáhá obnovit jeho strukturu a vlastnosti.

ORTHOPÉDI O ActioComfort

Bohužel, v průběhu let průměrný věk lidí trpících různými ortopedickými chorobami klesá. Dnes není nic neobvyklé mít v mé v ambulancí 20 letého člověka s problémy s klouby. Skutečně to ztěžuje jejich život a ovlivňuje jejich pohodu.

 

Nepodporuji však léky, injekce ani chirurgický zákrok. Nejúčinnějším a zároveň neškodným pro jiné orgány je ActioComfort. Je bezbolestný a rychlý. Moji pacienti zaznamenali v prvním týdnu významné zlepšení.

 

Nyní se většina mých kolegů soustředila na tento produkt, protože je jednoznačně lídrem mezi všemi respektovanými výrobky, které se používají k řešení tohoto typu problémů. Tuto skutečnost potvrzují stovky vděčných pacientů.

Andrej Novák, оrtopedický chirurg,
17 let zkušeností

JIŽ ZAPOMNĚLI NA BOLESTI KLOUBŮ

Jáchym

Když mi otekly kolena, nemluvě o zarudnutí a nesnesitelné bolesti, okamžitě jsem se obrátil na lékaře. Doporučil mi ActioComfort. Myslel jsem, že to byl další odpad, stejně jako všechny nové věci, ale poslušně jsem dodržel doporučení lékaře a o týden později jsem viděl úžasné výsledky. Jsem tak velmi rád, že jsem nepodstoupil chirurgický zákrok a tohoto problému jsem se zbavil v krátkém čase.

Kateřina

Jakmile jsem musel čelit artritidě – myslel jsem si, že jediným řešením je operace. Kvůli vyrůstající kosti mě bolelo chodit, žádné boty mi nevyhovovaly, tkáně byly oteklé a neustále jsem trpěl bolestmi. Kamarád mi poradil vyzkoušet ActioComfort. Vyzkoušel jsem to ještě v ten samý den a pocítil jsem, že otoky klesaly. A po měsíci se zcela zastavily. Úplně jsem se uzdravil. Podívejte se na výsledek. Jsem velmi vděčný!

Igor

Rok jsem nedokázal otevřít ruku. Bylo to velmi nepohodlné, protože pracuji jako nakladač. Nemám hodně peněz a nakonec jsem začal hledat levný, ale účinný prostředek. Na těchto stránkách jsem si objednal ActioComfort. Samozřejmě jsem si nemyslel, že moje nemoc pomine rychle, nebo zda vůbec. Ale po týdnu se mi můj otok výrazně snížil. Úplné zotavení trvalo 3 měsíce. Ale nejhorší, čeho jsem se bál, bylo, že by mě to zase začalo bolet. Ale myslím si, že mé obavy byly zbytečné!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: