DentaDefend pasta na zuby: zubaře už navštěvovat nemusíte!

DentaDefend pasta na zuby: zubaře už navštěvovat nemusíte!

Se zuby jsem začal mít problémy už v dětství. Moje první návštěva zubaře byla pro mě osudná: Měl jsem “štěstí”, že mě ošetřoval zubař, který právě dostudoval. Držel vrtačku a ruka se mu třásla. Vyvrtal nesprávný zub a zničil mi dásně. Bylo to docela krvavé. Od té doby jsem odmítal k zubaři chodit.

OBJEDNAT

Zuby mi černaly a já měl spoustu kazů a černých skvrn

DentaDefend pasta na zuby: zubaře už navštěvovat nemusíte!

Asi do 17 jsem měl štěstí a neměl žádné vážné problémy se zuby. Pak jsem začal kouřit a jedl jsem spoustu oblíbených sladkostí – to vše se odrazilo na mém chrupu. Zubních kazů přibývalo, ale já jsem stále nemohl zapomenout na mé zkušenosti z dětství a nikdy k zubaři nešel: “Je jednodušší a bezpečnější brát léky na bolest.”

Došlo to tak daleko, že jsem se styděl na veřejnosti otevřít pusu, aby nikdo neviděl mé šedo-žluté zuby. Nemohl jsem jíst ani horké, ani studené – zuby byly moc citlivé, jako bych dostal zásah elektrickým proudem.

A samozřejmě, zápach z úst byl problém číslo jedna. Zbytky jídla, které mi zůstaly v děravých zubech – můžete si představit, jak to bylo hrozné. Pořád jsem si musel zakrývat ústa rukou.

A přesně v takových situacích jsem se za své zuby styděl

Jednou jsem si zašel na kávu s velmi dobrým kamarádem. Vypadal skvěle: módní oblečení, drahé hodinky, ale nejvíc mě zaujaly jeho sněhobílé zuby. Dokonalý hollywoodský úsměv.

 

A okamžitě zapracoval Murphyho zákon. Když jsem si pochutnával na salátu, vylomil se mi kousek mého předního zubu. Můj kamarád si toho samozřejmě okamžitě všiml, ale k mému překvapení reagoval naprosto jinak, než jsem čekal.

 

Řekl mi, že měl problémy se zuby celý jeho život a že byl u zubaře pečený vařený. Není to dlouho, co mu jeho zubař doporučil novou zubní pastu – DentaDefend. Co je na ní zvláštní a čím se liší od ostatních na trhu je to, že obsahuje krystalizující látku z kostní tkáně, která dokáže vyplnit mikrotrhlinky v zubní sklovině, a dokonce utěsnit tvořící se zubní kaz.

OBJEDNAT

Už jste vyzkoušeli DentaDefend?

Základem je začlenění jedinečné složky, nanočástic hydroxyapatitu, které dokáží:

  • penetrovat zubní sklovinu a zacelit trhlinky a poškozená místa;
  • vyplnit zubní sklovinu minerály, čímž se předejde tvorbě zubního kazu;
  • bělí zuby a spojuje se ze zubní sklovinou, čímž jsou zuby chráněny před zažloutnutím.

Všechny tmavé skvrny, větší trhlinky a zubní kaz zmizeli

DentaDefend pasta na zuby: zubaře už navštěvovat nemusíte!

Argumenty mě přesvědčily, že to stojí za to pastu vyzkoušet. Objednal jsem si tedy DentaDefend na oficiálních stránkách produktu; nemyslím si, že to prodávají i někde jinde. Zuby jsem si čistil dvakrát denně, tak jako vždycky. Okamžitě jsem byl překvapen konzistencí pasty. Byla hustší než běžné pasty, pěkně pěnila a také dobře chutnala.

O týden později jsem si všiml, že moje zuby jsou mnohem bělejší, Malé trhlinky jsou pryč, jako kdyby se sami zahojily. Mohl jsem jíst zmrzlinu a jablka bez toho, abych pocítil jakékoli nepohodlí. Z pusy už mi nezapáchalo, postupně jsem se zase začal bavit s lidmi bez toho, abych si zakrýval ústa. Cítím se jako nový člověk.

Po měsíci jsem měl bílé zuby bez jediného kazu. Všechny tmavé skvrny a trhlinky zmizely. Podívejte se sami.

KOMENTÁŘE

Vyzkoušela jsem a teď používám pouze tuto zubní pastu. Moje zuby vypadají, jako bych si je právě nechala chemicky vybělit. Nemám žádné praskliny ani skvrny.

Věra Pondělí

Také se od malička bojím zubařů. Bolest zubů je ta nejhorší. Vždycky návštěvu zubaře odkládám. Tuhle zubní pastu musím rozhodně vyzkoušet.

Naďa Pondělí

Takže to vyplní i zubní kaz? To je skvělé, asi to stojí za vyzkoušení.

Antonín Neděle

Tato zubní pasta bude brzy světoznámou a její cena se určitě navýší. Asi bude lepší, když si objednám hned teď.

Marta

OBJEDNAT

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: