Désir Éternel Homme: jsou feromony moderní generace

Désir Éternel Homme: jsou feromony moderní generace

Sáhněte po svůdné síle feromonů

  • vytvořte pocit bezpečí
  • nenechte žádnou ženu odolat vašemu kouzlu
  • přitahujte pozornost těch sexy žen
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

FUNGOVÁNÍ POTVRZENO VĚDCI

Feromony jsou látky, které vylučuje většina živých organismů. Ve světě rostlin a živočichů hrají roli přírodního lákadla. Vědci z Chinese Academy of Sciences v Pekingu dokázali, že vnímání opačného pohlaví je založeno na chemosenzorických podnětech. Muži, kteří produkují více feromonů, jsou tedy přitažlivější pro opačné pohlaví. Právě oni jsou předmětem zájmů žen. Právě pro ně přicházejí ženy o hlavu a právě s nimi jsou ochotny sexovat!

Désir Éternel Homme: jsou feromony moderní generace

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

JEMNÁ VŮNĚ SE SILNÝM ÚČINKEM, TEDY DÉSIR ÉTERNEL HOMME

Nevěříte? Určitě je ve vašem okolí alespoň jeden muž, kterého mají ženy moc rády a který nevyčnívá ničím nadpřirozeným. Zvažte: dělá něco zvláštního, kvůli čemu přitahuje ženy? Vidíte to! To je muž, kterého příroda obdařila „tím něčím“, feromony, které působí na podvědomí. Nyní i vy můžete dosáhnout tohoto efektu díky Désir Éternel Homme. Vůně s příměsí mužských feromonů, vytvořené pro muže, kteří chtějí vzbudit chtíč a vzrušení.

 

Désir Éternel Homme byl vyroben ze složek, které zaručují bezpečnost. Kromě svůdné vůně, která působí na smysly, najdete v parfému androstadienon. Je přirozeně uvolňován muži během silného vzrušení a odpovídá za aktivaci chtíče u žen. Jeho působení posiluje androstenol, který usnadňuje navazování kontaktů, signalizuje dobré zdraví a pohodu, androstenon, který vzbuzuje respekt a zvyšuje atraktivitu muže, a také androsteron, který u žen snižuje úzkost, díky čemuž vytvoříte plně bezpečnou atmosféru.

CO JEŠTĚ ZÍSKÁTE POUŽITÍM DÉSIR ÉTERNEL HOMME?

  • vytvoříte kolem sebe auru bezpečí, po které touží ženy
  • vzbudíte důvěru opačného pohlaví a každá žena ráda si s vámi domluví schůzku
  • stanete se atraktivnější a sebevědomější, a ženy budou o vás otevřeně projevovat zájem

DR RUSSEL SAVIC PÍŠE O ÚČINCÍCH FEROMONŮ

„Když jsme začali zkoumat feromony v našem Ústavu psychobiologie, předpokládali jsme, že lidé nejsou tak citliví na jejich účinky jako zvířata. Koneckonců, intelekt, odpovídající postavy a sdílené zájmy také vstupují do hry při zamilovaní do jiné osoby. A feromony působí na instinkt. Naše podvědomí. Není třeba říkat, že jsme byli překvapeni, když se po prozkoumání 100 dříve neznámých párů ukázalo, že reakce hypotalamu u každé osoby vystavené feromonům byla jednoznačná. Vdechování feromonů stimulovalo sexuální touhu, upravovalo paměť určitých situací, a dokonce měnilo náladu. Proto dnes mohu určitě říct, že parfémy s feromony, jako jsou Désir Éternel Homme je trefa do černého”.

Désir Éternel Homme: jsou feromony moderní generace

NEJČASTĚJI KLADENÉ DOTAZY

1. Co je Désir Éternel Homme?

Désir Éternel Homme je parfém pro muže se směsí 4 feromonů, které působí na ženy jako magnet. Díky nim budete atraktivnější, mužnější a hodní pozornosti.

 

2. Jaké je složení Désir Éternel Homme?

INCI: Alcohol denat., Parfum, Aqua, Cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Limonene, Linalool, Alpha methyl ionone.

 

3. Pro koho je určen Désir Éternel Homme?

Désir Éternel Homme je parfém s feromony pro odvážné, odhodlané a sebevědomé muže. Ale také pro ty, kteří nemají odvahu sbalit ženu. Díky feromonům obsaženým v kosmetice přitáhnete něžné pohlaví. Vzbudíte v ženě touhu a vytvoříte mezi vámi vášeň.

 

4. Kdy mohu očekávat první účinky používání Désir Éternel Homme?

Désir Éternel Homme je parfém. Proto první účinky zaznamenáte již po jedné aplikaci na pokožku.

 

5. Je Désir Éternel Homme bezpečný?

Ano. Désir Éternel Homme je parfém s přírodními feromony, které jsou zcela bezpečné.

 

6. Jaký je objem Désir Éternel Homme?

Standardní balení Désir Éternel Homme obsahuje 50 ml parfému s feromony.

 

7. Jak používat Désir Éternel Homme?

Používejte Désir Éternel Homme jako každý parfém. Nastříkejte jej na zápěstí, krk, hrudník a šíji. Netřete tyto místa, a pro zvýšení účinku těsně před nanesením parfému s feromony můžete pokožku potřít neparfemovaným krémem. Pak vůně vydrží déle. Nepoužívejte přímo na oblečení.

 

8. Mohu při použití Désir Éternel Homme používat jiný parfém?

Désir Éternel Homme je parfém s feromony. Není tedy nutné používat jiný parfém současně. Pokud však chcete, můžete střídat Désir Éternel Homme a vaši oblíbenou vůni.

NÁZORY NA DÉSIR ÉTERNEL HOMME

„Nikdy jsem nevěřil na účinky feromonů. Nikdo je nikdy neviděl, tak jak můžete posoudit jejich fungování, když je nevidíte? Musím ale přiznat, že jsem se mýlil. Objednal jsem si Désir Homme jen ze zvědavosti a bylo to jedno z lepších rozhodnutí v poslední době. Vážně. Ženy o mě prostě začaly mít zájem, a jsem se o to vlastně nepokoušel. Potvrzuji tedy působení feromonů – Malověrný Jan”.

Jan, 31 let

„Kolega mi řekl, že feromony jsou dokonalým lákadlem pro ženy, které se zdají být nedostupné. A měl pravdu. Koupil jsem si Désir Éternel Homme a začal jej pravidelně používat. Byl jsem několikrát v klubu, a musel jsem doslova odhánět krásné ženy. Všechny se mnou chtěly tancovat, otíraly se o mě, usmívaly se. Některé dokonce přímo nabídly sex, a několik mě požádalo, abych jim koupil drink. Skvělý výsledek. Doporučuji”.

Bohumil, 46 let

„Objednal jsem si Désir Éternel Homme jen pro zábavu. Koneckonců, ženy mají rády intelekt nebo vzhled, nikoliv vůni. Tak jsem si myslel před vyzkoušením tohoto parfému. Teď vím, že ženám se líbí především upravený muž, který má hlavu na správném místě a vylučuje neviditelné feromony. Za pouhý měsíc jsem se seznámil s 10 žen! Škoda, že s žádnou nevyšlo nic vážného :)”.

Jakub, 22 let

„Tento parfém je úžasný! Mluvím o Désir Éternel Homme s feromony. Od té doby, co jej používám, neztratím čas na rozhovory se ženami. Všímají mě silné, rozhodné ženy, které stejně jako já nemají rády ztratit čas. Líbí se mi to, pánové!”.

Oskar, 37 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: