Carattia Cream z nedokonalostí kůže: vrásky a nedokonalosti tak zmizí ještě rychleji!

Carattia Cream z nedokonalostí kůže: vrásky a nedokonalosti tak zmizí ještě rychleji!

  • nečinného přihlížení tomu, jak vám každý rok přibývá čím dále více vrásek – a s touhou a hořkostí vzpomínáte dobu, když jste v zrcadle viděla mladý, hladký a zářivý obličej;
  • nanášení tlusté vrstvy makeupu – abyste zakryla vznikající vrásky, stíny a kruhy pod očima a také šedou nebo zemitou barvu pleti;
  • utrácení peněz za desítky neúčinných kosmetických přípravků – protože vám reklamy namlouvají, že potřebujete jiný krém na den, jiný zase na noc, jiný proti vráskám, další zase pod očí a tak dále donekonečna…
OBJEDNAT

Násilníci zohyzdili obličej mojí ženy za bílého dne. Proč? Pro peníze, za které se nedá koupit ani krabice cigaret

  • Kolik znamenají jizvy! Hlavní je, že Michiko je celá a zdravá – říkal jsem si naivně cestou na sál, kde ležela.Když jsem vstoupil do pokoje, našel jsem ji celou ve slzách. Michiko sotva mluvila. Po každém vysloveném slovu byla na jejím obličeji vidět strašná bolest.
  • Už jsi slyšel? Budu do konce života vypadat jako postava z noční můry! – šeptala rozrušená. Tenkrát jsem ji objal a vymyslel slova útěchy, abych ji uklidnil.Ale když jsem odešel z pokoje ženy, něco se ve mě zlomilo. Padl jsem bezmocně na židli na chodbě a začal brečet jako malé dítě. Byly to slzy vzteku a bezmoci. Ona si to nezaslouží! A já jsem nemohl nic udělat, abych jí pomohl…

Carattia Cream odstraňuje 98,9 % vrásek a vrací zpět biologický věk pokožky o 15, 20 a dokonce i 25 let

Carattia Cream z nedokonalostí kůže: vrásky a nedokonalosti tak zmizí ještě rychleji!

Záleželo mi, aby byl můj vynález snadno použitelný, aby ho mohlo využít co nejvíce žen. Proto jsem ho uzavřel v podobě liftingující formule s konzistencí kondenzovaného krému. Stačí si formuli aplikovat na obličej každé ráno a večer a pozorovat jak vrásky a ostatní nedokonalosti ze dne na den mizejí.

Již za 2 minuty po použití liftingující aurodermální formule Carattia Cream, se ve vaší kůži odblokuje přirozená schopnost vytvářet kolagen. Hned po prvním použití si všimnete, že je pokožka napjatější a vrásky, které byly na ní předtím vidět se doslova “vstřebávají”.

Ženy, které moji autodermální formuli používají, její účinky často popisují jako “kouzlo”. Ovšem, na první pohled to tak může připadat. Může se stát, že formuli nanesete a pak půjdete do kuchyni vařit oběd. Až se za několik hodin znovu podíváte do zrcadla, můžete mít pocit, že vám někdo doslova smazal vrásky z obličeje.

OBJEDNAT

POTVRZENÁ ÚČINNOST

Revoluční složení mojí formule umožňuje odstranit dokonce jizvy (jako v případě mojí ženy), a také hluboké vrásky a defekty pokožky, pro kterou nebyla dříve jiná šance než plastická operace. Právě proto byla moje aurodermální formule Carattia Cream prohlášena “japonským sérem mládí” a já jsem za svůj objev získal Konfuciovu cenu (asijský ekvivalent Nobelovy ceny) v oboru dermatologie.

Největší odměnou pro mě jsou tisíce dopisů z celého světa, které dostávám od žen, které už využily moji aurodermální formuli Carattia Cream. Popisují v nich neobyčejné příběhy své metamorfózy a píšou o tom, jak se jejich život změnil k lepšímu. Dovolte mi citovat (samozřejmě za souhlasu autorky) dopis od paní Heleny z České republiky, která jako jedna z dobrovolnic testovala moji formuli.

Nyní i vy můžete získat zpět hladkou jako hedvábí, zpevněnou a zářivou pleť za 21 dnů

Carattia Cream z nedokonalostí kůže: vrásky a nedokonalosti tak zmizí ještě rychleji!

Nenechte si namluvit, že k tomu, abyste se zbavila vrásek, potřebujete celou polici různých krémů. Anebo ještě horší varianta – že musíte obličej vystavit zásahu chirurgického skalpelu. Uvědomte si, že se již nyní můžete zbavit 98,9 % všech vrásek, nedokonalostí a pigmentových skvrn, a také obnovit perfektní hladkost, pevnost a záři vaší pokožky.

Velké farmaceutické koncerny se doslova bijí o patent na moji aurodermální formuli Carattia Cream. Měl jsem nabídky miliónových kontraktů, to ale nebyl důvod proč jsem formuli vypracoval. Mým cílem je osvobodit co největší počet žen od zohyzďujících nedokonalostí pokožky, které je připravují o sebejistotu a izolují od nejbližších. Chci, aby každá žena mohla být hrdá na to, jak vypadá – stejně jako moje manželka.

Vynaložil jsem veškeré úsilí, aby moje aurodermální formule Carattia Cream byla co nejrychleji dostupná po celém světě. Konečně mohu s hrdosti prohlásit, že ji nyní může využít každá žena a vrátit tak pokožce ideální hladkost za 21 dnů.

Hodnocení zákazníků

Tato kúra dělá zázraky! Už jsem se na sebe nemohla dívat v zrcadle. I když ještě nejsem tak stará, vypadám, jako by mě život doslova zoral… O kůži na krku ani nemluvě! Jako u krocana. Kdysi jsem se s mým problémem svěřila své sestřenici a ta mi doporučila liftingující formuli Carattia Cream. Nenechala jsem se dlouho přemlouvat. Použila jsem – a nevěřila vlastním očím. Vrásky mizely, jako bych použila nějaký magický elixír. Za necelé 3 týdny už nemám jedinou vrásku. A můj krk je pevný a hladký, jako by se celá pokožka vstřebala. Naposled když jsem si chtěla koupit vino k večeři tak mě paní v obchodě požádala o občanku. Přiznávám – skvělý pocit. Doporučuji každé ženě!

Markéta Blanská,

46 let, Tábor

Já tedy v pohádky nevěřím a vše si musím ověřit sama. Všechny sousedky pořád mluvily o této kúře, že prý je to “japonské tajemství mládí”. – Neuvěřím, dokud neuvidím! – říkala jsem a vyzkoušela. No a uviděla jsem! Jsem po druhém týdnu kúry. Pokožku mám hlaďoučkou, jako by ty vrásky někdo doslova vyžehlil. Zmizela ta děsivá rýha mezi obočím, vrásky kolem očí a úst. Cítím se, jako by mi každý den bylo čím dál miň roků. Když to tak bude dál, tak mě jednou nepozná vlastní manžel, když se vrátí domu. Doporučuji!

Jana Bílá,

76 let, Ústí nad Orlicí

Jednou mi vnouček řekl – Babi, vypadáš jako stará vrásčitá želva. Samozřejmě dítě ještě neví, že se takové věci neříkají. Tenkrát jsem si ale řekla, že s sebou musím něco udělat. Zkoušela jsem různé přípravky, které měly odstraňovat vrásky, ale nejen že mě staly spousty peněz, ale vůbec nic nepomohly. Konečně jsem narazila na tuto formuli. Řekla jsem si, že když je to doktor s tolika diplomy, tak neuškodí to zkusit. A stálo to za to! Teď cítím, jako by mi někdo vrátil moje mládí. Všechny vrásky zmizely a pokožka se stala příjemná na dotek, hladká, prostě mladá. Děkuji!

Dagmar Švecová,

73 let, Hranice

Po rozvodu jsem se hodně zanedbala, přestala jsem se o sebe vůbec starat. Ale po jisté době jsem zatoužila poznat nějakého muže a dát si šanci být šťastná. Na seznamce jsem potkala jednoho pána. Hodně jsme si psali a přišlo mi, že si rozumíme. Když jsme se ale potkali “doopravdy” v restauraci, tak utekl, když jsem byla na záchodě. Hodně jsem to obrečela, pak jsem se rozhodla jednat. Kolegyně z práce mi doporučila tuto formuli Carattia Cream, tak jsem to riskla. A po 21 dnech jsem se sotva poznala v zrcadle! Moje pokožka se stala jako hedvábí – hladká, sametová a prostě krásná. Současně se scházím s výjimečným chlapem a cítím se šťastná.

Jolana Veselá,

56 let, Jihlava

OBJEDNAT

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: